Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Pont a vistán spórolnak, végül is ennyi pénzért minek az Ultimate. Nameg pár hónap múlva nézegelődhet az aki megveszi aztán nem lesz élsimítás.

<-ƘƘ->

(#2) Honzi


Honzi
senior tag

Egy ilyenen már el lehetne játszogatni ;]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3) gyiku


gyiku
nagyúr

pistikenek jo lesz :DDD

hüllő

(#4) hzcs


hzcs
senior tag

Ehhez atom- vagy vízerőművet mellékelnek? Mert ennyi napenergia nincs :)

(#5) bolvar


bolvar
senior tag

ma árfolyamon számlva 1,6milló a csúcs kedzete :Y .
ezért már nőt és kocsit is adnak hozzá szerintem:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#6) P00By


P00By
nagyúr

Kemény :D

(#7) ész ventura


ész ventura
aktív tag

"A megjelenítésben két BFG NVIDIA GeForce GTX 295 kártya segédkezik, Quad-SLI kiépítésben, mellettük egy GeForce GTX 285 is helyet kapott a fizikai számítások elvégzéséhez."

Máshol a GTX 285 csak álom akár egy VGA-nak is itt meg csak úgy mellékesen befigyel. :)
Persze 8000-ért bele kell, hogy férjen.

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

mindgyá rendelek mucsajröcsögére a tanyára egy olyan 8000-es példányt :D gondolom csak usára vonatkozik a házhozszállítás... amúgy magyar árlistán még gtx285öt sem látok, ebben meg tényleg csak fizikázni van belegyötörve ráadásnak a 2db gtx295mellé... elég LOL vagymi... amúgy ha valaki egyszer egy ilyet vesz, az szerintem pár év múlva már csak büszkeségből sem adja egy, meg mellesleg irtónagyot bukna rajta... szerintem a gazdájának még 3év múlva sem lesz nagyon vga-gondja... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) shteer válasza mephi666 (#8) üzenetére


shteer
titán

ahogy az utolsó mondatban is írja a cikk, ony USA :K

..szerintem jónak tűnik

(#10) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Kiváló név, nagyon teccik! ;] :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#11) stevve


stevve
nagyúr

azta ku***! :Y Há' ez miez má' ? :DDD Nem gyenge, de amennyit eszik, abból kijön három gép is. Bár a mai MTV-n nevelkedett amcsi lurkóknak biztos lesz ilyen is.

(#12) plömplöm válasza ész ventura (#7) üzenetére


plömplöm
őstag

"mellettük egy GeForce GTX 285 is helyet kapott a fizikai számítások elvégzéséhez."
hát ez... hát ez... nagyon kész :))

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#13) mephi666 válasza shteer (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

hú, akkor megnyugodtam, mert már kezdtem aggódni, hogy az aggregátor nem fogja elhajtani a gépet :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) #72042496


#72042496
törölt tag

Nem aprózták el! :)

(#15) tome.jr válasza mephi666 (#8) üzenetére


tome.jr
addikt

Aki ilyet vesz annak nem tétel a 8000 dodo. Jövőre megveszi majd a bikább változatot 10000-ért, évente ennyit rákölt gépre nem a malacpersely feltöréséből futja neki.

Az tényleg durva hogy quad SLI mellé még odadobnak egy 285-öt a PhysX-nek. Annyi fix, hogy 8000-ért tényleg csúcskonfigot kap az ember, bár a vinyók közé befért volna két ssd raid 0-ba kötve.

A ház nekem nem tetszik. Az érintőképernyő jó, de nem engedték el túlságosan a fantáziájukat. 8000-ből már fizethettek volna valami komolyabb designert.

Az viszont kimaradt a cikkből, hogy vízhűtés is jár a CPU-GPU négyeshez. Ha mindent összevetünk nem iy olyan sok a 8000 dollár, alig marad haszna a BFG-nek. :D

BFG Phobos

[ Szerkesztve ]

(#16) mephi666 válasza tome.jr (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

"A processzor és a videokártyák hűtését CoolIt vízhűtő rendszer biztosítja."
nem maradt ki :)

számomra pazarlásnak minősül ennyit kidobni egy gépre... azért bő 1.5millám ha lenne most, abból letudnám a személyi kölcsönöm és szép nagyot beintenék az otp-nek... millió egy dolog van, ami előbb van nálam a fontossági listán... aki ilyet vesz, annak szerintem mindene megvan, ami csak kellhet és már csak egy ilyen hiányzik a boldogságához :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) rootkiller


rootkiller
őstag

Tök gáz az 1600as ram, ebbe minimum 6x2/2ghz/7-8-7-20/1,65V ramok illenének, hangkarinak nálam inkább Elite Pro, deszkából a rámpa2-t jobban favorizálom, háttértár ügyben rendszernek 2x64gb Intel Extreme szériás SSD illene raid0-ban, valamint melléje 2x2tb Barracuda raid0-ban (erről csicseregnek a madarak), valamint egy kőkemény vízhűtés is dukál, és alapkiépítésben a procit valahova 4,5ghz köré illene huzigálni, és akkor tárgyalhatunk róla. Jah, és nekem ilyen brutális kinézetü fehér (nem az az ócska fehér, mint a régi gépházak) házba kéne.
:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

Artengo TR 990 Pro

(#18) Hulk24 válasza rootkiller (#17) üzenetére


Hulk24
aktív tag

neked orvoshoz kell menni!:) vagy áthívni a szomszédot, hogy segítsen megkeresni a gyógyszered!:)

(#19) erdoke


erdoke
titán

Az Apple is halálra keresi magát rajta. Az elejébe építve egy ájpodtács, a tetején meg ájfón dokkoló. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#20) #72042496 válasza mephi666 (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akinek mindene megvan, de egy ilyen még hiányzik a boldogságához, azt tudom sajnálni. De tényleg. :)

Aztán lehet, csak én vagyok úgy, de ha annyi pénzem lenne, a mostani gépet is úgy vágnám ki a büdös francba, hogy csak úgy zuttyan, nem hogy egy ilyet vegyek helyette! :K

(#21) Devid_81


Devid_81
nagyúr

"A megjelenítésben két BFG NVIDIA GeForce GTX 295 kártya segédkezik, Quad-SLI kiépítésben, mellettük egy GeForce GTX 285 is helyet kapott a fizikai számítások elvégzéséhez."

Ezt a részt sokan kiragadták a sorból :DD
Jóóó is az amikor 800watt kell csak a 3D hez és nincs megfelelő driver+játék támogatás az SLI hez ;] :P
Bocsi lehet a 800watt nem is elég csak a 3VGA-hoz :U

...

(#22) tome.jr válasza mephi666 (#16) üzenetére


tome.jr
addikt

Hát át kellett olvasnom kétszer is most a cikket, hogy megtaláljam azt a mondatot. :)

Nem az átlag embereket célozták meg vele hanem a felső tízezret, vagy ahogy itt nevezik a vérpistikéket. Én egyébként nem ítélek el senkit azért ha ilyet vesz. Aki meg ilyet vesz annak ez max 2 nap boldogságot okoz.

[ Szerkesztve ]

(#23) rootkiller


rootkiller
őstag

Amúgy szerintem (felárért) lehet kérni SSD-vel. De a 2xSSD + 2x1,5-2TB jobban hangzik, mint a 4 veloci.

Artengo TR 990 Pro

(#24) #72042496 válasza Devid_81 (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg, mekkora táp van ebben? Belepakolták esetleg a Koolance 1,3 kW-os vizes csodáját? :)

szerk.: Most látom, hogy 1,7 kW-nak is jó lesz az - az 1300 wattos limit csak 110 voltos hálózatokra vonatkozik. :D

tome.jr:

Olyan is van nekik? A honlapjukon csak 1000 W-ig listázzák a tápokat...

[ Szerkesztve ]

(#25) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

OWNED! :DDD

(#26) rootkiller válasza Devid_81 (#21) üzenetére


rootkiller
őstag

Lehet, hogy az 1200W határeset?? :D Amúgy tápból a Silverstone-t favorizálom. :D

Artengo TR 990 Pro

(#27) tome.jr válasza #72042496 (#24) üzenetére


tome.jr
addikt

A BFG a saját 1200 wattos tápját tette bele.

(#28) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Aki ezt malacperselyből fizeti annak a malacperselye is ennyibe kerül.

(#29) tome.jr válasza Devid_81 (#21) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha nem működne valahol az SLI, akkor is kb elég lenne önmagában egy darab 295. Egyébként nekem is SLI-m van és amivel én játszom (Crysis, Warhead, UT3, Stalker, Far Cry 2, Dead Space) ott mindegyik játékban rendesen működik.

(#30) Devid_81 válasza rootkiller (#26) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Beza!
Sztem igencsak ki van használva az 1.2kW-os táp.
Ha egy kicsit megrántod a cuccost már nem is elég neki, az 100%
Ezek a karik 3an ténylegesen 800watt körül esznek, és akkor a sok sallangot még nem is számoltuk :D
Sztem úgy 1kW és 1.1kW között lehet az áramfelvétele, ami azért ilyen gáz-helyzetbe nem rossz dolog....fűt ez ha kell, és még ki is fújja magából a meleget... :DDD
Az elektromos olajradiátorok sem tudnak ilyet :DDD

tome.jr: megy az SLI csak még mindig döcögős több esetben, pláne a még "régi-új" fizika számítás...és annak egy 285-ös GTXet adni...apukám, nem semmi :)
Iszonyatos számítási teljesítmény van a nagy fekete dobozban amúgy. :U :K

[ Szerkesztve ]

...

(#31) Stiky


Stiky
senior tag

Ph! teszt mikor várható?! :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#32) rootkiller válasza Devid_81 (#30) üzenetére


rootkiller
őstag

Akkor 4,4-4,5ghz-hez lehet, hogy kevés az 1200W :D:D:D:D

Artengo TR 990 Pro

(#33) bzoley


bzoley
veterán

Azt hiszem egyelőre kihagyom :)
Talán ha nem cseszték volna el az egészet egy X-Fi-vel...

(#34) rootkiller válasza Stiky (#31) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem rossz a kérdés!! KÉT KÉZZEL VEREM AZ ASZTALT :D:D:D:D:D:D

Szerk: 99,99% h nem lesz teszt, ugyanis only US. Úgyhogy mégse verem az asztalt :D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#35) tome.jr válasza Stiky (#31) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerintem soha. Ez a gép nem fog eljutni Magyarországra.

Devid_81: Ha az ember jobban belegondol, tényleg a határon van a táp. Ha minden csúcsra van húzva lehet le is kapcsol game alatt. :Y

(#36) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem pörgeti úgy a villanyórát, mint max teljesítményen a porszívóm :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) #72042496 válasza bzoley (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

;]

(#38) Stiky válasza tome.jr (#35) üzenetére


Stiky
senior tag

Biztos halálosan komolyan gondoltam :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#39) priti


priti
addikt

Ügyfélelégedettségi kérdőív pótkérdés phobos elite vásárlóknak:

1/a, Tetszett a kézbesítő lány trikolor fehérneműje?
1/b, Alatta a phobos tetkó?

:))

Hardverlesen

(#40) Morden24


Morden24
nagyúr

Szép. Természetesen ezalatt azt értem, hogy csúnya. :DDD

(Mekkora röhögés lenne, amikor megérkezik a gép, és kiderül, hogy 32-es Home Premiumot mellékeltek hozzá 6Gb-ből lát 2,5-öt a VGA-k miatt :DDD )

Sectumsempra - For Enemies

(#41) mephi666 válasza Morden24 (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem az lenne még lol-abb, ha a vásárló az a tipikus "pénz van ész nincs" kategória lenne és még csak fel sem tűnne neki :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) rootkiller válasza Morden24 (#40) üzenetére


rootkiller
őstag

A 4gb a VGAk-ra se lenne elég: 1792+1792+1024=4608mb (gondolom a physX karin is köll a memória.

Artengo TR 990 Pro

(#43) Morden24 válasza rootkiller (#42) üzenetére


Morden24
nagyúr

Aztajóédes :Y
És tényleg.

Sectumsempra - For Enemies

(#45) Tom5


Tom5
addikt

Ez nemgyenge.... :Y

(#46) rootkiller válasza moha bácsi (#44) üzenetére


rootkiller
őstag

Háá moha bácsi az a helyzet hogy igazad van. :D :D

Artengo TR 990 Pro

(#47) sNORh válasza moha bácsi (#44) üzenetére


sNORh
addikt

:DDD :DDD
inkább mint a phobos..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48) joi29


joi29
őstag

-Engem az érdekelne hogy mi a magasságos bűnbánathoz nem elég
a 2x295GTX-böl kiépített SLi,amihez még ráadásként szükség van
egy GTX285-re Physx-et számolni? :U

(#49) tome.jr


tome.jr
addikt

Mi van? Nincs csaja senkinek, hogy mindenki k..vázni akar? :D

(#50) rootkiller válasza joi29 (#48) üzenetére


rootkiller
őstag

Parasztvakítás. Persze lehet valaki 30"on játszik fullos szűrőkkel meg mindennel :D:D

Artengo TR 990 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.