Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Ezekkel a diákmunkákkal csak az a baj, h alig fizetnek, amennyire tudom.
Balatonon dolgoztam régen sokat, ott is voltak ilyen diákmunkások, felét ha keresték annak, amit mi Balatontouristosok kaptunk. Nem is értettem, miért nem eleve a Touristhoz jöttek dolgozni.

Mondjuk az ilyen "el nem számolt nap" féle jelenségek meg megérnek egy asztalborogatást. Hát tudják kivel szórakozzanak. :((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Mr X válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Mr X
veterán

Anno nekem a balatoni munkák a buliról szóltak. Nyaranta vagy Siófokon, vagy Zánkán a volt Úttörő táborban voltam felszolgáló. Munka után minden nap diszkó, strand volt a menü. A pénz sem volt rossz (beiskoláztam magam belőle), de nem arról szólt.

(#3) Jhonny06 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Megélhetésre nyilván kevés, de hobbit finanszírozni lehet belőle. Jobb, mint a semmi.

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Átérzem a helyzetedet, én anno ilyen rendezvényszervezős melóban voltam diákként. Hajnali egytől du. kettőig. Ott is hasonló IQ-fighterek voltak, mint a harmadik esetben leírtaknál. :D

De ma már úgy "keresném meg" úgymond a telefonomra a pénzt, hogy nem veszek telefont. :)

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egyel több indok, hogy tanuljál rendesen, mert ilyen melód lesz életed végéig. :P

(#6) Crystalheart válasza juliabrilke (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

(#7) h3lios


h3lios
addikt

A tanulással szerencsére nincs baj, maradok 5-öd éven és leteszek 1 OKJ-s képzést (havi tandíj 10k), de kapok 1 infós, és egy projektmenedzser papírt, aztán jöhet a fősuli/egyetem.
Nekem nincs olyan szerencsém, hogy a Balatonnál dolgozzak, Kecskeméten meg nem nagyon van tó ahol hemzsegnének a turisták. :DDD
Az elszámolással pedig a tököm tele van. Voltam bent már 2 szer kitöltöttem 2x ilyen reklamációs papírt, erre tegnap közli a kedvenc közvetítőm, hogy akkor ez elúszott... :W
1 teherautónyi földet mozgattam meg aznap, majdnem mondtam, hogy legközelebb ahelyett, hogy mereszti egész nap a seggét a légkondis irodában, menjen ki és csinálja azt amit mi. :
Az órabér meg 449 Ft nettó, szóval nem elég, hogy alig fizet de még szakadjon is meg a diák.
Van 1 cég ahol a fater melózik, oda néha lehet menni, 500 ft-os órabér, de ott jó a légkör, meg nem kell halálra melózni magunkat. :(((

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.