Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az árazása elég baráti lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nekem annyi volt a godnom, hogy eléggé lógva maradt megint a vége. Örültem hogy a második után végre lezárul kerekre a történet, erre emgint kaptunk egy szép kis függőben lévő történetet, bár remélem a kövi részre nem kell annyit várni mint a 3-ra.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) Kvelstadt válasza laceszgamer (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mi zárul le? Teljesen kukázták ami a 2.rész végén volt. Mi itt a story? Kísérni kell egy rakás idiótát akik maguktól 3métert nem tudnak megtenni és ez a story. Ez. Van egy főgonosz is akinek az a motivációja hogy nehogymár nektek jólegyen.

Imádtam az első két részt. Úgy vártam a folytatást mint kevés dolgot. De ez nem folytatás,az nem syberia story. Nameg mikor én toltam ps4en megjelenéskor technikailag is egy katasztrófa volt.
Aztán persze jött egy 30gigás patch ami az égvilágon semmin nem változtatott.
És akkor eszembe jut a videó mikor ő maga mutatta be a gyűjtőit, miközben a játék egy katasztrófa volt.
Anno imába foglaltam benoit sokal nevét de most elérte hogy semmire még csak fel se figyeljek amihez neki köze van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) laceszgamer válasza Kvelstadt (#3) üzenetére


laceszgamer
addikt

Úgy értettem, hogy a 3 végigjátszása előtt vártam, hogy lezárja a történetet, ami a második rész végén maradt nyitva. Nagy kapocs mondjuk tényleg nincs köztük, de azért így is lehetett volna valami kerek lezárást kihozni a 3 végén.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) Kvelstadt válasza laceszgamer (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mondjuk folytathatták volna pont ott a mamutokkal meg az öreggel ahol w 2 véget ért. Mint ahogy a 2. pont ott folytatta ahol az első abbahagyta. Nekem a legnagyobb csalódás a 3 amit játék folytatástól kaptam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) laceszgamer válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az azért szép volt úgy ahogy lezárták, részemről a legjobban annak örültem volna, ha a hazaútját mutatták volna be.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.