Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Ez sajnos várható volt.

Ezekhez a rossz eredményekhez szerintem a jelenlegi világgazdasági problémák is közre játszhatnak.

(#2) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Most akkor nem úgy volt,hogy "erős piaci bővülést" látnak?? :F

/\/0zb3/27

(#3) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz.

(#4) AMD Power válasza Stanley-B. (#3) üzenetére


AMD Power
titán

A Gartner adatai szerint a Sony Ericsson legfontosabb piacán, Nyugat-Európában 16,4 százalékkal estek vissza az eladások az első negyedévben -- ez volt az első eset, hogy a piac csökkent volna azóta, hogy a Gartner 2001-ben elkezdte mérni az eladásokat.

A jelenlegi világgazdaság helyzet mellett ez nem is meglepő. :(

[ Szerkesztve ]

(#5) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Minden végnek megvan a kezdete, de nem baj a másik óriásnak jobb lessz egyedül, majd kipakol nekünk, csak kérdés hogy mikor

Cseberből vederbe

(#6) AMD Power válasza LEFTHORSE1 (#5) üzenetére


AMD Power
titán

Minden végnek megvan a kezdete

Remélem nem arra a hülyeségre gondolsz amire én? :U

(#7) palm treo 75


palm treo 75
tag

Ha Cyaber -shot akkor 30/képkockás videó 640*480 méret ez egy amér a se nem sikeres

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#8) AS


AS
félisten

Ez nem jó:
Kétezer embert rúg ki a Sony Ericsson
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Mamuska válasza AS (#8) üzenetére


Mamuska
őstag

Reméljük nem megy a sülyesztőbe a cég. Egy ideje megy le a lejtőn a cég de a mai napig nem látom jeleit ,hogy összeszedné magát és a hőn áhitott fejlesztésekre fordítana nagyobb hangsújt. Olvastam több walkman topicot is, és sokan azt mondják ,hogy egyre szarabb a hangminőség, ugyanez a cybershotoknál azok is kurva gyérek. Ilyen céget én még nem láttam aki ennyire tönkre akarta volna magát tenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.