Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nájsz pikcsörsz, valóban...:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Tényleg pofás képek. Most kezdtem játszani a Medieval résszel, nagyon jó játék. :K

(#3) Eagle16


Eagle16
addikt

Akkor ezek után már jöhet is egy első világháborús Total War :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4) Zsankee


Zsankee
aktív tag

Elorendeltem ra. Minden total war resszel jatszottam,es mindegyik tetszett. Nagyon varom ezt a reszet is.

legszebb öröm a söröm

(#5) bishoplogan válasza Eagle16 (#3) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Mondjuk jöhetne egy olyan Total war amiben az első világháború benne van, és azt bezárólag a modern háborúval. Semmi sci-fi, távoli jövő.
tehát : 1. vh, 2. vh, hidegháború, modern háború ez kb egy 100 évet foglalna el, és ettől lenne Total war. hisz megvolna az idő beosztás is simán. 1 év mondjuk 4 szakaszra.

(#6) atish15 válasza D1Rect (#2) üzenetére


atish15
aktív tag

Nagyon jó játék.Bár az angol tudásom kicsit felszínes és meggyűlt a bajom az angol verzióval.Bár mintha valahol láttam volna magyarul is már.A napoleon war nagyon jó lesz valóban.Várjuk :))

(#7) wednesday válasza atish15 (#6) üzenetére


wednesday
őstag

Van magyarítás a Medieval II-höz meg a régebbi Medievalhoz(nem tom melyikre gondolsz) is. Úgyhogy nem kell szenvedni az angollal ha nem muszáj. :))

Nagyon szeretem a Total War sorozatot. A Steamen nemrég vettem meg a Medieval II-t és az Empire-t (azt már kicsit régebben). A Napoleon is valószínű be lesz szerezve. :)

A XX. század szerintem nem való a Total War játékba, a játék lényege a hadsereg(ek) felállítása és az ütközet(ek) levezénylése. A XX. századra elmúlt ez a féle harcmodor, ahol 2 v. több sereg találkozott (nyílt terepen) és megütközött egymással.

[ Szerkesztve ]

(#8) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Aztamindenségit, a Sega ezzel aztán nagyot alkotott, ilyet ritkán láttam ilyen tipusú játéknál.:Y:Y

Elismerésem a késziítőknek. :C :C

(#9) bishoplogan válasza wednesday (#7) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Medieval 2 a kiegészítővel steamen is felrakja a net frameworkot? meg csinál bejelntkezési fiókot, amit nem lehet ki kapcsolni?

(#10) boeing


boeing
senior tag

Okés grafikailak,és a játék menet se lesz rossz. :C

(#11) wednesday válasza bishoplogan (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Felteszi a játék a net. frameworkot (kiegészítőm nincs), de nálam valami hiba van vele (talán a x64es rendszer meg a win7 beta), mert hibaüzenet jelenik meg. A folytatás gombbal viszont gond nélkül elindul a játék innentől kezdve nem zavar egyáltalán, hogy ez most mi is akar lenni. Nincs is semmiféle bejelentkezési fiókom. A steambe kell belépnem aztán indítom a játékot és már játszom is.

(#12) atish15 válasza wednesday (#7) üzenetére


atish15
aktív tag

Valamelyik magyarosítással foglalkozó honlapon volt fent magyarosítás de az szerintem nem mindent fordított le.

(#13) wednesday válasza atish15 (#12) üzenetére


wednesday
őstag

Ez tökéletesen így van, 71%-os fordítás volt kb.
De azóta lehet találni 100%-os fordítást is, mivel a magyar dobozos verziókból felkerültek a netre a nyelvi fileok.
Nekem is magyarítva van a Steam-es Medieval II, teljesen jól működik.

(#14) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én most vettem meg a Steamen az Empire: Total War-t és baromi jó, ahhoz képest, hogy mennyire sírnak a gépigény miatt nálam csutkán megy és teljesen játszható, asszem elleszek vele egy darabig. Fél áron volt, nem lehetett kihagyni :) Ehhez nem tudja vki van e magyarítás?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) L4R$()n


L4R$()n
tag

Szerintem unalmasak az ilyen játékok egy idő után, konkrétan én a medivial2-t 1hét alatt meguntam :B bár néha néha még játszok vele, de csak 1-1 csatát, a lényeg, hogy ilyen játékért többé pénzt nem adok ki ;]

(#16) stvnppp válasza L4R$()n (#15) üzenetére


stvnppp
senior tag

Tudod, kinek a pap, kinek a paplan...

Én a Rome Total Warral játszottam nagyon sokat, de a Medievalt is kipróbáltam.

(#17) zed1983


zed1983
őstag

Ez tényleg szép...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#18) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Atya Úr Isten!!! :Y
Ez komoly, hogy ilyen lesz a játék grafikája???!!! :Y :Y :Y
WazZz! Az a gond, hogy ennél nem fogom bírni kivárni a játék árának számomra tolerálható szintre csökkenését! Akkor ugrik 12K a számláról. :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#19) yakuza.tora válasza L4R$()n (#15) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Mondjuk, nekem sem az volt a kedvencem a TW sorozatból...
Próbáld meg a Shogunt vagy a Rome játékot! Nagggyon rendben van a hangulata. Én a mai napig el tudok játszani a Shogunnal! Pedig nem egy mai darab...

Alléz Olympique de Marseille!

(#20) deathtania


deathtania
senior tag

úúú ez kellll!!!!! :Y :Y :Y :Y

www.brczart.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.