Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ezdedurva...

na, ezt azért nem kéne a válságra fogni!

az a tok tök jó, ha zsebben van én beleteszem - és most, h filmet istettem rá, jól jön az "állvány"...

fura.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ha az árán is meglátszik akkor jó lesz.
Megelőztél bolondember :)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Karma


Karma
félisten

Azért a TV-Out kábelt kihagyni nagyon durva lépés :(((

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

szemetek

There's an app for that

(#5) yorka


yorka
tag

A következő a készülék lesz :)

(#6) nrgia válasza yorka (#5) üzenetére


nrgia
őstag

Háhh... :DDD ez jó

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) tween


tween
őstag

-15ezer és gond egy szál se ;]

(#8) hemaka válasza tween (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekik lehet, de neked biztosan nem. :D

(#9) Quasi_modo válasza tween (#7) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem nem lesz -15ezer. Talán azt hiszik így is ugyanúgy fogy majd.

valami

(#10) skajwa


skajwa
senior tag

Azért ez már pofátlanság, főleg ha az ár nem csökken arányosan.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#11) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Mindegy, már úgyis eldöntöttem, hogy nem ilyet veszek :P
Ez már tényleg pofátlanság, mert így csak drágább lesz, hogy mindent külön kell hozzá megvenni :W De sajnos mindenhol ez a tendencia :(

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#12) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Az árat annyival kellene csökkenteniük, amennyiért a kihagyott cuccok megvásárolhatóak, akk korrekt a dolog.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#13) Karma válasza Seraph 16 (#12) üzenetére


Karma
félisten

A fekete verzió olcsóbb lenne, mint a színesek?

“All nothings are not equal.”

(#14) novinyul


novinyul
veterán

Ugy latszik a nokia is a golani fennsikon tartotta a metinget.remelem a tolto marad. :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#15) Magnum_


Magnum_
nagyúr

okosak... ugyse fogják 10k-val olcsobban adni..

I humbly and respectfully decline™

(#16) androcles


androcles
tag

Az ilyen gusztustalan lépések a Moto meg az SE kitaposott ösvényére vezetnek. Nem hiába jönnek felfelé a koreaiak. Persze lehet azt mondani h. ez túlzás, de ki gondolta volna a bukott nagyokról is ezt a K750 és a V3 idején. Nagyon bolond emberek csinálják itt nagyon nagy pénzekért az elhibázott üzletpolitikát.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#17) BlackLamb


BlackLamb
tag

A t-mobile-nál vásárolt készülék esetében ezek eddig sem voltak, sőt szerintem egy szolgáltató sem adta ezeket a tartozékokat. Szóval nem nagy veszteség...

(#18) Karma válasza BlackLamb (#17) üzenetére


Karma
félisten

"We've always been at war with Eastasia" :U

“All nothings are not equal.”

(#19) opera11


opera11
tag

"valamint az USB kábelből is csak egy rövidebb változat érhető el"

Hát ha már pár centi USB kebelen is spórolnak, akkor elég nagy szarban lehetnek :Y

Vicces aláírás helye

(#20) bolondember válasza BlackLamb (#17) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

minden egyes darab benne volt márciusban a Voda adta dobozban.

MINDEN tartozék!

AMúgy meg komolyan lehiszitek, h a Nokia árat fog csökkenteni, h kevesebb a cucc a dobozban? Hagymázas reményálom... :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) kaller1


kaller1
veterán

Annó a V3-nál ugyan ez volt a szitu: Hatalmas siker lett,rengeteget eladtak belőle,aztán valamelyik nagyokosnak az eszébe jutott,hogy ha eztmegeztmegeztmegezt kihagytuk(aztán ki is hagytak dolgokat) volna a csomagból,mennyivel nagyobb lett volna a profit... :U Ez gusztustalan hozzáállás,és a leendő vevők kemény szívatása szvsz...

.::> <::.

(#22) hans87


hans87
tag

lol......

Az elmúlt röpke 1 hónapban 2 db ilyen jelent meg ismerősi környezetben.
A Yodás, előfizus telóhoz nem volt sem tok, sem kötőtű, sem TV kábel, sem rendes méretű USB tyúkbél. A másik teló független, és minden tartozéka meg van.
Mikor mondták pislogtam, hogy ez meg mé' van?? :F

Most ha ezt, tényleg a Nokia csinálja, elmehet a kicsinyes..................

Nokia 5530

(#23) Kapszaicin


Kapszaicin
tag

Sajnos a pénz és a nyereség nem vevőorientált fogalom! Ez van ezt kell szeretni! :U

A Nokia csinálja! ugyanis jelentősen visszaesett a piaci részesedése és próbál kompenzálni!
Örüljetek hogy a memóriakártya maradt! 50 akármyenniről 40 akármennyire esett vissza ha jól emlékszem! Persze így is piacvezetők, de jobb félni mint megijedni!
Ergo: Kiveszünk pár dolgot!

Gondoljatok bele régen a hifiknél eleibe horony marásos csík volt az elején mint díszítés, majd lecserélték egy festék csíkra! Nagy mennyiségű gyártás esetén rengeteget meg spóroltak vele, na ugyanez a Nokiánál így nyilvánul meg! Lehet okulni és szívni válság!

[ Szerkesztve ]

Intel i7 3770K, Gigabyte 7970, A-data sp900 128GB, 1TB WD BLACK, Fsp Raider 650W

(#24) Hurracan válasza bolondember (#20) üzenetére


Hurracan
tag

Hát ez mekkora görénység!!

Most rendeltem meg a Vodától ezt a telefont, előfizetésre.. a héten várom, hogy megjön, de most elkeserítettetek... Nekem a memória kártya meg a tok lenne az érvágás!! Mekkora szarok....!!! :W

(#25) Karma válasza Hurracan (#24) üzenetére


Karma
félisten

A memóriakártyát szerencsére eddig még nem hagyták ki. Az aztán igazán kész lenne, az egész telefon méltó lenne a Tesco-gazdaságos állandó jelzőre (bár már most is érik).

“All nothings are not equal.”

(#26) powerchild


powerchild
csendes tag

ez mekkora gááz.egyszerűbb, ha a telót veszik ki belőle,amugy szerintem nem rossz döntés, ezt a telót ugyanúgy veszik mint eddig.megnézném 1. 3 hónapban mennyi bevételt hozott az 5800 :DD

(#27) pampika válasza Hurracan (#24) üzenetére


pampika
őstag

Hasonló a szitu, én is megrendeltem flottás kártyához, elvileg 1-2 héten belül jön. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a dobozban, mert ekkora kijelzőt tok nélkül hurcolni eléggé merész dolog lenne. Már anno az SE M600-nál is paráztam, hogy nehogy benyomjam, de ez még nagyobb felület. És pont ezen spórolni, eléggé gané dolog :W

(#28) bope87 válasza hans87 (#22) üzenetére


bope87
aktív tag

Hasonló példát hoztak a Hülye azért nem vagyok áruházban más készülék kapcsán... Sajna ez van, de itt már a gyári garis boltban vettben sem lesznek benne tartozékok :( szemétség

[ Szerkesztve ]

(#29) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Nem semmi lépés, pont egy ilyen népszerű telefonnál :(

https://vertigostore.eu

(#30) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Röviden : Patkányok :((

(#31) Quasi_modo válasza kelzsoca (#29) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pont mert népszerű, azért gondolhatják, hogy így is el lehet adni.

valami

(#32) bR3Zo válasza BlackLamb (#17) üzenetére


bR3Zo
csendes tag

1 hónapja vettem T-mobile-nál és megvan vele minden

(#33) -Valinas- válasza bR3Zo (#32) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Hali!
Szerintetek meddig halogathatom a vásárlást, hogy még a régi csomaggal jöjjön? Mert ha nincs meg vele az összes cucc, akkor nem ilyet veszek. Szóval, mennyi idő, míg a régi csomagok elfogynak? :S
Köszi!

(#34) bope87 válasza -Valinas- (#33) üzenetére


bope87
aktív tag

Szvsz ez teljesen boltfüggő (ki mekkora raktárkészletet halmozott fel belőle) Ha ennyire fontos akkor üzletben kell érdeklődni, de ha bejön és ilyet akarsz venni akkor szerintem ne a tartozékokon múljon.

[ Szerkesztve ]

(#35) -Valinas- válasza bope87 (#34) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Köszi. Lehet, hogy majd 'félretetetek' egyet! :D
Az a baj, hogy emellett a telefon mellett annyi ellenérv szól, hogy jó tartozékok nélkül jobban megéri venni valami mást. Pl.: Arena...

(#36) bope87 válasza -Valinas- (#35) üzenetére


bope87
aktív tag

Hát ezt neked kell eldönteni :)

(#37) plus44


plus44
veterán

Pedig nekem pont e miatt tetszett ez a termék, hogy igen gazdag tartozéklistával rendelkezik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#38) madarasz92


madarasz92
őstag

De jó hogy kivesznek egy csomó fontos tartozékot!

(#39) pampika válasza pampika (#27) üzenetére


pampika
őstag

No, beszéltem a kiemelt ügyfélszolgálattal és nem sok jóval kecsegtettek...
Már ők is a megkurtított dobozt adják a telefonnal. És sajnos a hölgy sem tartotta valószínűnek, hogy lenne esély még egy régebbi szállítmányból kapni...

Törjön le a nokiások keze :((

(#40) BlackLamb válasza bR3Zo (#32) üzenetére


BlackLamb
tag

Lakótársamnak 3-4 hónapja van meg (t-mobile-os) és nem volt benne se állvány sem pedig tv kábel a dobozban! Na ezt rakd össze...

(#41) pootytang


pootytang
tag

Én 2 hete vettem egyet a T-mobile-nál és csak a tok meg a tartalék stylus nem volt benne! az usb kábelböl a rövidebbet rakták, viszont 2 db tartó "állvány" volt benne!

(#42) Napfénysüti

Ez nagy csalódás a Nokiától... :(

Més que un club!

(#43) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Adták volna a kezdetektől ilyen szerény tartozék listával, és idővel, amikor a kereslet kicsit visszaesik, tették volna bele ezeket a dolgokat extraként :)

https://vertigostore.eu

(#44) Dare2Live válasza Karma (#3) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mer? Konkurenciához alapból nem jár.... 5800hoz meg eddig alapból járt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#45) Hurracan válasza pampika (#27) üzenetére


Hurracan
tag

Gyerekek. Hát én hídba megyek!

Mi történt? Hívtak Vodáék, hogy még 3 hét mire megjön a tel!!! Hát kösz... Már két hete várok rá!
Rendeltem egy függetlent, ma este megkapom :p És minden benne van! Hát eldobom az agyam... a tok az nagyon súlyos ha nem lenne bent!! Amugy az bosszant, hogy ezt a húzást egy ilyen kategóriás készülékkel játsszák meg...

(#46) Karma válasza Dare2Live (#44) üzenetére


Karma
félisten

Épp azért. Vegyük már el az utolsó szál pozitívumait szerencsétlen telefonnak, úgyis veszik a birkák, mint a cukrot :U

“All nothings are not equal.”

(#47) Metalfan


Metalfan
senior tag

Milyen szerencse, hogy eredetileg sem akartam ilyen telót venni, mert nincs annyi pénzem. Így viszont egyébként sem vennék.

(#48) pampika válasza Hurracan (#45) üzenetére


pampika
őstag

Nekem is a tok a nagy érvágás...
De sajnos csináltak már érdekes dolgokat ennél jóval drágább telefonokkal is (főleg minőség szempontjából), az 5800 a nokia szempontjából meg 'csak' középkategória.

(#49) Hurracan válasza pampika (#48) üzenetére


Hurracan
tag

Én arra is kíváncsi lennék, hogy majd mivel fogják kimagyarázni, hogy lefaragtak az ALAPcsomagból...merthogy a Nokia.hu-n még nem jelezték, legalábbis a telefon oldalán...
Ja, és arra is kíváncsi lennék, hogy aki még e közzététel előtt rendelte meg, mekkorát fog pofára esni, mert akkor tudja meg, hogy Sanyi, amikor már kifizette és nála van...

[ Szerkesztve ]

(#50) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Remélem még nem cserélték le a raktárat itt, Szegeden! :( Majd megyek valami eldugott kis üzletbe, ott hátha van még a régiből...
Ha nincs, akkor megőrülök.
Kicsit off, de fontos: Szerintetek mennyiért tudnék eladni egy kitűnő állapotban lévő, fél éves Nokia 6550 T-mobile Foldot? Mert attól függ, hogy megvehetem-e ezt. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.