Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) h3lios


h3lios
addikt

Eltekintve az eleve elmebeteg emberektől, akik direkt satuznak a másik előtt, meg rádhúzzák a kormányt tele vannak az utak közveszélyes emberekkel.

Ahogy felettem valaki írta az idősek is ebbe a kategóriába tartoznak. A kedvencem, amikor a kőrforgalomba úgy hajtanak be, hogy szét sem néznek "mert hát úgyse jön semmi". Aztán nekik áll feljebb, ha netán elkapod őket oldalról amikor igyekeznek befelé.

Az indexen már meg sem lepődök, hogy senki sem használja sávváltáskor / kőrforgalomból kifelé...

Amitől viszont falra tudok mászni, ha emelkedőn / aluljáróból felfelé valaki megáll a seggemben. 1-2 centire tőlem. Az ilyen nem tudom, hogy mégis mi a tökömre gondol ilyenkor ?!
Emelkedőn bárki visszagurulhat, arról nem is beszélve, ha kezdőbb sofőr visszafullad simán elkapja a másik elejét. És akkor persze mehet az ugatás, hogy miért mész neki a másiknak...

Ilyenkor én is mindig hagyok 1-2 méter helyet, hogy ha ilyen eset történik senki ne szívja be és ne padlógázzal kelljen elindulni az előttem lévőnek, hanem akár legyen 1 kis helye hátrafelé is... :U

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.