Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Tikakukac válasza UnA (#23) üzenetére


Tikakukac
titán

És egy ilyen javítás az egész háznak hasznos lenne, nem értem miért kellene csatázni és ordítozni...

Azt kell megérteni, hogy az emberek egy jelentős része annyira segghülye, hogy létezésen és fajfenntartáson kívül másra nem nagyon alkalmasak. Itt aztán brillírozhatsz te akármivel és akárkivel, ez a réteg ősemberi szinten ért meg dolgokat.
Ilyet mondott be a mama: hát ő azt nem hiszi, hogy az a kicsi (cirka 6m-es) fa gyökere elment odáig (1m-re). Vidéki gyerek tudja: az akác gyökere 20-40m körül lazán elfut és kb. bármin átmegy. Nem véletlenül nincs belterületen akácos "ültetve".
Hozom kicsi tabletem, mutatom neki: nekem ne tessék hinni, kiástam a fa törzséig a 2 nagy gyökeret, aminek egyik vége a fába fut, a másik fele pedig az ebédlőnk alapja alá is be van benőve, szóval a probléma elég nagy. Válasz: hát ez így jól van, de én nem hiszem. Arcod előtt a kép, de nem úgy van.

Ide milyen megoldást javasolsz azon kívül, hogy fejszefok és 2 erős suhintás? És ez az átlag, nem az ellenkező.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.