Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

GS-be manapság sok faxságot írnak.
Mintpl 5830 nagyon jó ár/érték arányú :W
Ha meg valakinek fontos a PhysX az társkártyával óggya meg oszt jóvan

[ Szerkesztve ]

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Nem azért, de a képekkel valmit kezdhetnél.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) momo2828


momo2828
tag

Én is kipróbáltam az új Mafia demót, nekem is bejött, és ahogy írtad, elég furcsa az autók irányítása. De ez az 1. részben is így volt ha billentyűzettel mentél. Kormánnyal viszont tökéletes volt a irányítás. Remélem itt is így lesz :))

(#4) szablya


szablya
tag

Milyen konfiggal próbáltad? Ha azzal, ami az adatlapodon van, akkor szvsz ez nem annyira meglepő :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) zH. válasza szablya (#4) üzenetére


zH.
senior tag

hagyjad ,ő azt hitte ,hogy 1280x720-ban 10fps-e lesz 5870el. :))

just be

(#6) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Szerintem a víz elég gyengére sikeredett, ugyanígy az ég is, technikailag sokmindenben elmarad a 2 éves GTA 4-től, gondolok pl a mesterséges inteligenciára, mert ebben a játékban rettenetesen buta, a fizikára stb. Viszont azt imádom, hogy bekapcsolt apexel, vagy physx-el vagymiez, ha rommá lövök egy éttermet akkor az egészet beterítik a szilánkok. (Ja, amúgy nálam hd-ben mindent maxra tolva van 30-40 fps-em, pedig "csak" egy GTX 460-om van)

Amúgy az autó irányítással semmi baj nincs, csak át kéne állítani menüben ;-).

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7) szablya válasza Cthulhu Dawn (#6) üzenetére


szablya
tag

Csak egy? :Y Te nem is vagy gaaaamer :P

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) Cthulhu Dawn válasza szablya (#7) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Hoppá, elírtam, GTX 260-om van :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) h.adam.92 válasza EczkE (#2) üzenetére


h.adam.92
őstag

mit csináljak vele, tegyem kisebbre?

(#3) momo2828: 1-et nem toltam, és igen bill-el irányítottam.

(#4) szablya: ismétlem, azárt hittem, hogy nem fog 100fps-el menni, mert a GTA4 is olyan 30-40-el szaladgál max grafikán 50-es látótávolsággal.

[ Szerkesztve ]

(#10) h.adam.92 válasza Cthulhu Dawn (#8) üzenetére


h.adam.92
őstag

jaj, azt nem irtam hozzá, hogy ebben is forgó falevelek vannak, amik a képernyő mozgását követik. ugyan az mint oblivionban. ki lehet próbálni.
beálltk egy fa alá, jobbra balra huzigáljátok az egeret és a falevelek a képernyővel együtt forognak...
sajne ez sem fexik. :N

(#11) EczkE válasza h.adam.92 (#9) üzenetére


EczkE
addikt

Nem ártana átméretezni. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#12) h.adam.92 válasza EczkE (#11) üzenetére


h.adam.92
őstag

festék.

(#13) EczkE válasza h.adam.92 (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Ugye hogy jobban néz ki. ;)

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.