Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Heeken


Heeken
tag

Egyetlen egy ember említette a vonatinfo app-os jegyet. Ami halkan megjegyzem tökéletesen működik, bár egyelőre csak pár kiválasztott embernek. 1000 embert mondott a kalauz mikor erről beszélgettem vele. Szerencsére köztük vagyok. Gyors és könnyen használható. Előre be kell állítani benne azt akinek a jegyet akarod venni. Igen, lehet benne több embernek is venni. Nekem BKK bérlet mellé és édesanyámnak egy egészet is tök simán sikerült vásárolni még itthon az ágyból. Bankkártyádat egyszer kell megadni, utána olyan 10 másodperc jegyet venni. Az alkalmazásban megjelenik a jegy amit vásároltál egy QR kód kíséretében.

A kalauzok még tanulgatják. Én rengetegnek mutattam meg hogy kell, mert egy idő után megtanultam én is. Lézerrel és kamerával is beolvasható. Persze van aki elsétál inkább, amint meglátja.

Kifogja váltani a weboldalon megvevős kinyomtatós megoldást idővel. Csak ez marad. Kényelmes, gyors és jól használható. Csak hogy valami pozitívumot is említsek. Persze ettől a vonat még késik, késni is fog. :DDD

Szerk: Ha érdekel valakit, itt talál további információt: Link.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.