Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flashpointer


flashpointer
őstag

Elég hihetetlennek tűnik hogy ez így nézzen ki PS-en, úgyhogy a kérdés már nem az hogy csúnyább lesz hanem az hogy mennyivel.

(#2) akoska07 válasza flashpointer (#1) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az E3-on mindenki el volt ájulva az új PS játékoktól,szóval egyáltalán nem biztos,hogy rosszabb lesz,mint amit most látsz.

Remélem gyorsan kiadják PC-re is,játszanám a Rift-el. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3) oriic válasza akoska07 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Olvastam hogy végre megjött, grat hozzá. :)

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kíváncsi leszek a véleményekre ha megjelenik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) akoska07 válasza oriic (#3) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R

Jöhet most már a Touch és főleg tartalom a Rift-re. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6) rodrigez válasza flashpointer (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Azok után ahogy a már megjelent Uncharted 4 kinéz nem kell annyira hitetlennek lenni. :) Vagy ott van a Horizon: Zero Dawn az is parádésan néz ki.

(#7) Chapel


Chapel
addikt

A Cryengine még mindig a legszebb motor, ebbe nem lehet belekötni.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#8) Ragnar_ válasza akoska07 (#5) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha riftet használsz kötelező kontrollerrel játszani, vagy lehet billentyű+egér kombóval is ? (Elvileg Doom VR is lesz hamarosan , ha jól tudom..)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) Ragnar_ válasza Chapel (#7) üzenetére


Ragnar_
addikt

Kérdés, hogy maga a játék milyen lesz, az eddigi VR játék felhozatal általában elég meh. kategória.(Kivétel a szimulátorok, mert a VR verzió ugye csak egy '3D Mod')

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) vhw


vhw
addikt

Ez akkor egy licenszelt Wheatley lenne?
Valve mit szól hozzá? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11) saelin válasza flashpointer (#1) üzenetére


saelin
veterán

Valami kompromisszumot biztos kér ez a látvány.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) Pöttön válasza saelin (#11) üzenetére


Pöttön
őstag

Majd kiderül, minden esetre, én az új GoW gameplay, Horizon: Zero Down, és az Uncharted 4 után már nem kételkedem abban, hogy erre akár képes is lehet a ps4... :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#13) saelin válasza Pöttön (#12) üzenetére


saelin
veterán

A látványban én sem kételkedem. De azt ne felejtsük el, hogy a VR elég nagy erőforrásokat igényel. Szóval pár dologgal már előre lehet számolni...

Szerintem ezt a játékot a grafikája/története fogja elvinni a hátán, mert a játékmenet eddig az összes VR játékban valami nevetségesen primitív volt. Nagy részük csak egy sétáló szimulátor vagy egyszerű rail shooter. Egy jó storyban lehet reménykedni, mert az ilyen játékok csak ott tudnak/tudnának (jelenleg) nagyot domborítani.
Én speciel egy milliónyi interaktivitással teletömött, story orientált, és az fps nézetet soha el nem hagyó játéktól eldobnám az agyam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Pöttön válasza saelin (#13) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát igen...
Majd egyszer talán a HL3... :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#15) Shing


Shing
őstag

Ha megnézzük mit tud a 9 éves Crysis talán nem olyan nehéz ezt sem elhinni... UC4 sztem nem a legjobb példa, ott 30FPS-re lőtték be a játékot. Itt legalább a duplája kell teljesen stabilan. Az is lehet hogy ez már csak az új PS-en fog megjelenni.

(#16) JanR válasza Pöttön (#14) üzenetére


JanR
addikt

Soha..

(#17) adamssss


adamssss
veterán

Nekem kicsit hihetetlen, hogy ezt tudja a végleges játék. Ez a grafika kb az Order, vagy az Uncharted szintjén van VR-ban! Eddig azt hallgattuk, hogy ez lehetetlen. Vagy akkor mégsem?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18) mad1 válasza JanR (#16) üzenetére


mad1
veterán

Megjelent vegre a hl3.....installalom ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) saelin válasza adamssss (#17) üzenetére


saelin
veterán

Majd ha megjelenik kiderül mi benne a buktató. Én a karomat rá merem tenni, hogy emögött lesz valami turpisság.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) adamssss válasza saelin (#19) üzenetére


adamssss
veterán

Lehet véletlenül a PS Neo-ra szánt gameplayt tették föl :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21) ribizly


ribizly
veterán

Srácok ez kegyetlen! :)
A Portal sem azért volt kiemelkedő játék, mert jó volt az alapötlet (persze az óra kellett hozzá), hanem mert kapott valamit, amire emlékezni lehet és hangulatos. Ha ezt a hangulati tényezőt, ami ebben az apró kis trailer-ben megvan megtartják, akkor nagy baj már nem lehet. Story-t írni ma nem nagy cucc, de hangulatot teremteni annál inkább. Én drukkolok ennek a projektnek! ;)
A grafika meg ma már nem nagy szám. A Project Cars is gyönyörűen fut VR-en is és a hardver is elérhető hozzá (pl. Nvidia GTX1080).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) tomba


tomba
tag

Az alapgép szerintem sem fogja tudni ezt futtatni megfelelő részletesség és fps szám mellett. Nem úgy volt, hogy a PS4-s VR sisak kap valami külső számolóegységet is? (plusz gpu-t?)

(#23) Szakiii válasza tomba (#22) üzenetére


Szakiii
addikt

Az egy korrekt megoldás lenne az alap ps tulajokkal szemben.

(#24) gézu


gézu
őstag

PC-re meg jöhetne egy Robinson's requiem remake.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#25) arpi6k


arpi6k
addikt

Nagyon nagyon várom.

Intel & ATI

(#26) ribizly


ribizly
veterán

Hajaj. Akkor lehet gyűjteni a PS4 + PS VR-re... :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

VR only? Nem szólok inkább semmit. Ez egy jó ötlet és az igényes fejlesztés, erre ezt is beszippantja a VR. Már maga a VR képes gép sem épp 20 fillér (inkább 20K), és erre jön még rá majdnem ugyan ennyibe kerülő VR búra. A lobbi működik az a lényeg... :(

(#28) ribizly válasza SunMount3r (#27) üzenetére


ribizly
veterán

Kellenek a húzó címek!
Ha azok nincsenek, akkor összecsuklik a dolog. Ez egy ilyen. Kb. olyan ez, mint amikor kijött anno az Nvidia GTX 8800 és a Crysis-al demo-zták. :DDD Kell valami amitől nagyobb lesz a kedv a vásárláshoz. Ha mondjuk ez tényleg így fog kinézni, akkor komoly gondok lesznek itt VR fronton (gondolok itt a Oculus/HTC Vive vs PS VR). Jöjjön ki szépen, legyen jó a játék és szálljanak egekbe az eladások. Csak legyen tényleg jó és indítsa be ezt a VR bizniszt rendesen!
Persze nem fogok örülni, ha kialakul megint egy állóháború a PC vs konzol fronton, akkor az nem lesz a legjobb, de legalább az M$ dolgozik azon, hogy ne kelljen 2 konzolt vásárolni. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ismét egy techdemo a Crytektől :F :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.