Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T.G.B


T.G.B
tag

sosem értettem hogy miért mindig a játékokat hozzák fel legelőször mikor ilyen eset történik...
mikor kijött a COD MW 2 akkor még csak 13 voltam és mégse jött elő bennem a késztetés hogy kimenjek egy reptérre és tömegmészárlást rendezzek. Véleményem szerint egy ilyennél a szülőket+ tanárokat kellene először elő venni hogy miért nem vették észre a gyereken hogy ilyen hajlamai lehetnek (bár nem tudom hogy ez "látszik- e" valakin de biztos vannak előjelei hogy valami nem fasza a gyerekkel)

ezzel persze nem azt mondom hogy mindig a szülő vagy a tanár a hibás, de ha oda figyelnek a gyerekre nem hiszem ez megtörtént volna..

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Az emberi hulyeseg hatartalan. Nap mint nap tapasztalom is.

Ebbol [link] azt hoztak ki, hogy a rendorok kergettek halalba a gyerekeket. Holott annyi tortent, hogy nem volt biztositas a kocsin. A rendorok igazoltattak a faluban, meglatva oket megfordult a gyerek es elindult a masik iranyba. Ez a rendoroknek gyanus lett, beultek a kocsiba es utanuk indultak. Az autoban ulok meg szoltak is a sofornek, hogy ne menjen olyan gyorsan, mert felnek es inkabb osszedobjak a buntetest ha megallitanak oket a rendorok. Ezutan nem sokkal megtortent a baj. Ma temetik oket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.