Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Kicsit izzadtságszagú, pcre kijött ingyen most megnézik hátha ps4-en lehet még pár dollárt kaszálni?

(#2) oriic válasza DiamondBack (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Open béta jön 22-én, utána free-to-play lesz a játék.

Live-Die-Respawn

(#3) Thome


Thome
addikt

Amíg ilyen katasztrófális lesz a játékban a célzási rendszer, addig az egész kuka számomra. Pedig egy jó kis játék lehetne.

(#4) KFORboy


KFORboy
senior tag

Még jó, hogy Battle Royale nevet kapott...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#5) NandorHUN válasza DiamondBack (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem PUBG-ben is egy katasztrófa a célzás. Raibow után legalábbis valami borzalom a recoil.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6) fornettisuti válasza Thome (#3) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ja, vicc kategória.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nem tudja valaki, ehhez lesz egér billentyűzet támogatás mint a Fortnitehoz? Ma játszottam úgy a wireless egér + billentyűzet kombóval és így sokkal jobban élveztem végre. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) SH4D0W2011 válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Remélem nem. :)
De egyébként a véleményem is ez, mert arról volt szó, hogy kifejezetten a konzolhoz igazítják az egész játékot, gondolom ebben az irányítás is benne van.

(#9) ribizly válasza SH4D0W2011 (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Miért? Kinek fáj, hogy lehet úgy is tolni? Miért ne működhetne úgy, hogy controller esetén aim assist, egér esetén meg no aim assist. Már az nagy előnyt ad, hogy controller esetén elég egy irányba nézelődni és rá ráhúzza a bujkálókra.
A pontos és gyors célzás meg ne legyen már op kategória... :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Hopkins95 válasza ribizly (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én sem értem miért fáj egyeseknek, miért jobb az, ha valami berakja a Ximet és akkor egér + aim assisst. Nekem is van amúgy, de mivel adott natívan a lehetőség nem azzal játszottam.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) SH4D0W2011 válasza ribizly (#9) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hogy miért? Akkor miért nem játszol PC-n, ha annyira egerészni akarsz? És akkor nem is megyek bele jobban...

(#12) Hopkins95 válasza SH4D0W2011 (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

PC-n játszom. Csak ha hazautazom a kollégiumból, nem szoktam a hátamon hazavinni a desktopot, hanem van otthon egy konzol és azon szoktam szórakozni. Vannak játékok, ahol nem hiányzik, de lövöldözős játékokat mindenképp egérrel játszom.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.