Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Ohhhh, nah ez igen. Ez istant LOVE :D :Y :R

(#2) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Na ez tényleg valami új de szerintem lassan már mindegy, fölösleges ezen pörögni. Ha így haladunk 10-20 év és a tévé egy tapéta lesz csak a falon.

(#3) #72042496 válasza Cs1csó (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Sok pénzért az LG W széíria már manapság is egész közel van ehhez. :)

Én egyébként nem vagyok biztos benne, hogy ez a tapétatévé lesz a mainstream. Körülményes arrébb rakni (cserélni), a vezérlésnek és csatlakozóknak kell a hely (tápnak, HDMI portoknak, CI slotnak, ilyeneknek - 20 év múlva aztán lehet, minden vezeték nélkül megy majd) és egy sima felületű fal is szükséges mögé.

(Nálam például beltéri burkolóval lesz fedve a tévé mögötti falrész, úgy rögtön problémás lenne a tapétatévé. Meg lehetne éppen oldani a felfogatást, csak jóval bonyolultabban, mint a mostani tévékét a falitartóval.)

Ez a Philips-dizájn nekem is tetszik amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Tényleg szép. Mondjuk a képminősége nyilván fontosabb, de mivel OLED, ezért olyan nagyon rossz nem lehet. Ambilight lesz rajta? :DDD

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) Sinesol


Sinesol
veterán

Valahogy nem látom benne a szépséget, nekem jobban tetszenek a letisztultabb darabok, ez kicsit bazári felé hajlik már.

[ Szerkesztve ]

(#6) FlashLed


FlashLed
senior tag

Őszintén engem nem fogott meg ez a design.

The Mechanic

(#7) Cs1csó válasza FlashLed (#6) üzenetére


Cs1csó
félisten

Emiatt én sem vennék, de egyedi az tetszik. Sőt tévé vásárlásnál a sokadik szempont a kinézet igazság szerint amikor nézegetem az arueresőn a tévéket az árat és a hozzá tartozó szolgáltatásokat nézem esetleg a véleményeket, teszteket.

(#8) #72042496 válasza bteebi (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Inkább az a kérdés, hogy ebből bármi megvalósul-e majd. Ez még csak egy render. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Értem én, hogy ízlésről nem vitatkozunk, de most mitől is estünk hasra? Hanyatt ugye nem tudunk, mert neki vagyunk támasztva a falnak!
Vájjá-vájjá! "Nekitámasztani a falnak"???? Tényleg?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#11) FlashLed válasza Gróf... (#10) üzenetére


FlashLed
senior tag

Érdekes elképzelés, a design meg chh hát igen...

The Mechanic

(#12) BatchMan


BatchMan
senior tag

Ha lemegyek a lakatosokhoz, ettől izgalmasabb formát is hajlítanak.
A két picsogó elég vékony, tehát kell egy mélynyomó, amit oldjak meg, hova teszem, nem része a designnak.
Ipari emberként látok elég nyers fémet, nekem attól nem lesz szép.

(#13) Purple_46 válasza FlashLed (#11) üzenetére


Purple_46
tag

Talán egy pofon lesz a konkurenciának? :))

(#14) Lacok


Lacok
őstag

Szerintem nem rossz a dizájn de a kérdés az, hogy ebben a formában eljut e a sorozatgyártásig.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.