Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hadrian


Hadrian
tag

Csak aztán ne felejtsék el az apukák és anyukák esténként feltölteni az akksit. :)

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Olyan cuccot keresek, amit rárakok a 3 évesemre, és net nélkül tudom követni a GPS jelét ha elrabolják/eltűnik/elviszi a zsákosember/klotyómanó. A net nélküliség pedig csak azért fontos, mert ha pl törökországban/tunéziában azaz nem európában nyaralunk akkor elég macera ennek a SIM-jére is odafigyelni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) guriga1234 válasza moleculez (#2) üzenetére


guriga1234
addikt

Mégis mivel küldené a GPS jelet? Füstjelekkel? :W
Egyébként meg egy 3 évesre illik úgy vigyázni, hogy ne tünjön el szem elől, és az ingyen van.

[ Szerkesztve ]

(#4) macskea válasza guriga1234 (#3) üzenetére


macskea
őstag

Esetleg időnként küldött sms-sel tudnám elküldeni, de sim akkor is kell hozzá. Szóval a kérdés ebben a formában tényleg értelmezhetetlen. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#5) moleculez válasza macskea (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Na ez az, hogy a megfigyelő szervek (költői tulzással) a kikapcsolt telefonodat is lehallgatják, de lakossági szinten ez nem így megy. De egyébként az analóg módszer a legmegbízhatóbb, hogy odafigyelünk, nagyon. De ha(!), és mégis beüt a szar, na akkor minden nyom aranyat ér.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) #56573440 válasza moleculez (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Na ez az, hogy a megfigyelő szervek (költői tulzással) a kikapcsolt telefonodat is lehallgatják"

Ezt csak akkor tudják megtenni, ha alapvetően nincs is igazán kikapcsolva, tehát van kommunikáció vagy a szolgáltató vagy a saját állomásuk fele, ehhez a gsm modulnak és a többi járulékos vacaknak mennie kell. Akármekkora májerek a titkosszolgálatok, adatokat ha továbbítani kell, akkor ahhoz valamilyen csatornát nekik is használni illik. A többi a filmekben van általában :D

(#7) #84490496 válasza moleculez (#5) üzenetére


#84490496
törölt tag

3 gyerekem van,megértelek bizonyos pontig. Nálam alapelv volt pl,hogy veszély közelébe és veszélyes helyekre nem viszem Őket (pl egyiptom,törökország....). Mondjuk már nagyobbak( 9; 11 és 13 évesek már) ,de ez az óra azért sztem meg lesz...

(#8) t72killer válasza moleculez (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én is gondolkozom a témán, de a monilnet az egyetlen olyan vezrték nélküli civil kapcsolatféle, amihez a hardvert egy 3éves gond nélkül elbírja.

A miénk egyelőre nem kerül ki a felügyelő szemek elől, de ált. iskolától kezdve már egyre többet mozog majd egyedül. Nem ártana egy pánikgombos megoldás majd.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) dutrás


dutrás
őstag

Úgy gondoljátok hogy az esetleges rabló nincs ezzel tisztában? Ugyan.
Ha csak szimplán kószál a gyerek a városban akkor jó lehet.

P50 pro/P40 Lite

(#10) t72killer válasza dutrás (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hátigen, ha egy nagy mikiegeres okosóra világít a gyerek karján "tracking" meg "gps" feliratokkal, azt a legegyügyűbb koldusgyerekkereskedő banda is kiszúrja és a SIM-et kivéve a készúléket is "értékesítik". Vmi diszkrét eszközre várok, amiről csak a gyerkőc és én tudjuk, h mire való, a rabló szemében meg értéktelen.

Az is nyilvánvaló, hogy vmi pici, pico-SIM-es megoldás kell, aktivált/utólag a szülő v hatóságok által a gyerek beavatkozása nélkül aktiválható adatroaminggal, ami akkor is küldi a jelet, ha a viselőjét Marokkóba (stb) vitték.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) #86973952


#86973952
törölt tag

104 dollárnál azért szerintem kicsit több lesz, mert egy az egyben lett átváltva a 688 yuan.

Amúgy vannak már képek az órákról.




Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.