Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lehet tudni a zűrzavar közepette, hogy kié valójában mostanság ez a márka?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) rodrigez


rodrigez
senior tag

"bild 9 különlegessége az állvány, aminek megalkotásához az egyedi használati tervezéséről ismert Bodo Sperleint kérték fel"

Ő pedig kihozott mindent a kb. 2500ft-nyi 40X20X2-es zártszelvényből. :D

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Merevlemez lesz benne? Akkor az hangos lesz ;] :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) Kasya válasza rodrigez (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lehet serto leszek es vak vagyok az effajta dizajnhoz, de nekem egy ujragondolt flipchart tablanak tunik.

[ Szerkesztve ]

(#5) scream


scream
veterán

Ezeket a render képeket annyíra bírom, hogy ott egy 8000€-os eszköz, meg gondolom a váza is egy kissebb autó ára, de a pohár víz alá már nem jutott asztal... (Lehet elment a TV-re meg a vázára...) :U

(#6) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Kell mellé színes kréta, hogy tudjon rá rajzolni a gyerek :D.

(#5) babicsbalu: az is műanyag pohár ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) macilaci78 válasza Kasya (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Érintő képernyővel és az okos szoftver átgondolásával meg is valósítható. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) t72killer válasza rodrigez (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én is szeretnék ilyen "művész" lenni... Pár modern "art" múzeumon kívül létezik vajon józan ember, aki pár kiló ócskavasért ilyen összegeket kiad?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) Angel1981 válasza rodrigez (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez a nagy művészet - életművészet! :C

(#10) .LnB válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon egyre gondoltunk! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) b. válasza Kasya (#4) üzenetére


b.
félisten

Pedig maga a TV állvány ( keret) szenzációs, Egyébként valami híres fémművész tervezte, alkotta a prototípusokat.) persze otthon simán megoldaná lehet ezt egy öreg szaki, de azért még is na...)

Egyszer az lenne a nagy vastag betűs hír, amin meglepődnék, hogy olcsón jön a Loewe új szériája. ( Amúgy rajongok a márkáért)

Szerk, ja látom benne van a hírben is. Kép alá nem olvasunk :DDD

Egyébként ezért 7000 Euro-t kér a srác :

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Borisz76


Borisz76
veterán

Nekem ez jutott róla eszembe : L I N K

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#13) Ispy


Ispy
veterán

A gazdagok így néznek tévét? Mint valami zárt osztály. A falak gumiból vannak legalább?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#14) #06658560 válasza scream (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Van ott asztal! Kellett a vázának.

(#15) Sotho


Sotho
őstag

Ha ilyen gyilkos áron jön adhatnának mellé egy Derrick das beste von válogatás dvd-t. :D

(#16) Pro Koryak válasza b. (#11) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Pedig maga a TV állvány ( keret) szenzációs" - Ezt ugye csak viccnek szántad???

Valóban kb.5e ft-ból meg is van(baromi amatőr módon néz ki). Lehet, az ikea-ban vették vagy a kaki-ban.
Mindegy, fesd le, tegyél bele egy Lg oled panelt, írd rá Lőve => 3misi 100e ft lesz belőle.

Löewe = aki hülye, az is marad = megveszi.

(#17) rootkiller


rootkiller
őstag

Mint valami mobil iskolai tábla :P

Artengo TR 990 Pro

(#18) rodrigez válasza Kasya (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Nem, nem vagy sértő, nekem is az ugrott be elsőre. :D

(#19) rodrigez válasza b. (#11) üzenetére


rodrigez
senior tag

Ez az asztal és pad mondjuk nagyon tetszik. :) De azért ezzel valószínűleg nem sűrűn fogunk az OBI szórólapjaiban találkozni.

Sörpad és asztal most akciósan 2,1millió Ft

:D

(#20) nubreed válasza Pro Koryak (#16) üzenetére


nubreed
veterán

Ne vicceljj már, az Ikeában ennél jobb cuccok vannak.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#21) Kasya válasza nubreed (#20) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#22) Borisz76


Borisz76
veterán

Egy számtech oldalon - szerintem - főként realista emberek vannak jelen.

Tehát nekünk / nekik nem az a lényeg, hogy hogyan néz ki hanem , hogy tudja azt amit ráírtak.

Jelen esetben jó kép és átlagostól jobb hang...

Az már csak extra ha az állvány állítható...magasság, dönthetőség.

Mert az emberek 99% leteszi a TV-t egyszer a fix helyére és nem mozgatja.

És igen ha a TV-t bambulom , akkor szarok az állványra mert nem azt nézem.

Parasztvakítás a milliomos csemetéknek.
Addig álljanak fél lábon amíg ilyen TV-t veszek. :K

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#23) b. válasza Pro Koryak (#16) üzenetére


b.
félisten

ja értem, bocsánatot kellene most kérnem mert nekem tetszik. ne viccelj már hogy ízlésen háborogsz itt.
Nem az Ikeából van a keret, ez le is van írva a cikkben.
Gondolom aki 3 misiért vesz TV-t nem fog rohangálni az Ikeába venni hozzá állványt hanem esetleg mutogatja , hogy ettől sráctól van a keret és ahhoz kapott egy TV-t. A muksótól nem a PH tagok zöme vásárol termékeket és a neve egy fajta márkajelzés az elit körökbe. Kicsit szakadj el a racionalitástól, mert ez nem, az a kategória.
Amúgy meg nem láttam még egy lakatos Józsi bácsinál sem hasonló keretet sem, tehát az ötlet jó, elegáns, stílusos.
Ilyen nappaliba nagyon mást el sem tudnék képzelni.


EZ az a kategória, ahol nem a pénz számít, amikor megveszi. Kicsit más célcsoportja van ennek az összeállításnak, mint te vagy én.
Persze az hogy kinek mi tetszik az megint más kategória. Én Picasso képeiért sem adnék egy fillért sem...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Peter13


Peter13
senior tag

Basszus, én a poharat észre sem vettem, csak az tűnt fel, hogy egy depresszíven sötétre festet üres szobában egy kényelmetlen szék elé tesznek egy lehetetlen álványon fura szögben rögzített tévét. Mint promo kép, számomra...khm...nos, mondjuk úgy hogy "erősen kontraproduktív" :) Persze a célcsoportnak meg lehet hogy pont ez a stílus jön be :U :D

Kiváncsi lennék viszont hogy miben tud többet, mint mondjuk az LG ugyanerre a panelre épült modellje...valamit csak kap az ember a plusz pénzért, nem? :) (vagy ez kimerül abban hogy elmondhatja hogy neki xyz márkájú kütyüje van, oszt' jónapot? Az azért elég lehangoló lenne)

[ Szerkesztve ]

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#25) b. válasza Peter13 (#24) üzenetére


b.
félisten

Régebben is Philips, Sharp, volt a Loewe , nem volt soha saját gyártású paneljuk vagy képcsövük.
Még is más képminőséget képviselt. Általában kihozzák a maximumot a kapott cuccokból

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) bteebi


bteebi
veterán

OLED Loewe? :Y Akár még jó is lehet(ne), persze nem ennyiért. Az állványa viszont... fura.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#27) bteebi válasza b. (#23) üzenetére


bteebi
veterán

"Ilyen nappaliba nagyon mást el sem tudnék képzelni."

Azért kábelekkel máshogy fog kinézni :U.

"Én Picasso képeiért sem adnék egy fillért sem..."

Én se. Tőle borzalmasabb művész aligha van, bár hypeoltabb és termékenyebb se :P.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#28) rootkiller válasza b. (#25) üzenetére


rootkiller
őstag

Ez így van. Viszont egész egyszerűen nem az átlagembernek kell ilyet vennie, ez annak szól aki "értékelni tudja" vagy aki státuszból megveszi.

Artengo TR 990 Pro

(#29) #06658560 válasza bteebi (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

b. Linkelt képet, ahol ott rondít a kábel is.

Szerintem Picasso zseniális volt, nekem bejönnek a munkái.

(#30) b. válasza bteebi (#27) üzenetére


b.
félisten

Ez a floorstand kivitel.

Azért a kábelt el lehet vezetni igényesen is. Van neki kialakított hely.Itt láthatod.[link]
Itt a hozzá készült hangszórókkal .[link]

Itt az asztali verzió ( és mind 3 verzió is az egész keret családdal):[link]
Itt meg a fali :[link] mellette s rác 7000 eurós asztalkája :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) apatyas


apatyas
Korrektor

Két gondolat:
-jön a huzat, és feldönti a cuccost - már ránézésre, a felület nagy, a keret hátának a súlya meg nem tűnik számottevőnek.
-mivel teljesen síkban van a keret és a kijelző, sőt még úgy látom előrébb is, jól pofára esik és bármi ami alatta van, beveri rögvest. Legyen már előtte is valami.

Ez szar design, vagy lecsavarozós?

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#32) EVL2 válasza Pro Koryak (#16) üzenetére


EVL2
aktív tag

Tévedsz, mert ha jobban megnézed hamar felfedezheted hogy ez bizony arany zártszelvényből van.
Tudom, tudom még így is túl van árazva. :P

(#33) t72killer válasza b. (#23) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem értem, minek egy olyan nappaliba modern TV kábelekkel(pláne úgy, hogy a készülék közelében nem látok fali csatlakozót!) egy római szobor mellé, amit láthatóan max a vendégek körbevezetéséhez használnak (A TV-vel szemben uis ülőalkalmatosság nuku).

Az alsó kép a rácsokkal meg mintha menekültszálláson vagy egy raktárhelységben készült volna. Tudom, sokan rohangálnak a világban degeszre tömött pénztárcával és zéró ízléssel:R

#34: á, azt hittem, hogy feszegették a bennülők, mert ki akartak jönni, nem bírták a TV-műsort ;]

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) Ispy válasza t72killer (#33) üzenetére


Ispy
veterán

Nem értesz hozzá, a rácsok nem egyenlő távolságra vannak egymástól, ezért ez már művészet ;] :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#35) Kasya válasza apatyas (#31) üzenetére


Kasya
nagyúr

Cca. 23 kg, ha jol lattam. Ha ezt feldonti a szel a szobaban, akkor az 5 millas vaza is repul. :D

Amugy a hatulja otromba, a kabelezes kivitelezese pedig elszomorito.

(#36) elefant válasza Ispy (#34) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

köszönöm szépen! azt én fotóztam az IFA-n.
sosem gondoltam volna, hogy művész vagyok,de jobban meggondolva...

(#37) Ispy válasza elefant (#36) üzenetére


Ispy
veterán

Látod, látod, mik ki nem derülnek. Sok művész pedig azt gondolja magáról, aztán pedig...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38) b. válasza t72killer (#33) üzenetére


b.
félisten

ja az egy berendezett valami csak a kép kedvéért. :D itt láthatod hogy csinálták [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) t72killer válasza b. (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A sok kamerát látva egy gondolat: filmforgatáshoz lehet használható kellék, és ebben az iparban alkalmasint a 8k€-s árcédulát is elnézik ha pont olyan, ami a rendezőnek kell.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Ez miert olyan veresen draga ? Kb csak dupla annyi mint egy hasonlo LG.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#41) -Skylake- válasza rodrigez (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Sosem fogod megerteni mit jelent az az ertek egy termekben ami nem kezzelfoghato, ugyhogy nincs mas mod mint ezt belatnod es tovabb elni ugy, ahogy eddig.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#42) troviko


troviko
senior tag

Hű de ronda az a talp...

https://www.oldtech.hu/

(#43) NandoXXL válasza t72killer (#8) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Gyerekkori barátom rokona volt a Strabag egyik régi igazgatója. Az ő ingatlanjaiban láttunk értelmetlen luxust, ott a prémium márka alap volt. Egyszerűen vannak olyan emberek akik megtehetik, és státuszként is tekintenek a termékekre (egy ocsmány státusz). Aki ilyet vesz az már morálisan ingoványos ;]

(#44) Mike88 válasza apatyas (#31) üzenetére


Mike88
senior tag

Huzat? Ott, ahová ezt szánják? Ott apatyas szellőztető rendszer van, ami friss, beállított hőmérsékletű, és legfőképp pollenmentes levegőt fúj be szinte észrevétlenül a házba. huzat.... cö.... :D

(#45) t72killer válasza -Skylake- (#41) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Érték"-nek egy ilyet nem neveznék, érték az, amit ha a dédunokád megörököl, ő is kiállítja a szobában vagy ha kicsi, beteszi vitrinbe, vagy ha nem különösen mutatós (pl érme), trezorba. Ez a termék nagyonmax 15év múlva nem lesz több egy darab halott elektronikánál és 15 kiló ócskavasnál, aminek még az elszállításáért is fizetni kell. Egy absztakt festmény is elég furán tud kinézni, de az a beszerzési 10-20-100kEUR tripláját fogja érni ugyanezen 15év elteltével és szemét helyett büszkén mutogathatja az ember, hogy milyen jó, hogy anno lecsaptam rá.

#43: igen, el tudok képzelni vállalkozókat, magas poszton ülőket, hogy kezük alá kerül párszázmillió Ft, amit vagy elégetnek év végére, vagy "elvész" (céges vagy államkasszában marad). A dolog morális része itt csapódik le: ha jót akarok a cégemnek/államomnak, akkor feleslegesen nem égetek pénzt, nincs "kasszaürítési kényszerem". Persze aki a saját legális magánjövedelmét ilyen förmedvényekre költi, az megérdemli, egy ilyen kacatot úgy hajítanék ki a festménygyűjtemény mellől, hogy a lába nem érné a földet - annak sem, aki beszerezte.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46) -Skylake- válasza t72killer (#45) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ertem. Le kene szokni a ph-nak a hasonlo cikkekrol, mert nagyon nagyon kis hanyadban talal megerto olvasokozonsegre. Felesleges megirni oket gyakorlatilag.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#47) -Skylake- válasza NandoXXL (#43) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Aki ilyet vesz az már morálisan ingoványos ;]"

Ezt majd eszben tartja mindenki, teljesen jo hogy barkinek barmifele penzugyi szabadsaga van vagy lesz, mehet hozzad es ezaltal megtudja hogy a kurva anyjat hogy neki tobb van mint masnak.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#48) gege547


gege547
tag

Ez egy ritka nagy igénytelen hulladék. Anno szakmunkás képzőben csináltak ilyeneket. A Hegesztő szakosok megcsinálták ezt. Fém tető keretet heggesztettek utána a festők lemázolták valami festékkel, Mi meg csíra elsősök levakartuk a festéket és szétfűrészeltük a darabokat hogy a következő évfolyam is hegeszthessen.
[link] Ez meg milyen ocsmány összeillesztés és hegesztés már? Ilyenért nálunk buktattak.
Tervezni meg főiskolában terveztünk hasonlót 2 óra autocad gyakorlás után. Ez még az első ZH 2-eshez is kevés.

(#49) bteebi válasza apatyas (#31) üzenetére


bteebi
veterán

"jön a huzat, és feldönti a cuccost - már ránézésre, a felület nagy, a keret hátának a súlya meg nem tűnik számottevőnek."

Problem? ;]

#33 és #37: :))

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#50) Televan74


Televan74
nagyúr

TV jöhetne,de az állványa eléggé ronda.De legalább nem olcsó. :Y

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.