Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MZperX75


MZperX75
addikt

Szép kis jószág,a szokásos ráncfelvarrás AMD oldalról,nagyon baba.

A venti vezérlésért meg+1 pont,mert E-350-el cumizgattam ez miatt.(persze nem volt vészes,de)

Elfogadnám.TV mögé +rádiós mini billentyűzet...kis patkánnyal baba lenne:))

(#2) kir1975


kir1975
csendes tag

Nekem is volt zotac, abban még atom volt, jól felforrosodott mindig, a tv mögé volt nekem is téve a saját vesa tartójában. szánalmas 2013-ban 2gb ram, 64bites rendszerrel 4gb ramal gyorsabb lenne, és árban kb 1000ft a külömbség gyártói szinten. Van itthon brazosom az sem ér sokat 32bites rendszerrel 2gb rammal. amugy nem rosz cucc.

[ Szerkesztve ]

(#3) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Meglehetősen drágák ezek a gépek.
Amúgy tényleg ennyit számít, hogy 64 vagy 32 bites az OS? :F

(#4) GIJoe válasza MZperX75 (#1) üzenetére


GIJoe
addikt

ez miatt < Nincs ilyen :U

(#5) MZperX75 válasza GIJoe (#4) üzenetére


MZperX75
addikt

ez miatt < Nincs ilyen :DD ezek szerint van.... :))

e miatt kérek :R

(#6) kir1975 válasza szabi__memo (#3) üzenetére


kir1975
csendes tag

persze a 32bites nem használ ki 4gb ramot a 64-es igen.

(#7) Waikiki válasza kir1975 (#6) üzenetére


Waikiki
tag

Op.rendszerfüggő: Windows alatt nem, de Linux 32 bites PAE kernellel köszöni szépen, igen. Márpedig mondjuk HTPC-re ez a gép korrektnek tűnik, ahhoz pedig tökéletes megoldás egy Linux + XBMC.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#8) arty


arty
veterán

w7 x86 is kihasznál akár 128gb ramot is, ha pecseled a kernelt - sajnos ms mesterségesen szegmentálta a w7 verziók tudását :) (így használok egy w7startert 4 gigával)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9) nbg válasza arty (#8) üzenetére


nbg
senior tag

:))

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) Wyll válasza arty (#8) üzenetére


Wyll
őstag

:Y Ez tuti?? Erről tudsz valami jó leírást, hogy hogyan és miért?
(Amúgy 32 biten elméletileg is csak 4GB-ot lehet megcímezni, nem? :F Mivelhogy 2^32 = 4GiB)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#11) szabi__memo válasza kir1975 (#6) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezt még el is fogadnám, de "az sem ér sokat 32bites rendszerrel 2gb rammal" alatt én mást értenék, értettem.

(#12) Youri válasza Wyll (#10) üzenetére


Youri
veterán

PAE

RTX ON

(#13) dchard válasza Youri (#12) üzenetére


dchard
veterán

Épp mondani akartam. Windows 7-et lehetett patchelni hogy a PAE működjön bennük, és simán kezeltek 8-16giga ramot is. Linux meg ősidők óta alapból tudja a PAE-t.

Viszont a gyenge magyarázat a DP elhagyására tipikus róka fogta csuka. Olyan mint az LTE: a gyártók azért nem építenek LTE képes rádiót a telefonba mert nincs LTE hálózat, a szolgáltatók meg azért nem építenek LTE hálózatot mert nincs LTE képes terminál. Pont az kéne a DP-nek is, hogy egyre több berendezés támogassa és ne csak prémimum felárért lehessen ilyeneket beszerezni. Addig nyilván nem fog tömegesen elterjedni. Eszükbe sem jutott amúgy egy ilyen nem túl olcsó masinánál, hogy adnak hozzá DP --> HDMI átalakítót és inkább DP-t raknak rá, vagy valami hasonló megoldás...

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kizárólag passzívban jöhetne szóba. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Sanya válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


Sanya
nagyúr

kérlek. alulfeszeled, leveszed a szorzót, ha lehet és kész, nem fog bekapcsolni a keverő.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) Mittu88 válasza Sanya (#15) üzenetére


Mittu88
senior tag

És akkor nem kapcsol be? Amúgy mi ezeknek az áruk? Lehet kapni vinyó nélkül is? Hol lehet megvenni egyáltalán?

Na megnéztem a zotac honlapját, még mindig nem tudom hol lehet megvenni Mo-on. Ez a nano AD12 érdekes, vinyó meg ram nélküli. Van ebbe ventillátor, vagy full passzív?

[ Szerkesztve ]

(#17) Sanya válasza Mittu88 (#16) üzenetére


Sanya
nagyúr

vinyó és ram nélkül érdemes venni, akkor olyat raksz bele, amilyet te akarsz.

orig passzív tényleg jobb lenne, de ez van, ekkora méretben, ekkora teljesítménnyel csak aktív hűtéssel létezhet :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#18) Mittu88 válasza Sanya (#17) üzenetére


Mittu88
senior tag

hát igen, ssd-vel meg 1db 4gigás rammal nagyon jó fogyasztású netezős/irodai gépet lehet csinálni belőle :)
Ez a nano se passzív amúgy?
Valahol láttam már olyan megoldásokat, hogy úgy tettek passzívvá számítógépeket, hogy maga a számítógép ház volt a "hűtőborda", valami olyan megoldás érdekelne. Tudtok ilyet? Mármint amit meg lehet venni (akár csak a számítógép házat is) és nem horror áron van.

(#19) arty válasza Wyll (#10) üzenetére


arty
veterán

http://www.howorks.com/2011/02/24/how-to-remove-windows-7-32bit-4gb-memory-limit/

sajnos már arra se emlékszem, pontosan melyik hekket tettem fel :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20) freemanone válasza arty (#19) üzenetére


freemanone
őstag

:C :Y :R hát ez valami zseniális! ezer meg egy köszi! Minden nap tanul valamit az ember!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.