Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) big-J


big-J
őstag

gmail után ez is ... ha klumpával a torkomon nyomjátok le a G+ -ot , akkor se regelek be arra amire nem akarok .

(#2) Kaworu


Kaworu
csendes tag

Jó, hogy hozzányúlnak az eredeti felülethez. Bár én most a CosmicPanda felületet használom, az is teljesen megfelelő, fullHD felbontásra sokkal jobb, mint az alap.
Észrevettem, hogy egyre több videó HTML5-ben jelenik meg. Azon kéne csiszolhatni még, mert jelenleg elég béta jellegű, és még finoman fejeztem ki magam :DD

(#3) edward2 válasza big-J (#1) üzenetére


edward2
addikt

ha tudod hogy a gmail megváltozott akkor van G+od.

(#4) ddekany


ddekany
veterán

Ha már felület, arra vajon mikor jönnek vajon rá, hogy videóval vagy képekkel foglalkozó oldal háttere nem lehet fehér...

(#5) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Magyarul jól lebutítják az egészet. Zsír.

(#6) atike


atike
nagyúr

Holnap meg lassan arra fogok ébredni, hogy tag vagyok Google+ -on, miközben eddig "csak" gmail fiókom és youtube accountom volt... :(((

(#7) Polllen válasza atike (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem már mindenki tag a g+-n, akinak van gmail acc-ja... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) atike válasza Polllen (#7) üzenetére


atike
nagyúr

Nagyon elképzelhető...

Tényleg eléggé egybeolvasztás megy... Pld. nekem nincs Picasam. Belépek a gmail-be, egyik rokon küldött linket egy új albumához (Picasa). Katt rá, új ablakban Picasa. Nézegetem a képeket, oppá kilépek a gmailből. Katt vissza a Picasára - kint vagyok a kezdőképernyőn és sehol az album... (nyílvános album amúgy)...

Több, mint érdekes...

(#9) DeFranco válasza Polllen (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nope. Ahhoz kulon el kell fogadnod a felteteleket, a lehetoseg automatikus, a tagsag nem.

(#10) gzola


gzola
tag

én csak ezzel a pluginnel használok youtube-ot :-)

[link]

(#11) Z-77


Z-77
tag

Egyre jobban utálom a Google új felületeit. Ez se tetszik. Kéne néznem valami egyszerűbbet már, engem az ilyen közösségi ökörségek sosem érdekeltek. Meg szerintem hiába használom a régi kinézetet, egyszer úgyis megszűnik (gondolom).

[ Szerkesztve ]

(#12) SzlobiG válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mai világba már ez kell.:U

(#13) MichaelSD válasza edward2 (#3) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem feltétlenül, mert a GAFYDosoknak nem kötelező aktiválni a G+t. Természetesen nem is aktiváltam...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#14) elistvan válasza gzola (#10) üzenetére


elistvan
senior tag

FF 8-al nem (per pillanat) kompatiblis úgyhogy cumi!

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15) gzola válasza elistvan (#14) üzenetére


gzola
tag

aki FF-et használ annak igen, sajnos :-(

(#16) edward2 válasza MichaelSD (#13) üzenetére


edward2
addikt

Nem kötelező csak lehetőség MÉG. A google nem palástolta korábban, hogy egy idő után mindenki automatikusan be fog kerülni a G+ba ha van gmail vagy bármilyen címe.

(#11) Z-77

Egyszerűbbet? Bocs, de pont itt nem érheti támadás a google-t mert épp hogy borzalmasan egyszerű és letisztult felülettel jönnek. Lehet pár embernek itt nem tetszik de szerintem világméretben ez nagyon is nyerő.

(#17) bAtt001


bAtt001
addikt

szerintem ez maga a cosmic panda, vagyis a felső kereső sáv biztosan. használtam én is egy ideig csak előjött pár bug amitől elég hülyén nézett ki. plusz a lejátszási listánál nincs shuffle opció bezzeg a régiben benne van...

(#18) Z-77 válasza edward2 (#16) üzenetére


Z-77
tag

Nekem pont hogy az eddigi jól megszokott felületek tetszettek az egyszerűségük miatt. De muszáj a Facebook trendet követni.

(#19) edward2 válasza Z-77 (#18) üzenetére


edward2
addikt

szerinted a facebook káosz az olyan mint az új letisztult fehér G+ design? valamit nagyon rosszul látsz mert mindenki szerint (külföldi tech blogok) az új Google desing nagyon letisztult.

(#20) Z-77 válasza edward2 (#19) üzenetére


Z-77
tag

Köszi, de nagyon jól látok, nemrég voltam szemvizsgálaton. Azért azt megengeded, hogy nekem ne tetsszen ugye? Nekem a régi egyszerűbb felület jobban tetszett. Eddig se mondtam mást. A régi sokkal letisztultabb volt.

(#21) MichaelSD válasza Z-77 (#20) üzenetére


MichaelSD
őstag

"Azért azt megengeded, hogy nekem ne tetsszen ugye?"

Szerintem szavazzuk meg :DD

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#22) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Mondjuk állítsad a densytit compactra és akkor nem olyan nagy a különbség.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#24) #16820480 válasza atike (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

lassan meg arra fogok ébredni, hogy van youtube accountom, miközben én csak gmail-re meg g+-ra regisztráltam :(((

egyébként nekem bejön az új felület, a reader is sokkal szebb lett, és a gmail is pofás. más kérdés, hogy a yt esetében mindegy, mert lényegében nem használom...

[ Szerkesztve ]

(#25) Peethy válasza Z-77 (#20) üzenetére


Peethy
őstag

Szerintem meg a régi sokkal csúnyább volt az eddiginél. Ez is letisztult, de valami igényesebb módon. Nekem tetszik, na meg az is, hogy egyben van minden. Nem tudom, az integrációval mi gond lenne.

(#24) sheratan: ez most is így van, minden Google regisztráció egyben YouTube felhasználó is. Ha bejelentkezel Google-be, akkor Tube-on is benn vagy.

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#26) hyperspace


hyperspace
őstag

nekem az fb ios változata ugrott be a képről.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#27) #16820480 válasza Peethy (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

pedig nem. vagy legalább is nálam külön akart bejelentkeztetni a yt-ba.bár mostanában nem használtam egyáltalán, lehet, hogy megváltoztot a dolog.

(#28) WonderCSabo válasza ddekany (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Éééés szürke lett!

És mennyire szarrá egyszerűsödött az egész. :(

És hogy egy wall lett a főoldal. Istenem. :((

[ Szerkesztve ]

(#29) Kaworu


Kaworu
csendes tag

Azért annyira nem változott meg.

Eddig is a feliratkozások új videói fogadtak, most is. A menü átkerült a bal sávba felülről. Vannak csatornaajánlások, ajánlott videók ugyanúgy. Facebookot, meg Google+t aki nem akarja szinkronizálni, az ne tegye.

Ha fiók nélkül jelentekezek be inkognitó módban, akkor még a régi felület fogad. Nem látom, hogy mitől lett "egyszerűbb" tekintve hogy a régi felület se volt túl bonyolult :U

(#30) big-J válasza edward2 (#3) üzenetére


big-J
őstag

rohattul nem , ha gmailba megnyomod a felső fogas kereket ottvan h join g+ ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.