Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CSorBA


CSorBA
őstag

Ez szép és jó, csak gondolom horror ára van.. mint egyelőre minden DDR3as memonak..

(#2) sNORh válasza CSorBA (#1) üzenetére


sNORh
addikt

Ez egyértelmű, de hálistennek szerintem a legolcsóbbak közt lessz, mert a PQI sosem volt drága sőt..
Nemlehet összehasonlítani egy Corsair-al(1800Mhz-en 7-7-7-20) de jókis ram lesz.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) .mf


.mf
veterán

Kicsit le van maradva sebesség terén, már vannak 2G-ra hitelesített ramok is...
Remélem cserébe legalább "olcsó" lesz. Mondjuk annyira nem zavar, Nehalemig nem fogok már váltani.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) yakuza.tora válasza CSorBA (#1) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Szép és jó? Mi a franc az a hatalmas fekete hűtő? :Y Rettenetesen néz ki.

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#5) simonzé


simonzé
addikt

Értelme jelenleg annyi, mint a 8*-os AGP-nek volt, vagy a dig. kamerák 1200*-os digitális zoomjának. De legalább drága.

I don't fit in. I fit out.

(#6) yakuza.tora válasza simonzé (#5) üzenetére


yakuza.tora
addikt

:C :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#7) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Fancy!

Nem akartok csinálni egy újabb ddr3 vs ddr2 tesztet? Jó lennne látni merre billen a spájzba a póc :P

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#8) CSorBA válasza yakuza.tora (#4) üzenetére


CSorBA
őstag

jolvan igazábol az árukat akartam kiemelni ;) Pl egy komoly ddr2es memcsomagot is joval olcsobban kapni mint vmi olcsobb ddr3asat...

(#9) Hebry válasza CSorBA (#8) üzenetére


Hebry
senior tag

Ez tutibiztos...
Odébb lesz még a nagy váltás...

(#10) Ste


Ste
addikt

ha már nonfiguratív rajz van a hűtőm akkor a borda tetejére miért nem jutott?
ott lepattogzik a hőtől? :D

(#11) yakuza.tora válasza CSorBA (#8) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Tudom, tudom, csak jól esik néha rosszalkodni! ;)

Ste: Pedig egy kis kazánezüsttel nyugodtan meghúzhatták volna! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#12) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

Zseniális névválasztás, tényleg. "Pékúí Turbó Halhatatlanság Kiadás" memória :DDD

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

nem azt károgták nekünk azért éri meg váltani, mert a nagyobb sebesség mellett kisebb feszen megy, nyíl jobbra kisebb hőtermel :U és?

(#14) bteebi válasza .mf (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Hátö... lehet, hogy le vannak, de nem is 2,0-2,2 V-on mennek ezek a modulok a szabvány 1,5 helyett... azért az nagyon nem mindegy :P. Meg majd lesz még ez jobb is. Ráadásul még (fizetőképes) kereslet, igény sincs rájuk... Amúgy Nehalemig szerintem nem is lesz értelme az 1600+ RAM-oknak (a procik egyelőre nem igazán bírják kihasználni még az 1333-asakat se, úgyhogy jelenleg még kb. tök mindegy...).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#15) Rosep


Rosep
senior tag

Miért, van már DDR3 1600-as szabvány?
Csak mert igazából DDR2 1066 sincs...

(#16) bteebi válasza Rosep (#15) üzenetére


bteebi
veterán

Mondjuk ez se hülye felvetés :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#17) Superman válasza .mf (#3) üzenetére


Superman
nagyúr

És szerinted melyik lap kezeli ezeket normálisan Duálban? Én és néhány barátom kipróáltunk pár DDR3-as modult és lapot és azt kell mondjam voltak gondok. Itt van nálam 2db OCZ 1800-as modul, de nem mennek az X38 királyának számító Asus Maximus Extreme-ben 1800-on. Sőt, az 1600-at is csak kínnal hozzák.

Bár lehet másoknak jobbak a tapasztalataik, de egyelőre a jobb DDR3-as memók olyan árban vannak, miből 2db csúcskategóriás lap is kijön.

(#18) .mf válasza Superman (#17) üzenetére


.mf
veterán

Lapja válogatja. Vannak azért, akik duálban is túllépték a 2G-t: [link]

Az áras dologgal teljesen egyetértek, rekord-döntögetők kivételével senkinek sem éri meg DDR3-at venni. Remélem azért Nehalem megjelenéséig már normálisabb lesz az áruk.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19) Rosep válasza Superman (#17) üzenetére


Rosep
senior tag

Hát én Asus vonalon DDR2-vel is rengeteget szívtam már. Borzasztó finnyásak a memóriákra. És még csak nem is tuningoltam. Szabvány 800-asok voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.