Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aryon87


Aryon87
félisten

Bíztató hírek. Úgy hiszem, hogy a GMS-t is megkapja, ami a Honor20 családdal fog "debütálni" nyáron.
Én várom :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ahogyan én elnézem a dolgok fordulását nem lepne meg ha a Huawei is visszakapná a GMS-t (az új elnök mindent a régi ellenében csinál) Hajrá, én szurkolok. (nem, nem vagyok utkarbantartó) :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) FattyDove válasza pusszycat (#2) üzenetére


FattyDove
őstag

"(az új elnök mindent a régi ellenében csinál)"

Igen, ezt biztosan megengedi neki a komcsi párt. Hát persze.

(#4) pusszycat válasza FattyDove (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már az irodát is átrendezte, visszalépet a környezetvédelmi egyezménybe mindent fordítva csinál, bizakodó vagyok.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) #24536576 válasza pusszycat (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ennyi sületlenséget összehordani cikkről cikkre...
___________________________________________________

Már én is szurkolok nekik, az idei S széria mutatjahogy mennyire elkényelmesedett a Samsung. Kell a kihívó.

[ Szerkesztve ]

(#6) k-adi


k-adi
nagyúr

"a vállalat ma állítólag úgy kommunikált, hogy kereskedhetnek az AMD-vel, az Intellel, a Microsofttal, a Micronnal, az SK Hynixszel, a Samsunggal, a Sonyval és a Qualcommal, ezek pedig fontos partnerek a számítástechnikában és okostelefonos beszállítói oldalról egyaránt"

alakul ez... akkor lehet mégis a honor lesz az új huawei? legalábbis nyugaton :D

nyilván a gms lesz az egyik nagy mérföldkő, de gondolom arról főcikk is lesz ha megkapják (megint)

(#7) INGJOKE válasza k-adi (#6) üzenetére


INGJOKE
veterán

Amíg az nincs addig kuka... :DDD

(#8) Aryon87 válasza INGJOKE (#7) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar akinek :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Azért én arra is kíváncsi leszek, hogy mi lesz a szoftver és milyen kamerával szerelik...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) Lami66


Lami66
őstag

Csak aztán legyenek tisztában vele meddig nyújtózkodhatnak, mert van az az eladott mennyiség aminél megint oda@sz a banhammer. A nyugodt jövő érdekében egyeztethetnének a Huawei-el és a Xiaomival erről a kérdésről.

(#11) LittleLombax válasza pusszycat (#4) üzenetére


LittleLombax
csendes tag

Igen, sok dologban máshogy gondolkodik mint elődje, de Kínával szemben Biden sem túl barátságos, sőt, az után amit Janet Yellen nyilatkozott pár napja elég erősen a felé hajlik a közvélemény, hogy nem fog enyhülni a két ország gazdasági kapcsolata. Arról nem is beszélve hogy Trumpnak a Kínával szembeni lépéseit amennyire tudom a demokraták sem nagyon savazták, Biden meg nyilván nem akar már az elnöksége kezdetén olyan döntéseket hozni, ami még az őt megválasztóknak sem feltétlenül tetszene. Gondolom most legfőképp amúgy is a járvánnyal kapcsolatos ügyekre fog koncentrálni első körben, tehát várjuk azért ki ennek a végét, én még semmiképpen sem ugranék ilyen pozitív konklúziókba.

(#12) doooo válasza pusszycat (#4) üzenetére


doooo
veterán

Sajnos esélytelen, amiben bizakodsz. Összeszedett, normális, konzisztens stratégiára fognak váltani, de a külügyi, védelmi miniszterei, tanácsadói, stb, mind hangsúlyozták, hogy esélytelen enyhülés, főleg mert amúgy is egyre több a sara KKP-nek, kereskedelemtől függetlenül (bár Huawei-sztoritól korántsem függetlenül), és főleg mert egyértelműen pártfüggetlen a dolog.

(#13) Schuler888 válasza LittleLombax (#11) üzenetére


Schuler888
senior tag

En nem is ertem ezek a fotel-politologus :DDD tagok mire alapozzak, hogy Biden annyira kina parti lenne, ha vmiben, ebben egy oldalon all a 2 part, en arra leszek kivancsi, meddig tart a hattyutanca a kivalt honornak, MAR HA kapnak GMS-t. Nyilvan az allamok se most jottek le a falvedorol...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem is elsősorban a kereskedelmi háborúban látok enyhülést az egy dolog, de pl. élni hagyni egy tech óriást, nem megvonni tőle alapvető dolgokat, licenszeket, alkatrészeket, szóval én erre a vízbe fojtásra gondoltam elsősorban. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) h4h01


h4h01
senior tag

Nah ez pozitív! Honor márka még talán jobban is hangzik errefelé mint a Huawei..Csak vigyék tovább azt az utat mint a Huawei..kéne már megint egy olyan szereplő aki picit húzza ezt az iparágat :K
Nem, a samuban nem látom ezt, szépen leültek a seggükre..

[ Szerkesztve ]

(#16) joey04 válasza Lami66 (#10) üzenetére


joey04
titán

reméljük jó hamar.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Schuler888 válasza h4h01 (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

😆

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) k-adi válasza h4h01 (#15) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja samunak itt volt az alkalom de elkényelmesedtek..

(#19) h4h01 válasza Schuler888 (#17) üzenetére


h4h01
senior tag

Kifejtenéd miben nem értesz egyet, vagy mire ez a reakció? :U

[ Szerkesztve ]

(#20) BabMester válasza h4h01 (#15) üzenetére


BabMester
senior tag

Igen, végülis csak az utóbbi pár évben kifejlesztették a hajlítható telefonokat, az ívelt üveget, ők kezdték el látványosan csökkenteni a kávákat, a kamera lyukat, az AMOLED-et, a Knox-ot, a DEX-et, az egyetlenek akik folyamatosan megtartották és fejlesztették a tollakat és a OneUI is 2 lépéssel a stock android előtt jár.

Bezzeg a Huawei.. olyan szépen le tud másolni mindent.. :DDD

(#21) adamklark


adamklark
senior tag

egy kis további versenytárs sosem árt vásárlói szemmel, bár elgondolkodtató hogy mennyire függünk a Google-től

(#22) Schuler888


Schuler888
senior tag

Így.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#23) doooo válasza BabMester (#20) üzenetére


doooo
veterán

Párat a kamera témához, amit a Huawei részéről szoktak felhozni:
Élő HDR, Dual Pixel af, változtatható apertúra, vagy épp a 108 megapixeles kamerák kifejlesztése/alkalmazása (egy rakás másik kamera (szenzor/optika) mellett, amikből minden gyártó vásárol; persze ezeket nyilván másik divíziójuk fejleszti, bár a S. Electronics-on belül, ami nagyon is része az iparágnak; csak a Sony van még ilyen helyzetben), és még nyilván lehetne sorolni.
De mondjuk a már említett iparág része az SoC-k - vagy épp memóriák - gyártása is (tervezésen túl). Ebben egyedüli helyzetben vannak az összes többi mobilgyártóval szemben, és mindegyik függ is tőlük közvetve vagy közvetlenül. Képernyők terén szintén hasonló a helyzet (LG gyárt még egyedül, de ők épp eladni készülnek a mobilos részlegüket)

(#24) Schuler888 válasza doooo (#23) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Képernyők terén szintén hasonló a helyzet (LG gyárt még egyedül, de ők épp eladni készülnek a mobilos részlegüket)"

Es mobilkijelzo fronton is mindig bukdacsoltak :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) pusszycat válasza Schuler888 (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A mobilos részlegnek mi köze a kijelző gyártáshoz? :U

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) doooo válasza pusszycat (#25) üzenetére


doooo
veterán

Iparágról volt szó. Ahhoz nagyon is köze van. Írtam is.

(#27) #95462144 válasza pusszycat (#14) üzenetére


#95462144
törölt tag

Számomra nagyon úgy tűnik, hogy egyáltalán nem olvasol nemzetközi híreket. Biden első dolga volt kinevezése után, hogy csapásmérő flottát küldjön a Dél-kínai tengerre. Ez nagyon nem az enyhülés jele... Sőt...

(#28) spawn21 válasza pusszycat (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Nagyon örülnék nekik. Kell az alternatíva

iPhone 13p

(#29) 7Heads Drago válasza LittleLombax (#11) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sztem meg a Google megoldja a helyzetet:
link
Meg a face is :)
link

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#30) 7Heads Drago válasza BabMester (#20) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezek szerint te előnynek tartod hogy egy lényegesen sérülékenyebb telot gyártanak magasabb szervízelési költségekkel... Nálam ez hátrány és nem innováció. Sőt ahhoz képest hogy az első edge telokon milyen volt a hajlítás visszafelé fejlődnek.
A vékony káva előnye hogy nekem minőségi tokban leejtve a telot szépen összefolyt a kijelzőm. Még szerencse volt hogy kicserélték gariban. A Mate-n ez sose látszott meg.
Nekem pl sose jött be a notch, kameralyuk. Semmi bajom nem volt a Mate 10 pro felső kávájával, teljesen élhető volt. Ha nem zuhan be a Mate akkuja sose cserélem ki. (meg persze kíváncsi voltam a P30 kamerájára is)
A Oneui-t meg nem a legjobbak közé sorolják tudtommal. :)
A tollat ahhoz képest hogy milyen nagy fejlesztésnek tartod mégse terjed el, mivel nagyon kevés ember ígényli. Annyira befutott hogy meg is szünik a note széria. Én ezt nem nevezném előrelépésnek.
A dex-re ugyanez igaz. Nagyon nem elterjedt, és csak szűk réteg használja. Köszőnö viszonyban sincs egy pc képességeivel.
A kamerájuk is évek óta csak stagnál sokak szerint. Ezért tudott a Huawei a fejére nőni.
Vannak persze hasznos fejlesztéseik de számomra nem ezek. 😁😁😁

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#31) Schuler888 válasza 7Heads Drago (#30) üzenetére


Schuler888
senior tag

"A Oneui-t meg nem a legjobbak közé sorolják tudtommal. :)"

:DDD nem hat, hanem konkretan a legjobbkent szoktak emlegetni a tesztekben, es a valosag is igazolja, hiszen mar evek ota masolja a tobbi cegis.. tehat jah nem a legjobbak koze, hanem konkretan a legjobb :))

A Note pedig nem vesz el csak atalakul, mint az koztudott..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#32) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Olvad a jég, mit mondtam én... Felülvizsgálja az új vezetés a Huawei ban-t. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Aryon87 válasza pusszycat (#32) üzenetére


Aryon87
félisten

Elég ha csak annyia kiolvad, hogy a Huawei visszatérhessen a Guglis cuccokkal. Nekem nem hiányzik, de sokaknak igen. + kell a gyártok közti verseny, mert nagy a lustulás :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34) k-adi válasza pusszycat (#32) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja jó kis hátsóajtós deal lesz ebből is :)

amúgy nem biztos, hogy jó ötlet a honor ellen konkurenciát állítani most már :F

(#35) pusszycat válasza k-adi (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

kérdés kié lesz/marad a Mate/P széria

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#42) janeszgol válasza Aryon87 (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Honorként is tudna versenyezni. Szerintem jobb elválasztani a hálózati részt a mobil kommunikációtól, mert a jövőben is lehetnek kellemetlenségek ebből. A mamut cégek csak problémát jelentenek. (Lásd Google 4-5 éve felosztotta magát, és most újabb felosztásról pletykálnak, de az FB-t is darabolja magát, ha minden igaz.)

(#45) 7Heads Drago válasza Schuler888 (#31) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A legjobb: [link] [link] [link]
Szemezges. Az általad emlegetett tech viewerek olyanok mint a dxo. Írányadónak jó, de a userek mondják meg a tutit.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#47) PROHARDVER!


PROHARDVER!

A továbbiakban acsarkodás nélkül próbáljatok fórumozni, köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.