Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trufa12


trufa12
addikt

:R :R Ez valami tünemény :) ;]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#2) Horbal


Horbal
őstag

Maga a stílus nagyon nem az enyém, de a kivitelezés előtt le a kalappal, nagyon igényes tervezés és végrehajtás :R

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#3) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Jó a kivitelezés, szépen megcsináltad. Gratulálok!

Viszont egy picit hiányolom a belső térből a zöld színt. A processzorhűtő szerintem nagyon jól mutatna zöldre eloxálva. Elvileg nem kivitelezhetetlen, le lehet szedni az alumínium lamellákat.

Harrrr!!!!

(#4) Rocko


Rocko
tag

szvsz borzalmasan ronda a végeredmény, de minden elismerésem a befektetett munkáért és igényességért. :C :R

(#5) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Nagyon szép lett.
GG hozzá :)

(#6) Strezi


Strezi
őstag

Gratula, nagyon profi!

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#7) emiki6


emiki6
veterán

:Y Volt vele munka bőven! :C

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#8) beefjeez


beefjeez
senior tag

Szegény i3 furcsán mutat ebben a konfigban :)
Gratulálok, fantasztikus lett.

(#9) manoarc


manoarc
senior tag

profi munka :)

{。^◕‿◕^。}

(#10) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

A kék nyákkal nagyon csúnyán kilóg a VGA, és nem értem mit keres a hűtőn az a matrica, sehol máshol nincs olyan minta. Az ilyen dolgok agyoncsapják.
Nekem az első sokkal jobban tetszik...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#11) Ger_man


Ger_man
senior tag

Nagyon szép kivitelű munka!

Megkérdezhetem mi annak a kütyünek a neve amivel a kábelek "harisnyáját" rögzítetted? Hol találhatok ilyet? :B

Ger_man

(#12) dfdfdf válasza Ger_man (#11) üzenetére


dfdfdf
őstag

Zsugorcső-re rgondolsz?

(#13) Thorus


Thorus
aktív tag

A Gymkhana stílus nem az én világom, de minden elismerésem a profi munkáért. Csak így tovább.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#14) Ger_man válasza dfdfdf (#12) üzenetére


Ger_man
senior tag

Arra is, az a kütyű azt melegíti meg?

(#15) zoknipóc válasza Ger_man (#14) üzenetére


zoknipóc
csendes tag

Nem :)

Annak a valaminek a mérete átmérőtől függ, 120 Ft-tól ~260 Ft-ig kapsz zsugorcsövet.
1mm-től 10mm-ig ha jól tudom.

Sima öngyújtóval melegíted, és össze zsugorodik. Qrva jó kis cucc :)

A mod az fain lett! :)

"Nincs az a kis pénz, ami ne jönne jól" 6 pozitiv / 0 negatív.

(#16) Moddingboy


Moddingboy
Modder

Köszönöm a kommenteket!

Rocko - Köszi! :D Különben ez is csak azt bizonyítsa, hogy mindenkinek más az ízlése, de ezzel nincs is semmi baj.

beefjeez - Hát igen egy kicsit :)... a jövőben szeretném is cserélni egy i5-re.

KINKY_007 - A vga nyákjára már tervben van egy takarólemez, csak a megvalósítás várat kicsit magára.

Ger_man - Igen, ahogy dfdfdf is írta azok zsugorcsövek és hő hatására zsugorodnak. Hőlégfúvóval vagy egy normál öngyújtóval is a kábelre/harisnyára tudod zsugorítani csak azzal kell vigyázni, hogy nehogy túlmelegítsd, mert akkor megolvad.

[ Szerkesztve ]

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#17) Ace owner


Ace owner
addikt

Kis inspiráció a következőhöz :D
Gyönyörű lett, belül tényleg lehetne valami zöldes.

Galaxy Fold 4

(#18) subaruwrc


subaruwrc
félisten

nagy mágus vagy te :C grat, kíváló darab lett !

(#19) bajaki


bajaki
őstag

Nagyon profi munka! Baromi szép lett! :C

(#20) psycroptic


psycroptic
őstag

Minden elismerésem! Profi! :R

PSNID: Tomy83PS

(#21) ThodEE válasza zoknipóc (#15) üzenetére


ThodEE
őstag

Mondjuk ha öngyújtóval melegíted meg akkor a kábel harisnya is szépen formát válthat :C

UP a kéglinek, nagyon bejövős Gratt :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#22) zuchy


zuchy
őstag

Szép munka, szuper lett. :C A VGA tényleg kiállt egy takaró lemezért, remélem azért a Veletech-re az is kész lesz. :D

PC-STYLE.hu

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon szuper lett, csak a cooler mester tápja bántó, azzal a "verhetetlen" Seventeam belsővel....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) jones965


jones965
Modder

Elismerés a kiváló munkáért, a precizitás messziről látszik.
Szép munka!

(#25) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Ámulok és bámulok, Én a teljesen letisztultat jobban szeretem, értsd: kocka, egy max. két szín, ne vílágítsá, inkább számoljad amit kell! :D
Mindenesetre az összhatás nagyon tetszetős, el tudnám viselni, de sajnálnám élesben használni, mert annyira remekmű , a precizitás, a kidolgozás a felhasznált anyagok és eszközök helyes megválasztása, nem barbár, hanem precíz.
Tipikus mérnök előbb gondolkodik, aztán cselekszik,megfontoltan, nem ugrik neki egy gondolatra az oldallapnak flex-el.
Nagyon sok külföldi "hobby" társadnak is lenne mit tanulni tőled. Már-már beteges maximalizmus.
Remélem még sok munkát láthatok, láthatunk tőled a logout hasábjain.
További sikereket!

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#26) Keeperv85 válasza HalasKYO (#25) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ebből a fertelem gépházból ezt kihozni nem semmi. De nem szép az leje így sem. Ahhoz csoda kellett volna. A munka viszont páratlanul minőségi! :R

[ Szerkesztve ]

(#27) HuMarc


HuMarc
addikt

Gyönyörű, ez a legjobb szó rá! :R

(#28) #98593280


#98593280
törölt tag

Szerintem is zöld szín még jól állna a háznak. Az ízlés világ az enyém sem, de természetesen ennek ellenére gratulálok! Rettenetesen türelmes ember lehetsz. Én sohasem lennék képes ilyen hosszú és alapos precíz munkát elvégezni. Még egyszer GRAT! :R

(#29) Moddingboy


Moddingboy
Modder

Köszönöm szépen Mindenkinek! :R

Többen említettétek a zöld színt. Megfordult az én fejemben is, hogy kellene belevinni egy kis zöldet, de attól féltem, hogy túlzás lenne így végül elvetettem és inkább az alkalmazott 3 színre próbáltam koncentrálni.

jones965 - Köszönöm! A Veletechen pedig közelebbről is látható lesz. ;)

HalasKYO - "ne vílágítsá, inkább számoljad amit kell!" Ez tetszett :D és persze :R

Keeperv85 - A tervezésnél talán pont az előlap volt az egyik olyan elem aminél elakadtam. Valahogy nem akart jönni az ihlet, aztán végül a képeken is látható megoldást alkalmaztam.
Végül is ha azt nézzük, hogy egy szolid/letisztult házzal akart előállni a CM, akkor véleményem szerint jó munkát végzett.

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#30) buzus


buzus
aktív tag

Nekem nem tetszik, de biztos nagyon sok munka volt vele. :K

(#31) trufa12


trufa12
addikt

Szerintem pedig nagyon igényes munka , ez nem, tetszés nem tetszés kérdése , mert tetszeni úgymond nekem sem tetszik maga a ház ami alapanyag , meg a színvilága,
de maga a munka , az ötletek , a kialakítás szerintem nagyon jó !

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#32) Keeperv85 válasza Moddingboy (#29) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azt nem csodálom. Erről a munkáról lehetne példát venni a sok fantáziátlan műanyag hulladék gyártóinak is. Így kell a silány alapból minőségi kuckót varázsolni! :R

[ Szerkesztve ]

(#33) Heidy92


Heidy92
csendes tag

Szép munka! Maximális gratulációm! :R

(#34) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Először is: :R

Másodjára meg: nem értem, hogy az belső, optika tároló oldalán lévő feketéből fehérre menő alapon miért megy sárgából feketébe úgy a szöveg, hogy a _ is sárga még[link]:
Nekem logikailag úgy adná, hogy a ha nem lényeges, hogy kettes, akkor a _ is fekete, vagy ha lényeges, akkor meg a II is sárga.. :U
mindegy...
Csak irigykedem!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Grat, azért előkerült egy RC-s HPI matrica :D milyen járgány?

© asszongya'hogy

(#36) Graphics válasza ledgeri (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha _ fekete lenne nem is latszodna :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Destructo


Destructo
aktív tag

Eszméletlen munka! Ismételt gratuláció!! :R

(#38) enormous válasza ledgeri (#34) üzenetére


enormous
csendes tag

Vizualizálj. Fekete alapon fekete nem látszik. Fehér alapon a narancs jobban látszik, viszont beleolvad, nem kontrasztos. Így olvasható, látszik, nem keverednek összefolyósan a színek.

A végeredmény, ahogy itt többen is írták, tényleg ki tud rugaszkodni az olykor túlnyomóan sufnimegoldásokat alkalmazó, majd a végén eltakaró megoldásoktól, amit itthon elég sokszor látni. Nem bántás, csak itt minden lépés kidolgozott, nem egy zárólépés fedi el az 'amúgy sem látszik' elemeket. A színvonalért gratula, ha folytatod a Gymkhana témát, már mindenképpen jó lenne 'bevizesíteni' a rendszert, viszont ha eltérsz a KenBlock által vázolt vonalaktól, akkor is hasonlóan megfontolt gondolkodást, és cselekvést várunk el, ne legyen egy magasröptű projekt-folyamat megölve egy minősíthetetlen szakbarbárkodással - erre már láthattunk példát.
Így mégegyszer Grat. :C

                                                                                                   /enormous/

(#39) Bari


Bari
Modder

Gratulálok :C
Nagyon pöpec lett, bár a kinézete Nekem nem annyira jön be (csak irigykedem :D )

Üdv: Bari

(#40) Klemice


Klemice
senior tag

Ha az előzőre azt mondtam csúnya, akkor ez ronda, sőt ocsmány.
De a belefektetett munka előtt emelem kalapom! :R

(#41) subset


subset
senior tag

Gratula, nagyon szép munka, köszönjük.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#42) izriot


izriot
tag

Azt a jó kis vonalzódat elárulod honnan szerezted?

(#43) marinea2


marinea2
addikt

Ez igen! :R

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#44) Moddingboy


Moddingboy
Modder

:R :R

ledgeri - :R Kérdésedre a választ lényegében már meg is írták előttem. Maga a betűtípus pedig a videóból "kilopott" képekből lett megszerkesztve.

hpeter10 - Igazából csak a vízhűtések kivezető nyílásait akartam eltakarni és ezt az autón is megtalálható HPI-s logót választottam e célra. :)

izriot - Azt a vonalzót még tavaly előtt kaptam, amikor az előző projektem lett a bit-tech szeptemberi hónap modja. Az Mnpctech-nél lehet ilyet vásárolni.

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#45) Skarlos


Skarlos
csendes tag

Kiváló munka, gratulálok hozzá :)
Nem régóta követem a projektet így nem vagyok tájékozott, de az biztos, hogyha a Ford/Monster/Ken Block csapatnak megmutatnád, a pofájuk leszakadna tőle :D

(#46) ricshard444


ricshard444
veterán

Tisztelet! Gyonyoru munka ismet

Vannak dolgok...

(#47) gógyi


gógyi
aktív tag

Mit meg nem adna a lányom egy ilyenért! Precíz munka , gratulálok!

(#48) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Minőségi munka! :Y :R :C

Mutogatni való hater díszpinty

(#49) Prof01


Prof01
veterán

Gratulálok, gyönyörű lett! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50) Hgovi


Hgovi
aktív tag

Ez nagyon ott van,le a kalappal! :C

Üdv Hgovi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.