Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Pont pár napja találtam rá, eddig nem is hallottam róluk, a videók többségét megnéztem. Elképesztő mire képesek emberek, amikor egy kicsit is "sarokba vannak szorítva", és még csak nem is kocsi függő, tehát a lepukkan tragaccsal is nekiállnak ugrálni, és a luxusautósok között is van aki szó nélkül tudomásul veszi, hogy ebbe most beleszaladt.

Itthon a tolvajkergetők volt ugye hasonló megmozdulás (önbíráskodás végülis), de ők nagyon elszálltak, eltorzult az eredeti cél.

Itthon egy zsák pénzt tennék rá, ha lenne ilyen, akkor rongálás, csoportos garázdaság stb. miatt a srácokat állítanák elő a rend éber őrei.

[ Szerkesztve ]

(#2) h3lios válasza SUPREME7 (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Ezt akartam is mondani, hogy itthon a rendőrök megsimogatnák az elkövető buksiját, a srácok meg fogdában töltenék az estét. A tolvajkergetőkkel 2 gond volt. Az egyik az, hogy belementek a politizálásba és
önbíráskodásba. A másik pedig az, hogy a végén már régen nem arról szólt az egész, hogy bicikli tolvajokat buktattak le, hanem botrányt botrányra halmoztak.

Az orosz barátaik annyiban különböznek, hogy nem ártanak az autósoknak, teljesen legálisan a járdán sétálnak, ácsorognak, ahol autónak keresni valója nincs.

Nyilván tolvajok ellen megint más küzdeni....

Az oroszokat pedig szívből gyűlölöm. Egyszerűen a nyelv is a frászt hozza rám annyira ellenszenves, arról nem is beszélve, hogy milyen primitív módon élnek / közlekednek ott az emberek.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#3) SUPREME7 válasza h3lios (#2) üzenetére


SUPREME7
őstag

Az orosz barátaik annyiban különböznek, hogy nem ártanak az autósoknak, teljesen legálisan a járdán sétálnak, ácsorognak, ahol autónak keresni valója nincs.

Igen, csak itthon már az is kimeríti a garázdaság fogalmát - főleg csoportosan - ha beállnak egy autó elé többen és csúnyán néznek, félelmet keltenek szegény autósban és azért gázolja halálra... az másodlagos, hogy az autó mit keresett ott.

[ Szerkesztve ]

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ötletes, de nem túl legális módja a tiltakozásnak.
Sokszor szélvédő ragasztás lesz belőle, meg agresszív viselkedés/verekedés.

Bár ahogy látom sok videón felismerik őket és egyből visszamennek az útra, tehát valamilyen szinten elrettentő ereje is van a csapatnak.

(#5) h3lios válasza juliabrilke (#4) üzenetére


h3lios
addikt

Egyik esetben sem ők kezdik a verekedést, figyelnek is rá ha megnézed a videókat. Mert onnantól a videó bizonyíték ellenük szól. Nyilván ha elkezdik őket lökdösni + pofán ütik őket, onnantól önvédelemről van szó, ami ott is legális.

B-tag: H3lios#2825

(#6) 7s26c válasza h3lios (#5) üzenetére


7s26c
senior tag

Az első videóban a második csaj ritka ótvar paréj.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#7) juliabrilke válasza 7s26c (#6) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sok videóban van hasonló hülye agresszív nő nagy kocsival, aki nekiáll elütni őket, meg fenyegetni, telefonálgatni erősítésért.
Megnézném, hogy mondjuk Budapesten pl. mit csinálnának az emberek hasonló helyzetben. Érdekelne nagyon.

h3lios: ez mondjuk igaz, de pl. a szélvédő leragasztás már nem annyira legális, főleg mert nem igazán lehet kézzel leszedni utána.

[ Szerkesztve ]

(#8) 7s26c válasza juliabrilke (#7) üzenetére


7s26c
senior tag

Decemberben a közelünkben egy csaj belehajtott az MPL-es autóba. Futár mondta, muszáj rendőrt hívni mert szabályzat. Csaj odahívta a barátját aki úgy elverte a futárt, hogy 2 hétig volt kórházban. Most ügy lett belőle , a csaj mint felbújtó szerepel benne.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#9) h3lios válasza juliabrilke (#7) üzenetére


h3lios
addikt

Itthon szerencsére van annyira kulturált a társadalom, hogy nem tömegesen közlekednek a járdán, mert ők "arra laknak" ezért levágják azt a párszáz métert a dugót elkerülve.

Nyilván nem pesten lakok, de évente max 1-2 ilyen parasztot látok akik a járdán / kerékpár úton kocsikáznak.
De ahogy ebből a sorozatból is látszik, ott ez bevett divat.

Egyébként ha itthon 1 kisebbséget rángatnának ki családostól 1 kocka merciból valszeg halálra szúrva távoznának a helyszínről az illetők.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#10) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Nekik van még egy csatornájuk: Lion Versus, érdemes arra is rákeresni, a közterületeken dohányzó/ alkoholt fogyasztó oroszokkal foglalkoznak ott is hasonló módon, mondjuk abban a sorozatban kicsit több a verekedés...

Mondjuk sajnos elég sok videójukat letörölték/letöröltették, pedig jó volt azokat is nézni

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11) rlaci10


rlaci10
csendes tag

abszolút kedvenc: [link]

Én a bully fail és az instant karma videókat szoktam nézni, vannak nagyon durvák.

(#12) Syl


Syl
nagyúr

> ...kérmje...

Ammegmi? :B

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#13) dugo_


dugo_
veterán

(#14) 7s26c válasza Syl (#12) üzenetére


7s26c
senior tag

amikor mje igényel valamit

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN nagyon régóta nézem őket, pár ismerőssel terveztük, hogy a hazai változatát elindítjuk, aztán nagyon hamar lebeszéltek róla, mert szinte biztos hogy mi lennénk a szenvedő fél.

Magáról a témáról meg az egyik részben elmondja a srác, hogy oroszoknál az a legnagyobb gond, hogy sokkal több jármű közlekedik az utakon mint amit az ország/Moszkva elbír. Mégis a szabálytalankodók többsége meg anyázik fenyegetőzik meg verekedik, legalábbis próbákozik.

AZ én kedvencem az AK47-es ürge, aki mint harmadik fél megy oda a vitatkozó felekhez:

[link]

#13) dugø

Pacsi, egyre gondoltunk. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) Syl válasza 7s26c (#14) üzenetére


Syl
nagyúr

Ma sem keltem fel hiába ;] :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17) Kasya


Kasya
nagyúr

Kezdetektol nezem oket, szeretem a muvuket.
Orosz kolleganomet kerdeztem a dologrol, o is hallott roluk, pedig 25 eve el itt es nem nezi a csatornajukat. A vicc az, hogy o meg se lepodik, sot, kommentre se meltatja a sracokat...ez teljesen normalis szamara is :DDD :O

(#15) oriic: itthon nem mukodne, de a matrica miatt legalabb sokat jarnal a birosagra... nekik is volt par ugyuk, sot, be is akartak tiltani oket es ha jol tudom, egy idoben fel is fuggesztettek oket.
Itthon a legjobb pelda a Tolvajkergetok..sajnos az kibicsaklott.

[ Szerkesztve ]

(#18) kemotox válasza rlaci10 (#11) üzenetére


kemotox
addikt

Avagy hogyan csinálj rengeteg szemetet. Amúgy jópofa, jól meg lett alázva a nyomoronc.

(#19) h3lios válasza Kasya (#17) üzenetére


h3lios
addikt

A tolvajkergetők nem azért bukott meg, mert bicikli tolvajokat vadásztak. Hanem sok más dolog miatt, volt benne politika, meg lázpisztollyal, pajszerrel megyünk verekedni rész is.

Egyébként kint teljesen máshogy néz ki egy átlag orosz autó tartalma. Nyilván a fedélzeti kamera mindenkinél alap, én azt csodálom, hogy 1-2 luxus autóból a "sértett" maffiózó kinézetű emberektől, hogy nem kerül elő az SMG / AK vonal. A srác aki a videóban előkapta a kalát az a mozgalom mellett volt.

Egy komolyabbra emlékszem, amikor a Porche Panamera-s faszi előkapta az ülés alól a kézigránátot és fenyegetőzött, hogy kihúzza a biztosító pecket.... :Y

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#20) aero. válasza juliabrilke (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A moszkvai tanács elismerte őket és bejegyzett aktivisták. Én láttam az összes videójukat, rendes srácok, jól csinálják a dolgukat.

(#21) total90


total90
veterán

Fú, az elsőben a szőke ringyó... ilyeneket bezárnám egy gumiszábába pár hétre.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#22) marositech


marositech
senior tag

Én azóta követem amióta az egyik PH!-s user a logoutra kirakta. 2 éve?
Egyszerűen imádom ezt a csatornát! Nagyon elüthető az ebédidő + YT nézéssel.
Az első linkelt videó nálam elvitte a prímet! Hatalmas! :DD

Igazándiból, ezek az ruszkik ilyenek. Sz*rnak a szabályokra -> játékokban mennyiszer csalnak.
Tény a hölgyek 1200x rosszabbak az átlagnál. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#23) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Primitív inkább te vagy hogy így általánosítasz. Attol hogy egyesek durván vezetnek, nem primitívek. Ismersz egy oroszt is? Amúgy járdán közelekdő autókat látni már bőven Szerbiában és Bulgáriában

Huawei Mate 9

(#24) oriic válasza H.Istvan25 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ismersz egy oroszt is? "

Én igen, és hallottam ennél durvább dolgokról is tőle. Ijesztő milyen dolgok mennek kint oroszoknál az utakon, az autósok kb több mint fele őrült módjára vezet.

szerk: Személyeskedés nem kellene, akkor sem ha neki más a véleménye egy nemzetről...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25) H.Istvan25 válasza oriic (#24) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ilyet azért nem szabadna hogyni hogy ilyet irjon. Ha ezt mondjuk a zsidókról vagy a cigányokrol irná valaki azt ki is tiltanák innen

Huawei Mate 9

(#26) h3lios válasza H.Istvan25 (#23) üzenetére


h3lios
addikt

Volt osztálytársam orosz születésű volt és ugyan ezt a mentalitást képviselte a tanároktól a diákokon át mindenki utálta és senki sem állt vele szóba. Természetesen akkora arca volt, mint a ház és azt hitte ő a faszagyerek az osztályban, mert mindenkinek visszapofázik. Szóval ja van tapasztalatom személyesen is.

B-tag: H3lios#2825

(#27) kemotox válasza h3lios (#26) üzenetére


kemotox
addikt

Egy ember, mi kérünk elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#28) DigitXT válasza dugo_ (#13) üzenetére


DigitXT
félisten

Ennek a vége is jó! Milyen bűnbánó lett, amikor megérkeztek a rendőrök:
azért tegyük hozzá, hogy bátor dolog egy pisztollyal fenyegetőző embert
ilyen nyugodtan kezelni. (Le a kalappal, mennyire higgadtan csinálják.:K)

(#29) H.Istvan25 válasza h3lios (#26) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Egy ember alapján ítélsz? Egyik haveromnak pedig anno egy német cserediák lopta el a telefonját meg a pénzét. Akkor minden német ilyen?

Huawei Mate 9

(#30) tomazin válasza h3lios (#9) üzenetére


tomazin
veterán

gondolom nem reg talaltad meg. nem 1resz van ahol elokerul a fegyver.

(#32) Narxis válasza H.Istvan25 (#23) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem szép dolog az általánosítás de szerintem nem véletlen, hogy az oroszoknál rengeteg kocsiban van kamera a műszerfalon. Egy csomó videó balesetekről, durva, hajmeresztő szituációkról onnan kerül a youtube-ra.

Thanos was right.

(#38) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Nyugalom Uraim! A személyeskedést pedig legyetek szívesek befejezni. Köszönöm.

(#39) zone


zone
őstag

Vótmá! :D 2014 és 2015

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#40) Narxis válasza zone (#39) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem baj, ismétlés a tudás anyja.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.