Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ImpersonatoR

"lötty"

Ez az, maris összefutott a nyál a számban :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Freddycom


Freddycom
őstag

Náluk hamarabb van április elseje? :D

(#3) RIC5I


RIC5I
tag

ha lesz rajta oneplus logo én veszek egyet és kirakom a szekrényre :D elég wtf érzésem van ettől a marketing fogástól :C :W

[ Szerkesztve ]

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy sima energiaitaltól is pörgök mint bádog lavór a betonon... Ettől majd?! :DDD Ojojoj... :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) MittuDomain_ válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem kérdés, mi lenne: Crank :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) azbest válasza MittuDomain_ (#5) üzenetére


azbest
félisten

hát még a folytatás a Crank 2

(#7) etohun
a sorozat is egész jó lett. De keveselték a nézőszámot egy második évadhoz.

[ Szerkesztve ]

(#7) etohun válasza azbest (#6) üzenetére


etohun
aktív tag

nekem inkább a Limitless jutott eszembe. :)

(#8) RaveForce válasza etohun (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

Nekem meg a gumibogyoszorp :DD :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) Gicz


Gicz
addikt

Hihetetlen számomra ez a nagy baszkolódás a gyorstöltéssel. Évek óta tökéletesen megoldott a dolog, nem értem a mobilgyártók miért apránként adagolják, ha másert nem azért, h minden évben eladhassák új feature-ként. Csak egy nagyobb tápegység kell, kicsit vastagabb töltőkábel...

RC helizrk, ahol 5000mah litium cellakbol van sorba kötve 6 db egy akksiban. Ez 120Wh kb. Ezt az 5000-es akksit gond nélkül töltöm 20.000-25.000mA-rel, semmi melegedés, és 15 perc alatt fel van töltve. ( kisütés kb 3-4 perc alatt megvan)

[ Szerkesztve ]

(#10) 7s26c válasza azbest (#6) üzenetére


7s26c
senior tag

Meghalt, de már jobban van....

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#11) tom5598


tom5598
senior tag

akkor ez most jobb wc tisztítónak mint a Cóla vagy nem? mert a reklámból nem jött le...... :N

(#12) Dr. 444Hertz válasza etohun (#7) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az de jó film

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) vilmose33


vilmose33
őstag

Magával az alapgondolattal,úgy hallotam már kisérletezgedtek. De agykárosodással járt. Haza mész alszol két órát,megiszol egy ilyen csodaszert, utána megint jól el vagy 10órát.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#14) azbest válasza vilmose33 (#13) üzenetére


azbest
félisten

katonaságoknál úgy hírlik ez megszokott dolog.

(#15) WD40 válasza RIC5I (#3) üzenetére


WD40
aktív tag

Az milyen?

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#16) slimshady


slimshady
senior tag

Ez elég gyenge...

üdv.: SlimShady

(#17) Weeman1


Weeman1
veterán

Több kárt okoz az energiaital mint gondolnátok.
Én nagyon szeretem az ízét,de a káros hatásai miatt nem fogyasztom.

Xiaomi 11T Pro

(#18) vilmose33 válasza azbest (#14) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm a cikket, hát azóta biztos ,hogy fejlödött a dolog. Menedzser tabletták stb.. :D

A jövő most van

(#19) Sys85 válasza tom5598 (#11) üzenetére


Sys85
veterán

Nálam inkább pont fordítva működne!
Egy bikább kávé,vagy egy 32mg/100ml-nél nagyobb koffein tartalmú energiaital megtud hajtani úgy... :DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#20) joey04 válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


joey04
titán

jó neked. rám semmi hatással nincs sajnos, csak az íze miatt iszom. ahogy a kávét is. lefekvés előtt is lecsúszott régebben egy jó erős fekete, alukáltam úgy is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Totheground


Totheground
addikt

Mi az a 8 orás alvás? Örülök, amikor a 6 megvan. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22) tixem válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


tixem
addikt

"pörgök mint bádog lavór a betonon"

Ezt sem hallottam még :DDD Hatalmas

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) Sub-ZeRo válasza MittuDomain_ (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nyilvános helyen sexelni... ?! Jónak nem vagyok elrontója. :D

(#20) joey04: Nekem végem van tőle. Délután megiszok egyet és este úgy ver a szívem, mintha fekve futnék vagy 10 kilométert... Esélytelen az alvás...

(#22) tixem : :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24) pusszycat válasza Sub-ZeRo (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Használj kávélapszulát inkább szerintem eltolod az adagot. Ha mégsem, akkor járj futni mert szívzűr van. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

8 óra elhagyása nem is olyan hiú ábránd, csak el kell kezdeni dolgozni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Sys85 válasza enginev3.0 (#25) üzenetére


Sys85
veterán

Délelőttös héten jó ha megvan a 4óra nálam.Igaz péntekre úgy érzem magam mint akin átment az úthenger és általában ilyenkor a külsőm is ezt mutatja. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#27) -Skylake- válasza Weeman1 (#17) üzenetére


-Skylake-
addikt

Kifejted ? Csakmert amugy ha nekiallsz olvasgatni a doboz oldalat, az egyetlen dolog ami problemas a koffein. De ugye a koffeinre kialakitja a szervezet a toleranciat (azert nemtudom komolyan venni az ilyej egyet megiszok es nem tudok aludni es tarsait) szoval engem tenyleg erdekel mitol karosabb mint a cola vagy a fanta.

Szerk: viz, cukor, etkezesi sav, szendioxid, savanyusagot szabalyzo anyag, aroma,koffein,szinezek, vitaminok : b3,b6,b2,b5,b12,inozitol. Ez van egy hellben. Ezekben melyik a jajjdenagyonkaros ?
Nyilvan valoan nem egeszseges, de van barmi kezzelfoghato arra akarkinek, hogy rosszabb mint barmelyik udito ?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#28) -Skylake- válasza -Skylake- (#27) üzenetére


-Skylake-
addikt

Egyebkent szamok : a napi atlagos koffeinfogyasztas europaban 200mg, skandinav orszagokban 400mg kozeli. Egy presszokave 90, egy hosszukave kb 100-150 mg koffein (eg fekete tea 30-90mg). Egy 2,5decis energiaital kereken 80mg koffein. Tehat az eus atlagnal napi 2,5doboz, skandinav atlagnal napi 5doboz (1,25LITER) energiaital adja meg az atlagos beviteli erteket. Tovabba nem gyozom hangsulyozni : a koffeinre toleranciat alakit ki a szervezet, tehat ha hetfon is ittal, kedden ugyan akkora adag mar nem tudja kifejteni ugyan azt a hatast.
Betegsegekre : a tartos kofdeinbevitel nem emeli a vernyomast, csak az esetenkenti. A rak kialakulasaban a Rakkutatasi Vilagalap szerint semmilyen szerepet nem jatszik. A verben az LDL koleszterinszint emelesere NINCS egyertelmu bizonyitok.

Ez egy ilyen urban legend dolog szerintem, regebben lehet hogy karos volt pl taurin miatz, de mara ez mar nem hatoanyaga egyetlen energiaitalnak sem. A koffeint leszamitva ez egy full sima uditoital.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#29) #79335424 válasza Weeman1 (#17) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na jó, de párszázból megvan egy doboz. Jó koxot viszont nem kapsz 15 ezer alatt. A biocuccok nagyon drágák. :)

(#30) slimshady válasza azbest (#14) üzenetére


slimshady
senior tag

Egész érdekes cikk.

üdv.: SlimShady

(#31) Weeman1 válasza -Skylake- (#27) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez elég?
De rengeteg cikket lehet még olvasni a káros hatásairól.

Xiaomi 11T Pro

(#32) Depression válasza Weeman1 (#31) üzenetére


Depression
veterán

Túlzott koffeinfogyasztás... Azaz tiltsák be a zöldteát, kávét, és kólát is?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#33) Dr. 444Hertz válasza Depression (#32) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ne, a zöldteát ne, az finom! :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#34) dementor


dementor
senior tag

WiFi-s?

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#35) Dr. 444Hertz válasza dementor (#34) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

B20? ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) dementor válasza Dr. 444Hertz (#35) üzenetére


dementor
senior tag

Elvégre Április 1-et írunk. :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#37) thesound


thesound
őstag

Ha nincs benne nanorobot, ami tudja az IoT-t, akkor semmi értelme. :U

Egyébként is wft-s zst-s? Vagy van benne beépített pvc?

;]

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#38) moleculez


moleculez
veterán

Tini koromban litereseket ittunk... Na felénél igen tompák voltunk, szóval ittunk mégegyet, hátha jobb lesz. Nem lett.
De rég ittam már...

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#39) RaveForce válasza -Skylake- (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

Leginkabb a cukor. En max cukormentest iszok.. de azoknal altalaban gagyi izek vannak..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#40) FoLey-v válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én meg csak bealszok tőle... :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#41) slimshady válasza FoLey-v (#40) üzenetére


slimshady
senior tag

Én is nyugodtan alszom kávé és energiaital után is. No persze van olyan fekete ami erre az általános kijelentésemre rácáfol. :)

üdv.: SlimShady

(#42) thesound válasza slimshady (#41) üzenetére


thesound
őstag

mondjuk egy fekete vadmacska :B

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#43) FoLey-v válasza slimshady (#41) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hát nekem a déllelőtti korán kelés és kevés alvás miatt szoktam néha inni az energiaitalt vagy kávét,de utána úgy eltudnák aludni mint a bunda ha ülök. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44) pusszycat válasza thesound (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) tom5598


tom5598
senior tag

egyébként létezik valami hasonló, neve most nem jut eszembe de valamien terápiás szer amit intravénásan adnak be és jobban műkszik tőle az agy kb 2 hétig, nem fáradt az ember a 6-8 óra alvással meg teljesen kipihent marad, nem jut eszembe a neve de ha meg lesz leírom

[ Szerkesztve ]

(#46) Pttypang válasza tom5598 (#45) üzenetére


Pttypang
veterán

kokain? :DDD

Everybody lies.

(#47) RaveForce válasza tom5598 (#45) üzenetére


RaveForce
veterán

"nem fáradt az ember a 6-8 óra alvással meg teljesen kipihent marad"
Ehhez szer sem kell, a legtobb ember akit ismerek ilyen :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) T0rnad0 válasza Weeman1 (#17) üzenetére


T0rnad0
addikt

A tutti frutti ízt én is szeretem, de energiaitalt nem iszok. Mostanában csak ezt találtam ilyen ízben, de már szerintem nem gyártják :DDD

Z Fold 4

(#49) Weeman1 válasza T0rnad0 (#48) üzenetére


Weeman1
veterán

Ismerem.
Tényleg finom volt,míg lehetett kapni. :)

Xiaomi 11T Pro

(#50) -Skylake- válasza Weeman1 (#31) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hát egyrészt nemigazán, ne haragudj de origo.hu-s cikket linkelni egy vita elöndtésére.... másrészt itt mi van leirva ? Az, hogy ha sok koffeint iszol akkor megdobja a vérnyomast. Whao. Másrészről még ez a random cikk is kiemeli amit én írtam, hogy a tartós fogysztók közt erről felesleges beszélni, az alkalmi fogyasztók között pedig egy kávé pont ugyan úgy megdobja a vérnyomást mert ez magának a koffeinnek a hatása.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.