Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Ó basszus 8-ért vevővel azonnal kellene nekem is. :O
Nem jársz még egyszer az auchanba? :DDD

(#2) h3lios válasza westcoastog (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Háát az igazság az, hogy 4 db. volt reggel. Egy ilyen WIN7-es, és 3 Vista-s. Estére ebből egy "visztás" maradt. Szerintem 2 nap múlva mikor legközelebb megyek dolgozni (amúgy Auchan üzletsoron) addigra már nem lesz.
Mondtam is egyébként magamban, hogy na ezzel jól járok, mert 13 alatt nem kapok vezeték nélkülit, nem hogy rögtön windows-os kiadást. :D

B-tag: H3lios#2825

(#3) westcoastog válasza h3lios (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

Addig már biztos elfogy, 13l helyett jó lenne, na meg fekete. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) h3lios válasza westcoastog (#3) üzenetére


h3lios
addikt

Sajna csak fehérben volt. De 12 év hagyományos bill + egér kombó után új értelmet nyer a kényelem szó. :D Nincs is jobb, mint ágyból csapatni. Na jó régen a sárga kazis kínai nintendo copy menő volt vezetékesen is. :C

Ui.: Még mindig nem tudom szakszerűen hogy kell kikapcsolni a controllert. (a ruszki elem kikapós modszer megy)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#5) Bjørgersson válasza h3lios (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

8k-ért nagyon jó vétel volt, a vezetékesek mennek ennyiért. Szerintem tökmindegy mi van a dobozra írva, Windows 7-től felfele úgyis felismeri magának a rendszer, hogy mi is ez. Kikapcsolni nem tudom hogy lehet, vedd ki az elemet, nekem vezetékes van, osz' csókolom. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) h3lios válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Alapból a Win7-em nem ismerte fel (tegyük hozzá, hogy nincs fent auto frissítésből 1 deka sem).
Viszont volt hozzá 1 driver disc, ami után már minden gond nélkül ment. Úgyhogy igazából nincs vele semmi gáz. Az meg, hogy az ember milyen verziósat vesz szerintem kb. tök mind1. Az érzékelő és a controller ugyan az. Max más drivert szedsz le a mikroszofttól és a "csíny letudva".

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#7) Bjørgersson válasza h3lios (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, akkor lehet a vezeték nélküli vevő miatt ehhez tényleg kell driver, amit úgyis le lehet tölteni a Microsoft oldaláról vagy ugye a lemezen is ott van. Nekem eddig Windows 7 és 8.1 is felismerte pár másodperc gondolkodás után, hogy mit is adtam neki.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) westcoastog válasza h3lios (#4) üzenetére


westcoastog
veterán

Igazából a szín mindegy, a feelingje legyen meg. Hiányzik a gamepad és a hátradőlve gémelés. :)
Playstationnel kezdtem az ipart anno, szóval szeretek gamepad-el játszani. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) h3lios válasza westcoastog (#8) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem soha nem volt saját konzolom (komoly konzolokra gondolok PS/Box vagy a régiek közül).
Most muszáj volt beszerezni egy controllert, mert több autós játékban nem lehet elég effektíven vezetni billentyűzettel. Kormányra egyenlőre nem tervezek kiadni 35-40k-t. Sajnos egy minőségi kormány ennyibe kerülne, ennyit viszont nekem nem ér a dolog. Ráadásul a controller multifunkciós, tehát nem csak autós játékoknál fogom hasznát venni.
Még nagyon szokni kell a dolgot, de kis idő után úgy gondolom, hogy jó befektetés volt ez a 8k.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#10) westcoastog válasza h3lios (#9) üzenetére


westcoastog
veterán

Nálam ps1-ps2 2001-2006-ig. :)
Ja autós játékokhoz is jól jönne a kontroller, mert agyrém billentyűzeten játszani, kényelmetlen.

(#11) h3lios válasza westcoastog (#10) üzenetére


h3lios
addikt

Én a hosszú évek alatt megszoktam, de mostanában f1 2013-al játszok és most idén 1 picit átvariálták az irányítást. Nem tudsz úgy elindulni, hogy ne pörögjenek el a gumik és a lassítás is csak full fékkel megy.
Pont azért döntöttem a 360 vezérlője mellett, mert királyul meg vannak oldva a ravaszok és fokozatosan lehet adagolni a gázt.

B-tag: H3lios#2825

(#12) Witya


Witya
tag

Ennyi penzert szinte ajandek. En is itt korul vettem, csak az enyem vezetek es elemekre se kell kolteni. Viszont nagyon kenyelmes tobb ora utan is, plane ha egerrel is jatszok hosszu jatek utan faj a csuklom.

Aki nem csal, az nem is próbálkozik!

(#13) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Szia!

Kikapcsolni nem lehet gyárilag, de egyik fórumtársunk írt hozzá 1 kis programot :C !

Itt találod

(#14) hoffman_ válasza Studiossrác (#13) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hű, ez elég vagány :)

a cikkhez:

ez biza nagyon jó vétel volt, nekem is jól jött volna a nyáron, ha belebotlok :D mit össze szenvedtem, hogy találjak 10 ezerért... végül ahol volt, ott sem volt, 11.500nél olcsóbban nem lehet kapni. de a legjobb gamepadek egyike.

kikapcsolni, ha nem akarsz a progival élni, akkor vagy akksilevétel, vagy 10 perc pihi tudja csak.

ui.:

egeret, billentyűt nem tud kiváltani, egy vérbeli fps-rts júzer sose tenné le őket. venne melléjük egy gamepadet, autóshoz, indiehez meg rpg-hez, ahogy én :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) h3lios válasza hoffman_ (#14) üzenetére


h3lios
addikt

FPS játékoknál maradok a megszokott patkánynál és billentyűzetnél. Controlerrel még egyenlőre nagyon TPS-t sem tudok játszani (AC4), de idővel majd megszokom. Most azon gondolkozok, hogy 6,7k- ért megéri-e hozzá venni töltő kábel + aksi párost.

B-tag: H3lios#2825

(#16) hoffman_ válasza h3lios (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

inkább vegyél 6 ezerért egy ilyet, ha rám hallgatsz, sokkal jobban jársz :) én ennek az egyik (sokkal) nagyobb tesóját nyúzom, de az akksik, amik benne vannak, ugyanezek, nagyon jó cucc, az egész lakást ellátja.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) h3lios válasza hoffman_ (#16) üzenetére


h3lios
addikt

Nálunk is van itthon Energizer elemtöltő, mondjuk az csak 2-es, de gondolkoztam rajta, hogy valami hasonló kellene. Abban tudnál segíteni, hogy a kimondottan tölthető elemeken milyen megkülönböztető jelzések vannak ? Vagy tök mind1 csak elem legyen ?

B-tag: H3lios#2825

(#18) hoffman_ válasza h3lios (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hát, ezek a tölthető elemek mind NiMh(nikkel-metál hibrid) belsővel bírnak, amit tudsz rajtuk nézni, hogy mennyi kraft fér beléjük, egyszerűen leírva. amiket én linkeltem Varta-k, azok 2100mAh-osak, az már elég korrekt darab, jó lesz mindenbe. rosszra rányúlni nem tudsz, egyértelműen rajta van egy akksin, hogy nem elem :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.