Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

A polgárpukkasztáson kívül van ennek értelme? :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Bone123 válasza Saccco (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A hajlítástesznek mindenképp. A védőüveg karcállóságát is van értelme tesztelni standard szerinti eszközökkel, akárcsak a festés szívósságát. Akad bőven eset, amikor egy-egy ilyen teszt árulja el, koránt sem okés a vázszerkezet, kopik a festék, nem felel meg az elvásásoknak az üveg védelme vagy mondjuk amit fémnek neveznek, nem is az. A hevítőtesztnek sok értelme nincs, amikor meg Zack formákat rajzolgat a hátlapra vagy átlátszóvá teszi a festést, az már a saját hóbortja, részben emiatt népszerű.

(#3) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Adjál neki Zsilett!!! 4

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hajlítást nagyon jól bírta

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) Lami66


Lami66
őstag

Ha a noccsot le tudná szedni, szerintem szentté avatnák.

(#6) hyperspace válasza Lami66 (#5) üzenetére


hyperspace
őstag

Szerintem ez jó megoldás.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#7) SkyLine3000 válasza hyperspace (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Fizikálisan nem kéne rá. Egyikre sem. Szrjon sünt, aki kitalálta, meg a többi barom, aki utánozza.

(#8) Lami66 válasza hyperspace (#6) üzenetére


Lami66
őstag

Az csak kényszermegoldás. Mint amikor a ronda nő fejére vödröt húzol.

(#9) marcarc válasza hyperspace (#6) üzenetére


marcarc
senior tag

van gyári megoldás az eltüntetésre.

(#11) Saccco válasza Ezekiel Ston (#10) üzenetére


Saccco
nagyúr

De legalább vágókoronggal csinálná... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12) marcarc válasza Ezekiel Ston (#10) üzenetére


marcarc
senior tag

Várjuk a képet:D:D:D

(#13) tipuka


tipuka
addikt

szerintem kicsit sietősre vette a videót most, van ahol másodpercekig nincs is fókusz a videón, csak muatatja, hogy nézzétek "ezt" rajta.

(#14) MittuDomain_ válasza Ezekiel Ston (#10) üzenetére


MittuDomain_
őstag

hűbameg :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#15) HarleyCustom válasza Bone123 (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16) Ezekiel Ston válasza marcarc (#12) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én nem esek neki, mert sokkal jobb alkoholos filccel kiszínezni a felső részt feketére és noccs volt nincs... :DDD
-és a memóriát se eszi. :DDD

(#17) NandorHUN válasza Ezekiel Ston (#16) üzenetére


NandorHUN
addikt

OP6-ról egyébként már vannak kamera tesztek és preview-ek.

Nem egy rossz telefon az árért, de flagshippekkel nem veszi fel a versenyt. Még a S9-nél valamivel olcsóbb LG g7 is elveri szinte minden mezőben.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#18) Mukih válasza NandorHUN (#17) üzenetére


Mukih
tag

Kizárt, hogy nem veszi fel a versenyt. Max kamerában rosszabb mint a Samsung (amit lehetett is tudni, hogy nem fog olyan szép képeket csinálni), de hogy teljesítményben is megalázná az szinte kizárt.
De ha találtál egy jó speed test-es videót akkor belinkelheted. Én nem találtam még értelmeset.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#19) #80439296 válasza Lami66 (#8) üzenetére


#80439296
törölt tag

Viszont akkor a fülét is le kell szedni, mert csattog...

A nő fülét... :C

(#20) BladePocok válasza #80439296 (#19) üzenetére


BladePocok
tag

Úgy-úgy, rossz aki rosszra gondol :DD :DD

(#21) #80439296 válasza BladePocok (#20) üzenetére


#80439296
törölt tag

Vödröt nem bántjuk, kellhet máskor(ra)(valakire) is... :R

(#22) G4bi89 válasza NandorHUN (#17) üzenetére


G4bi89
senior tag

Kamera teszt biztosan nincs, legalábbis részletes, képekkel... Ugyanis azon jövőhét elejéig embargó van.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#23) NandorHUN válasza Mukih (#18) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ugye amikor kijött az első OP telefon akkor azzal reklámozták, hogy "flagship killer" és kb. igaz is volt rá. Mert fele annyiba került, mint a rendes Samsung LG flagship telefonok és megszabadult a feleslegesen nagyfelbontású kijelzőtől is, így gyors készüléknek sikerült.

Jelenleg a probléma az, hogy a CPUk és hardware felnőtt" a kijelzőhöz. Mig anno egy LG G3 szenvedett a QHD val addig mai telefonok ezt vígan pörgetik és nem limitál semmit. Szóval a OP6 kis felbontású kijelzője, könnyű software és OS se fog sokat számíani itt, mert mára az összes többi telefon is villámgyors.
Ellenben az ára annyira nem kellemes, mire kijön már kb. ennyiért lehet vadászni innen onnan S9-et vagy G7-is. (amikben mellesleg van vezetéknélküli töltés is).
Kamerája gyengébb, mint a S9+, LG G7 vagy Huawei P20 Pro-nak....

Ui.: Nincs még fent speedtest, de hogy őszinte legyek értelme sincsen, mert kb. egy hagygyafasznyi különbségiek miatt manapság már nem érdemes ez alapján telefont választani. 2018-ra minden telefon ugyanolyan gyors.
Ami alapján érdemes dönteni az minden más, jack? dac? camera? Os?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24) NandorHUN válasza G4bi89 (#22) üzenetére


NandorHUN
addikt

Youtube-on már vannak fent összehasonlítások.
Amúgy márcsak az ár miatt se csodálkozom rajta. Valahol spórolni kell a telefonon, hogy ha olcsóbban akrja adni mint a többi gyártó.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25) plejik


plejik
addikt

Látom 1-2 ember írta ezt a notch-ot, de ebbe a telóba el lehet tüntetni szoftveresen. Tehát akit zavar gyárilag megoldható..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26) Lami66 válasza plejik (#25) üzenetére


Lami66
őstag

Tisztázzunk egy tévedést: nem a noccsot tünteti el, hanem a mellette levő kijelzőkitüremkedéseket feketíti be. Ez a fennti hasonlatomon csak annyit változtat: a vödröt nem te viszed a ronda nőhöz, hanem a nő hozza magával... :W

[ Szerkesztve ]

(#27) plejik válasza Lami66 (#26) üzenetére


plejik
addikt

Nekem tök mind1, hogy hogy mondjuk, eltünteti vagy csak feketít, akkor sem lesz látható a lényege ez. Kb. olyan mintha ott lenne egy "másodlagos kijelző" és ott jelennének meg a status bar ikonok. Még mindig kisebb mint a szifonon, engem meg különösebben szerintem nem fog majd zavarni, ha cég hajlandó lesz beruházni új telefonra. :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28) NandorHUN válasza Lami66 (#26) üzenetére


NandorHUN
addikt

De nem tökmindegy?
Ha notch nélkül tervezik a telót ugyanannyival lenne kisebb a kijelző, mintha kikapcsolnád.
Vedd ugy mintha extra funkció lenne nagyobb kijelző. Aztán vagy bekapcsolod vagy nem...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) Lami66 válasza NandorHUN (#28) üzenetére


Lami66
őstag

Van, akinek mindegy. Nekem nem.

(#30) SkyLine3000 válasza NandorHUN (#23) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem vettem észre, h a G3-am szenvedne a felbontása miatt. Tükör sima az egész. Semmiféle "limitálást" sem vettem észre... Ha szenvedős lenne a telefon, már rég eladtam volna és nem használnám évek óta.
Ettől függetlenül elég lett volna neki a fhd, ez tény. 5-ös méretben, sima fhd-val maga lenne a tökély. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) NandorHUN válasza SkyLine3000 (#30) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem volt /van G3-mam mostani telóm mellett. És bizony az a vas ami alatta van az nem volt elég QHD-hoz. Telefon elég jól megy, de azért vannak röccenések, közel nem olyan gyors mint egy mai telefon, kevés a RAM is.

Viszont ha összehasonlítasz égy 2 éves Samsung S7-t és mostani S9-et, akkor sebességben szinte semmi különbség nem lesz már ami érezhető. Én igazából erről beszéltem, lehet innentől is fejlesztgetni még a CPU-t, GPUt stb... de mostanra mobilos felhasználás mellett jobbat venni felesleges, mert mindengyik telefon tökéletesen fog futni.

Épp ezért OP6 se lesz fluidabb, mint egy S9 vagy LG G7. Hiába kisebb a felbontás. Ha S9 4K kijelzővel jött volna ki akkor persze valoszeg lenne különbség. (De én már QHD-t is felesnek tartom).

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32) SkyLine3000 válasza NandorHUN (#31) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem most is G3 van, 3/32-es. Előtte 2/16-os volt. Asszonyank is 3/32-es van. Stock Lp van rajta, kigyomlálva és hibátlan az egész. Nem is cserélek mostanában. De mint írtam, tényleg elég lett volna neki a fhd (ezt mindenki tudja), meg a vas sem mai csirke, de engem baromira nem hat meg, h egy hangyafasznyival gyorsabban, vagy lassabban nyílik meg egy alkalmazás. Röccenés csak elvétve van. És melyik mai telóban nincs? Mindegyikben össze lehet hozni. Én nem vagyok ilyen szőrszálhasogató/pixelkukkoló hard júzer, aki csak a hibákat keresi. Használom és teljesen meg vagyok elégedve vele. A mai telók egyáltalán nem érdekelnek.

(#33) #80439296


#80439296
törölt tag

Nekem Notch telefonom van. Van rajta egy iPhone bevágás, de nem zavar.

(#34) NandorHUN válasza SkyLine3000 (#32) üzenetére


NandorHUN
addikt

Tudod ez olyan, hogy ha ember nem próbálja ki az újabb készüléket, akkor észre se veszi.

Anno HTC One M7-re is mindenki azt mondta 5 éve, hogy leggyorsabb telefon, sehol egy röccenés, villámgyors stb... És annak idején kezedbe vetted tényleg ez volt az érzésed.

Mondanom se kell, hogy mai telefonok mellett elvérezne :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35) mhydas99


mhydas99
tag

Biztos vagyok benne, hogy aki használ idei, notch-os telefont az már megszokta, egyáltalán nem zavaró. Azok szoktak a meglétén kiakadni akik nem használják értelemszerúen. A legtöbb app már alkalmazkodik és atomatikusan "kiszínezi az app főszínére, d legtöbb esetben feketére a két "öblöt". Nemrég vettem P20 prot, az egytlen dolog ami miatt majdnem a mate 10 prot vettem meg az pont a notch megléte volt, úgyhogy én tényleg nem kedveltem. De csak míg be nem kapcsoltam a telefont! 1-2 óra alatt meg is szoktam, egyáltalán nem zavaró a használatban, sőt, nincs rá jobb szó, kövezzetek meg de sztem dögös, pont, ennyi.
Előtte P9-em volt, antutu 95 ezer, 2 éves típus ugye, hát a sebessége mindennapi használatban (komolyabb játékokat kívéve) kb. ugyanaz mint a p20 proé. Persze nyilván az utóbbi erősebb, újabb, kevesebbet fogyaszt, de ha egy-két kövérebb appot indítotok el akkor is kb. 1-2 másodperca különbség. A kirin 950 is már bőven erős volt akkor és most is a. a 970 pedig jobb. Papíron kétszer. Mindennapokban alig. Különben is a szoftver számít.
De egy középkaegóriás antutu 60-70 ezres soc is teljesen elég a mindennapokban sztem. Aki hardcore játékos annak nem, mindenki másnak, akinek belefér az életébe hogy egy weblap 1-2 mp-cel később tölt be tökéletes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.