Hirdetés

2020. július 9., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) gyimger

gyimger
(senior tag)

1. Azért vannak külön-külön szedve a helyszínek, mert érzékeltetni akartam, hogy a történet mennyire szerteágazó. Erre a jobbra-balra zárás volt az egyik legjobb eszköz.
2. A képeket szebben is belinkelhettem volna egy HTML lapon, de itt elég korlátozott a szerkesztési lehetőség.
3. Javaslatok jöhetnek! Én meg majd leírom, miért nem értek egyet :D

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#2) DeFranco

DeFranco
(nagyúr)

azt a mindenit, nem rövid iromány. :) ez így összeszedve fellelhető valahol, vagy te mozaikoztad össze?

(#3) gyimger válasza DeFranco (#2) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Ezt én írtam és ollóztam össze a fellelhető intrók, biók, képregények és egyebek segítségével. Egyébként igen, nem rövid és vége is azért itt lett, mert elfogyott a 30.000 karakteres limit. :)

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#4) DeFranco válasza gyimger (#3) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

szép munka :)

folytatás mikorra várható?

(#5) gyimger válasza DeFranco (#4) üzenetére

gyimger
(senior tag)

A játék negyedik része (ahol abbahagytam), az már kész van, de teleírom a lapot, és nem csinálok sok kis bejegyzést. Nem tudom, talán még idén.

(#6) Laraxior

Laraxior
(titán)

Oriasi volt :)
Ahogy az avataromon is latszik ;)

"...nem jó, de nem is tragikus..."

(#7) gyimger

gyimger
(senior tag)

Úgy tűnik, Shujinko nem csak térben, de időben is utazik és az időszála teljesen összekeveredett. Ezen akadtam fenn, de próbálom kibogozni.

(#8) DeFranco válasza gyimger (#7) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

várjuk :R

(#9) gyimger

gyimger
(senior tag)

Hosszú hónapok teltek el, de mostmár befejezettnek tekintem a dolgot :)
A bejegyzés módosult(!!!) és a folytatás(ok) hozzáadva. Elnézést a képekért (RIP mobilnet), de csak így tudtam kivitelezni az elképzelésemet.
Az ma PC-re megjelenő MKXL mellé jó szórakozást! :)

[ Szerkesztve ]

(#10) DeFranco válasza gyimger (#9) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

köszönjük, vártuk :)

azt tudnád jelezni, hogy honnan indul az új tartalom?

[ Szerkesztve ]

(#11) gyimger válasza DeFranco (#10) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Rögtön az elsőt is átírtam néhol és olyan eseményeket is hozzáadtam, amik korábban kimaradtak.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.