Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Remélem ezért a megfelelő emberek elnyerik méltó büntetésüket!

Ha már a rendőrség tehetetlen az ügyben több ilyen támadást indíthatnának a hackerek!

Szerencsétlen gyerekek :W

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) daninet


daninet
veterán

Azt valaki lementette az utolso linkrol hogyan csinalta?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) Onnen válasza daninet (#2) üzenetére


Onnen
csendes tag

A linkelt Motherboard cikkben benne van a screenshot.

1337

(#4) 8th válasza Steven (#1) üzenetére


8th
addikt

Ezt a nyomozó hatóságok is megtehetnék. Ha már terrorizmus miatt a fél világot illegális módon megfigyelik rászállhatnának végre a rohadék pedofilokra is. Meg eleve mindenkire aki ilyen helyeken megfordul.

(#5) Youri válasza Onnen (#3) üzenetére


Youri
veterán

Hát, az alapján eléggé egy amatőr szerver volt....

RTX ON

(#6) speed471


speed471
aktív tag

Ilyen és ehez hasonló oldaltulajokat felkéne akasztani :(((

Hatóságok ezeket mi a büdös ......hagyják? Szomorú.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#7) dugynok válasza 8th (#4) üzenetére


dugynok
senior tag

+1
Ezen én is ki vagyok akadva, hogy olyan megfigyelési és tech rendszerek vannak, hogy csak na, de ezeket a §=][$"~~**÷÷|]|”° nem képesek likvidálni....

(#8) zolee1984


zolee1984
senior tag

Nice
Jó, hogy ilyen hackerek is vannak.
Bár akkor már törölhetett volna mindent.

üdv Zoli

(#9) Jeanne d'Arc válasza zolee1984 (#8) üzenetére

Mondjuk ez lett volna a minimum.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) DithenS válasza 8th (#4) üzenetére


DithenS
senior tag

Nem,nem tehetné meg! A sötét web .onion végződésüek.Ez a DNS legfelső szintű tartományához tartozik,ami még viccesebb hogy nem is létezik.Ez eleve egy furcsa kettőség ami bonyolultá teszi a jogi utat.A másik probléma hogy nincs országhoz rendelve így esély sincs jogilag fellépni.Az NSA kár a rendőrséggel összehasonlítani.Az NSA egy Nemzetbiztonsági hivatal,nem ez a dolguk.A rendőrség meg csak jogilag léphet fel.Gondold el ha ezt úgy brahiból megengedné nekik valaki,akkor mással is vissza élhetnek.Így is aki nyomozó a rendőrségnél az könnyen hozzáfér mindenhez amivel vissza is élhet.Szóval maradjanak a jogi útnál inkább ! Nem kell rambót játszania egy hatóságnak sem.Ilyenkor kell rábízni magunkat a magányos szamaritánuskra,a hackerek megoldják majd,nekik úgy is van erre kapacításuk.

(#11) tomazin válasza DithenS (#10) üzenetére


tomazin
veterán

nem tudom miert szeretnel jogi alapot ehhez, mikor a megfigyeleshez sem volt/nincs, sot torvenyellenesen toltak/toljak.

(#12) 8th válasza DithenS (#10) üzenetére


8th
addikt

bonyolultá teszi a jogi utat.

Lehet, hogy én ülök fordítva a lovon de egy pedofil oldal üzemeltetőinek és látogatóinak magasról tenni kell a jogaira. Továbbmegyek, a kilétüket is nyilvánosságra kéne hozni és ha már betegségként tartjuk számon a dolgot (ami egy rohadt nagy bullshit) akkor kényszer gyógykezelni kellene őket. Egytől egyig az összeset. Kivétel nélkül. Ha kell élethosszig tartóan. Arra egyszerűen nincs bocsánat ha valaki úgy néz egy gyerekre. Picsába a polkorrektséggel az ilyen embereket ki kell emelni a társadalomból.

(#13) twollah1976


twollah1976
őstag

"A behatoló a deface és a pár óráig tartó leállítás mellett megszerezte a szolgáltató adatbázisát is, a „visszaadásért” mintegy 100 dollárnyi bitcoint követelt."

A világ pénze is kevés lett volna annyit követeltem volna.
Bár egy rögtönítélő bíróság által kiszabott szabadtüdős merülés világrekord megdöntés 200 kiló kővel a lábakon jobb lett volna.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Snoop-y válasza twollah1976 (#13) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hjam a hos 100 dollarert szemethuny a gyermekporesz felett. Milyen kedves :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#15) DithenS válasza tomazin (#11) üzenetére


DithenS
senior tag

Fent le írtam miét akarok jogi utat.A nemzetbiztonság AKI megfigyeli az internetet nem ezzel foglalkozik.A rendőrség meg maradjon a jognál mert az embereknek meg kell bízni bennük.Ez rendőrségi ügy amúgy is,NSA-t kár ide hoznod mert ők figyelnek meg.Amúgy persze hogy törvényellenes,CIA nem is létezhezhetne mert a funkcióját tekintve minden illegális a másik kormánynál...

[ Szerkesztve ]

(#16) DithenS válasza 8th (#12) üzenetére


DithenS
senior tag

Minden embert megilleti a joga mindaddig amíg le nem mond róla.Ez a civilizációnk alapja,nem lehet ókori eszmék szerint fellépni,ott divat volt hogy az erőszakolókat megkínozták...Sőt te is önbíráskodhattál.Ez a modern világban kizárva,a másik ok hogy akkor mindenki önbíráskodásba kezdene,nem csak ebből az ügyból hanem akkor a gyilkosokat akkor meg is gyilkolhatjuk...Nézd én is utálom az ilyen embereket sajnos,nem is védem őket.Amúgy sajnos felmerül a genetikai hiba is bennük,meg a rosz gyermekkor amiért a szülők a felelősek,és hidd el nem a nincs pénz miatt.A felnőt személyisége gyerekkorban dől el,amire ha hibás genetika társul akkor ez lesz belőle.Volt gyilkos akin CT-t végeztek és az agyuk teljesen máshogy működött.Volt olyan részük ami nem is volt aktív,volt aki nem érezte a bűntudatot például.A lényeg hogy vannak sajnos dolgok és nem mimdig csak az a felelős aki elkövette.Persze azért börtönben a helyük ez tény,vagy ahogy mondtad gyógyszeres kezelést nekik.

(#17) dajkopali válasza 8th (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

nem, nem bullshit
a pedofília egy pszichiátriai betegség (az elsődleges nemi jellegeket sem mutató gyerekek utáni vágy), az ebben szenvedők döntő többségének van betegségtudata, a legtöbbjük szenved tőle, magas köztük az öngyilkosságok aránya
a pedofília mint betegség nem keverendő össze a gyermekek ellen elkövetett erőszakkal - pl. a pedofilek nagyon nagy része épp a betegségtudata miatt nem erőszakos
ezek az emberek nem bűnözők, hanem betegek, így kezelésre szorulnak
akik nem szorulnak kezelésre: azok, akik erre ráröpülve iparágat építenek ki, gyerekeket rabolnak el és kényszerítenek bizonyos dolgokra, és azok - rengetegen vannak -, akik nem szexuális aberrációtól szenvednek, hanem a hatalomérzet miatt aláznak meg gyerekeket
ezek a dolgok összefolynak általában, sajnos

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#18) Dilikutya válasza DithenS (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem szamaritánus akció volt. A srác eredetileg nem is akarta kilőni az oldalakat, csak akkor döntött úgy, amikor látta. És még akkor is csak 100$ volt a váltságdíj, annyit még egy mezei user is kifizetne a családi fényképekért.
Ráadásul letöltött 70 GB adatot a felhasználói adatbázison kívül, és abban a 70 GB-ban nyilván nem e-mailcímek és felhasználónevek voltak.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Steven válasza DithenS (#16) üzenetére


Steven
addikt

hát én nem tudok ilyen meg bocsátó lenni és ember barát mint te ... ezt mint apuka mondom... és sajnálom azokat a szerencsétlen gyerekeket akik nem tudják megvédeni magukat...

De ha lesz gyereked megtudod te is:)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#20) speed471 válasza Steven (#19) üzenetére


speed471
aktív tag

+1 :)

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#21) Fippo


Fippo
csendes tag

Hajrá hackerek... :C :C

OK! De hol marad az FPS!?

(#22) DithenS válasza Steven (#19) üzenetére


DithenS
senior tag

Hidd el én se vagyok megbocsáltó de arra rájöttem rég hogy a világ nem fekete fehér.Mindig több szemszögből nézem a dolgokat.
De érdekesség képp ha minden 10 éves gyereket egyszer meg CT-nénk akkor kiderülne a genetikai mutáció így a gyilkosságokat meg tudnánk előzni.Persze a hirtelen felindulásból azt nem,de a többit igen.De ez sok pénz lenne...

(#23) zolka95


zolka95
őstag

Mr. Robot eps1.0_hellofriend.mov
:D

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#24) Dilikutya válasza DithenS (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt a genetikai mutációs dolgot gondold át szerintem, majdnem olyan tudományos, mint Dolfi fajelmélete. Nulla tudományos bizonyíték van rá, hogy orvosi vizsgálatokkal kideríthető, kiből lesz sorozatgyilkos. A technika hiába modern, ha a felfogás középkori, kb. olyan, hogy "ha ő... ugyanannyit nyom, mint egy kacsa, ...akkor fából van... Következésképpen... Boszorkány!" Lehetne vizsgálni a legszebb vasár- és ünnepnapi mérleggel is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) cami][us válasza Dilikutya (#24) üzenetére


cami][us
senior tag

Az antropológiai kriminológia nem lesz mainstream soha többé. :N

Az Anonymusszal szimpatizáló hackerek

[link]

(#26) moleculez válasza DithenS (#22) üzenetére


moleculez
veterán

Értem amit mondasz, at is jön, de ha az én gyerekeim végeznék ilyen helyen... Na azoknak Isten kegyelmezzen, mert én nem fogok. (Pedig vallásos ember vagyok.) Vannak helyzetek, amikor nem érvényes semmilyen törvény, és vannak akiknek semmilyen joga nem kéne hogy legyen.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) 8th válasza DithenS (#16) üzenetére


8th
addikt

Ha már jogászkodunk az áldozatok teljes értékű és normális élethez való jogával mi van? Amikor egy pedofil állat megront egy kisgyereket azt ott abban a pillanatban gyakorlatilag egy életre le is nullázza. Jó részük egy életen át viszi magával ezt a feldolgozhatatlan traumát és lehet, hogy pont emiatt soha a büdös életbe nem lesz egy normális párkapcsolata sem. Szépen egyedül magányosan fog meghalni akár utódok nélkül. Mindezt egy totál aberrált f*sz miatt aki nem bír a vérével és egy ártatlan ötéves gyereken éli ki az undorító vágyait. Bocsánat de engem az ilyen ember jogai a legkevésbé sem érdekelnek. Ha egy elmebeteget el lehet zárni mert veszélyes lehet a társadalomra akkor igenis egy lebukott jogerősen elítélt pedofilt is zárjanak el. Pont ugyan olyan veszélyes a társadalomra. Valójában még veszélyesebb is mert 1: nem bolond pontosan tudja mit tesz és kivel, 2: csakis és kizárólag könnyen befolyásolható gyerekre utazik. És ezek az emberek mindenféle kontroll nélkül itt járnak kelnek köztünk és dülledt szemekkel bámulják az utcán a gyerekeket. Igen, a tiédet is (már ha van). Nekem még nincs gyermekem de ne adja az isten, hogy valaha is molesztálja egy pedó a kölkömet mert ha ez a fülembe jut az biztos, hogy nem fogom a hatóságokra bízni az igazságszolgáltatást. Pl. tegnap kapcsolgattam a tévét és pont elkaptam a kékfény aktuális adását. (31:25-től) Úgy felhúztam magam rajta, hogy még órákkal később az ágyban forgolódva is ezen kattogott az agyam. De a hatóságok elképesztő hozzáállása legalább annyira kiverte nálam a biztosítékot. Remélem mindkét rohadékot napi szinten agyonverik odabent a többiek azért amit tettek. :((

(#29) cami][us


cami][us
senior tag

A kiskorú szexuális kényszerítésének vádja általában tönkreteszi még az ártatlan terhelt életét is, de kastélyt csak itthon lehet vele szerezni. :W

#27

Nagyjából összefoglaltad, hogy miért csak ülnök lehet laikus a bíróságon.

[ Szerkesztve ]

(#30) kymera válasza Snoop-y (#14) üzenetére


kymera
senior tag

Nos - ez szerintem sem korrekt . Ezek nem etikus hackerek.... :(((

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#31) VIC20 válasza cami][us (#29) üzenetére


VIC20
őstag

,,Nagyjából összefoglaltad, hogy miért csak ülnök lehet laikus a bíróságon."

Touché! Nagyon elegáns és szellemes volt! :R

(#32) JoshaJosh válasza 8th (#27) üzenetére


JoshaJosh
csendes tag

"Amikor egy pedofil állat megront egy kisgyereket azt ott abban a pillanatban gyakorlatilag egy életre le is nullázza." - A facebook pontosan ezt teszi a kisgyerekekkel, csak nem eggyel, hanem milliókkal. A legpenetránsabb pedofil oldal maga a facebook. Akkor nekik mi járna?

Mi járna Zukrosbácsibergernek és csapatának?

(#33) JoshaJosh válasza Steven (#19) üzenetére


JoshaJosh
csendes tag

És vajon a világ legundorítóbb pedofil oldalától, a facebooktól véded-e a gyereked?

(#34) JoshaJosh


JoshaJosh
csendes tag

Többeknek válasz:
A genetika semmire se felmentés.
Van homoszexuális gén, van bűnözői gén, van kövérség gén. Ha nagyon rákutatnának, lehyet hogy lenne pedo gén is, nem tudom. Azt tudom viszont, hogy a gének sohasem meghatároznak csak hajlamosítanak.

Hogy valaki bűnöző lesz-e csakis döntés kérdése. Hogy pedo lesz-e az csak kizárólag döntés kérdése. Hogy homo lesz-e az is döntés kérdése. Hogy kövér lesz-e (kevés eset kivételével, pl hormonbetegség) szintén döntés kérdése. Hogy neki nehezebb? Igen az. De nem azért vagyunk emberek, hogy ne tudjunk dönteni jó és rossz között. Ha döntünk, akkor viselnük kell a következméyneket is, legyenek azok bármilyen kemények! Ennyi.

Végre meg kell tanulni, hogy van döntés és felelősség!

(#35) JoshaJosh válasza 8th (#4) üzenetére


JoshaJosh
csendes tag

Rászállhatnának persze.... ehelyett csináltak nekik egy facebookot. Ott szépen begyűjtenek róluk minden adatot, felderítik a kapcsolataikat, és ha valami politikai simlihez szükség lenne rájuk, megzsarolják és felhasználják őket.

Az ilyen pedofiloknak, akik aktívan is részt vesznek az aljasságokban, általában rengeteg pénzük és komoly kapcsolataik vannak azért ússzák meg. Ez pedig sokkal többet nyom a latban, mint az igazság vagy az igazságszolgáltatás. Ez ilyen világ! És a középpontjában, minő véletlen, pont a facebook áll!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.