Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Először kellett volna egy erősebb processzorral felszerelt modelt kiadni. A 10-es androiddal viszont sokat javítottak a külső kijelző használhatóságán: [link]
1-2 hete Amerikában "egyet fizet kettőt vihet" akcióba adták 1500 dolcsiért a Razr-t.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) pusszycat válasza ghiottone (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, mert volt eset, h a boltban kihelyezett bemutató darab szétesett. Ha 1 szétesik mind szétesik... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Nem rossz az irány, csak az a fránya akkumulátor és hardver még mehetne erősségben/kapacitásban fentebb.

(#4) Schuler888 válasza ghiottone (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat igen, nagyon nem ugy vettek, ahogy remeltek, a samsung megoldasa jobb kritikat es hardwaret kapott, de sztem a moto megoldasa design-ra ezerszer menobb, a magaban hordozott retro razr erzes miatt

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#5) petya77p


petya77p
csendes tag

Nekem a Samsungnál rohadtul nem tetszik, hogy szétnyitás után van egy vápa ahol hajlik a kijelző. Finoman mindig megakadt az ujjam rajta. Designban komolyabb a Motorola sokkal, általános felhasználásnál nem tudom mennyivel gyengébb a hardvere.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.