Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) totron válasza potyautas (#2) üzenetére


totron
addikt

Nyugaton még a szarlé is finomabb, ha még ezt sem tudod, el vagy maradva. Mi a véleményünk: az egész a kemtrél miatt van, HAARP-pal keverve, elfagytak a legszebb paradicsom-palánták a kertben, de nem sírtam. Egyszer nyilatkozott egy forma a televízióban, hogy szerinte senki nem örül az esőnek, aki esetleg mégis, az orbitálisan nagy paraszt (ide értve a kertes házakban élőket is), verbálisan nem jelentette ki, de a testbeszédével, önkéntelen hangsúlyával erőteljesen ezt kommunikálta. Ez az ára annak, ha örülni, de legalább nem sopánkodni mer(ne) az ember. Az egészben az irányítottság a legagybamarkolóbb, egymástól átveszik a sopánt, hogy a víz az szar, a tényleges, lényegi világtól meg el van szakadva, nem érti mire való a víz eredetileg. Még ez is elmenne szódával, ha közben boldog lenne, de még azt sem, digitális világában puffog és boldogtalan. Lehetne jogosnak is nevezni a siránkozást, de a fentiek szerintem felülírják a rossz csatornahálózatok jelenségét. A sajáthaza leszólása továbbra sem menő. Ha már bezzegnyugatozni akarunk, lehetne valóságos különbségekkel is dobálózni, mert arrafelé is van hőség miatt haláleset, mindenféle miatt haláleset és keserűpirula, szóval ez így, ebben a kontextusban hülyeség. Véleményem még, hogy nem szeretem az embereket, kifejezetten veszélyesnek tartom a facebook nem specializált, általános csoportjait, képaláírásoknál kialakult párbeszédeit. Valamelyik idióta félreért és már is megy a lejáratás-hangolás-uszítás-fröcsögés-démonnak(!) kikiáltás, a sor ugye hosszú. Csak jófajta ivóvízzel szabad érintkezni, általános embertársakkal nem szabad érintkezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.