Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) d@vee válasza h3lios (#7) üzenetére


d@vee
őstag

"Az ilyen mégis mi a tökömért megy moziba ?"
Kikapcsolódni. Csak sajnos azt nem veszi észre a retardált k*csögje (elnézést), hogy nem otthol a kanapén van.
Voltam már én is moziban akkor, mikor az előttem lévők kicsit hangoskodtak. Simán odaszóltam egy shhhh-t és a film végéig nem volt gond velük.
A korhatárhoz meg annyit, hogy az csak egy szám. Sokan nem veszik komolyan, itt pedig a szülő(aki persze letolja, hogy mit néz gyereke meg mit nem) a hibás.
Barátnőm néhány osztálytársával volt két éve megnézni a fekete ötven árnyalatát(nem a szürke 50...ez egy paródia féleség róla) ami szintén 16+-os volt. Ő mesélte, hogy az egyik okos párocska vitt magukkal egy nagyon kis korút is, aki az egyik ominózus jelenetnél, amikor a főszereplő kivette megmutatni a zacsiját, megkérdezte, az micsoda? Persze nem suttogva.
Ez még a jobbik eset, amikor az ifjonc nem érti a szitut. De ha netán egy hentelős szaftos filmre viszik el a gyereket, mint a te esetedben, akkor tényleg nem kell csodálkozni, ha a filmből átvett példa alapján egy veszekedésnél a kés a kezében köt ki. Akkor természetesen a videó gammák lesznek a hibásak, de ez már egy másik történet.

Ja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.