Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Imádom nézni a ruszki karambolos balesetes, havas-összecsúszós videókat. Istenem mennyire idióták az emberek!

Komolyanosokat kihagytátok! ;)
Én a kamionosokat utálom legfőképp (nem mindet, csak a tahóját!). Legutóbb például kedden késő délután mentünk a Kaposvári Egyetemre párommal CT-re. A taszári elágazás után a 61-esen végig a seggünkben volt egy, talán nem tetszett neki a masszív 85km/h. Megelőzni, lemaradni nem akart. Szívem szerint (ha egyedül lettem volna és a saját öreg roncsomat hajtottam volna) nyomtam volna egy satut, hogy felkenődjek az elejére (mondjuk átszaladt előttem egy kígyó). Aztán kikászálódtam volna a roncsból törött karral és az éppel jól képen vágtam volna a sofőrt.
És rohadtul nem én lettem volna a hibás akármiért is fékeztem, hanem a mögöttem jövő, mert nem tudott megállni, elvégre ezért van a követési távolság.
Egyszer én is rábasztam pont emiatt, de nem részletezem, hosszú lenne, de azóta még jobban odafigyelek. A lényeg, hogy akármi is történik előttem (két gépjármű esetében) az a hunyó, aki hátul van és nem tud megállni.
Amúgy is tény, hogy lakott területen előszeretettel hajtanak a megengedettnél 40-50%-al is gyorsabban több tonnás teherrel és akkor lehet, hogy nem is mondtam sokat.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.