Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rimuru


Rimuru
veterán

Elfelejthetnenk mar ezt a kicsizest a batarokra. :(

Attol hogy az atlag meret nagyobb lett ezek nem lesznek kicsik.

Vigyázat, csalok!

(#2) sfefe válasza Rimuru (#1) üzenetére


sfefe
őstag

Hát igen... Meg azért mert "kicsi" miért kell gyenge telefon csinálni belőle...
Nem tudom az s10e-nek mi lesz majd az utóda...( Nekem nem kell nagy teló)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Jöhetne 140mm körüli (Redmi 4X, S10e), valami középkategóriás (értsd 60-80e ft) telefon.
Pl tudásban és árban, mint a Redmi Note 9S, csak kisebb (persze érhetően kisebb akksival 3500-4000mAh körül).
Ismerőseim körében lenne rá igény nagyon

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#4) PZsolt27


PZsolt27
tag

Annyira utálom a mai hatalmas telefonokat, sokszor használhatatlunk nagyok. A Redmi 4X volt a tökéletes méretű telefon (vagy Huawei P9, Honor 4C, értitek...). Ha olyan méretben megcsinálnák mondjuk a Redmi 9-et arányosan kisebb akksival, és nem kellene a FullHD sem, az lenne a tökéletes telefon. Hihetetlen, hogy erre az igényre szinte nincs kínálat...

(#5) DeFranco válasza PZsolt27 (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

két dologért nem engedem el a 4x-et, az egyik a mérete a másik a hívásrögzítés

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem nem az zavar ha egy telefon nagy, inkább ha nehéz és vastag. 170 gramm és 7.7 mm ami ideális 9+ mm és 220+ gramm ami már batár nekem.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Helio P22. 53 ezer, nálunk lesz 59.990 ft. Ennyiért nem fér bele a P22. SD 460 kérem.

(#8) rigoberto


rigoberto
őstag

Kicsi és ronda. És még nem is finom. Rossz kombó. :o

(#9) Remekelek28 válasza DeFranco (#5) üzenetére


Remekelek28
őstag

A v30 am is rögzit hivást. Vagy milyenre gondolsz?

(#10) elfelejtette válasza PZsolt27 (#4) üzenetére


elfelejtette
veterán

PZsolt27 és Bwmbee12: 2éve jött ki a Mi A2 Lite, az volt a tökéletes méretű telefon, 4000 mAh-s aksival, FHD+ kijelzővel, szóval megoldható mindkét/mindhárom igény. Jöhetne most ugyanez a méret, csak SD765-tel.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11) pusszycat válasza rigoberto (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tudod rájöttem, élőben minden telefon szebb mint a képeken. De ez szerintem élőben is ronda. :DDD

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#12) janeszgol válasza rigoberto (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Egyszer már megemésztett Chokito. :)

(#13) g2gti


g2gti
csendes tag

Mikor kijön egy új modell valamelyik márkától mindig a méretet nézem meg először, ha 160 mm-nél nagyobb már tovább is lapozok, nem értem én se miért tudnak kiadni egy középkategóriás telefont 140 - 150 mm körüli mérettel :(((

(#14) DeFranco válasza Remekelek28 (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

frissítésekkel kivették a lehetőséget, EU-s szabályozás miatt, talán most a 10-es droid verzióval visszatér de amikor gyorsan rákerestem nem igazán találtam pozitív tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

(#15) Remekelek28 válasza DeFranco (#14) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az acr simán rögzit.

(#16) #90305280 válasza janeszgol (#12) üzenetére


#90305280
törölt tag

Nos, ha az neked finom... :Y

(#17) Wajk válasza Rimuru (#1) üzenetére


Wajk
addikt

+1, az elején gondoltam ezt beírni én is, de mondom biztos csak engem zavar, hogy ami 6" alatti az már kicsi :) (már több hírben is) de megnyugodtam, hogy lehetnek nagy telók, de a kicsi azért nem itt kezdődik :) és nem csak nálam

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#18) INGJOKE válasza DeFranco (#14) üzenetére


INGJOKE
veterán

És gondolom minden telefonbeszélgetésed előtt elmondod, hogy ha nem kíván hozzájárulni a beszélgetéshez kérem szakítsa meg a vonalat?
Vagy csak úgy minden engedély nélkül rögzítesz minden beszélgetést? :)

(#19) DeFranco válasza INGJOKE (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom miért feltételezel ilyet rólam, nem rögzítek minden beszélgetést. főleg nem előzetes figyelmeztetés nélkül.

a lehetősége miatt nem váltok, ugyanis van hogy jól jön.

élő példa, csak hogy ne a levegőbe beszéljek (mint az aki minden alap nélkül gyanúsítgat): telefonon egyeztetünk a feleségemmel a gyerek heti programjaival kapcsolatban, vagy éppen az aktuális hétvégi bevásárlólistáról, és épp nem vagyok abban a helyzetben hogy jegyzeteljek, így felveszem és szükség esetén vissza tudom hallgatni.

megfelel ez így számodra vagy foglaljak időpontot közjegyzőhöz hogy szárazbélyegzős okiratba fektessük a kölcsönösen tett elfogadó nyilatkozatot annak GDPR záradékával amit aztán két példányban csatolunk a házassági anyakönyvi kivonathoz egyet meg elhelyezünk letétben a kamaránál?

(#20) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Marketing képes cicikének olyan arca van, mintha fájna neki a mosolygás... :DDD Hááá, háááá, háááá ....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) pusszycat válasza Polarstar (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért, te tudnád öszinte mosolyal reklámozni ezt a vackot. :DDD

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#22) beastars


beastars
tag

Miért baj ha nagy a telefon? Viszont ez a lg szerintem nem olyan batár,csak ronda.

(#23) DeFranco válasza beastars (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mert

1: nem fér el a zsebemben (regular nadrágot hordok nem skinny fitet, de nem is a vögeléből öltözöm) vagy akkora keretet nyom rajta pár hónap alatt hogy két méterről megmondod még a kernelverziót is.
2: már ahhoz is kártyazsonglőrnek kell lenni hogy egy értesítési sávot húzzak hát még a nyomorék új lap gombot elérni a chormeban...

[ Szerkesztve ]

(#24) pusszycat válasza DeFranco (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Majd 40 fölött mikor a szem fokusza kezd elcsesződni fogod értékelni a nagy kijelzőt, ha valamit látni is akarsz. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#25) DeFranco válasza pusszycat (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

oh wait...

(#26) dave987


dave987
aktív tag

Én is pár évig sírtam a kicsi telefonokért. Samsung S4et lecseréltem Alphára, aztán a3 2016 volt. Aztán Redmi 5, most A50. Néha nézek videókat,alkalomadtán játszok. Ennél kisebbet már tuti nem veszek. Még az S10et is kicsinyeltem a kezemben valamelyik nap. A korábbi A3 meg már tamagochinak tűnik. :D Pedig a használati szokásaim nem változtak. No offence... peace... Csak leírtam hogy ilyen is van. :K

[ Szerkesztve ]

(#27) beastars válasza DeFranco (#23) üzenetére


beastars
tag

Szoval nem fér a nadrág zsebedbe? A dechatlonos sportnadrágban elfér a s9+ nekem , 184 cm magas vagyok , nincs lapát kezem. De anno ilyen sirásokat még a sony z korszakábol is hallotam hogy mekkora nagy ,féltégla, stb, pedig az igen csak eltörpül a mostani trendhez képest. Ami engem aztán nem zavar. De biztos zavaro lehet ha nem fér a gatyoba a telefon :)

(#28) DeFranco válasza beastars (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sajnos nem decathlonos sportnadrágban járok.

farmerban nehezen fér. elegánsabb nadrágot meg le is húzza.

(#29) Juhaszatti válasza DeFranco (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Milyen telefont használsz? A legtöbb gyártó már megoldotta, hogy ne kelljen felnyúlni az értesítési sávért (egykezes mód bekapcsolása nélkül sem kell).
Tudom, a Chrome is jó böngésző alapvetően, de a UI nem az erősségük. Sok más böngészőben lent van az új lap gomb.

(#30) pusszycat válasza DeFranco (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A leánykák farzsebben hordják ki is log belőle a nagyobbik része.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#31) judas13


judas13
addikt

A többször idézet Ken Hong LG marketing góré örökbecsű szavai mármint a "Kicsik vagyunk,de jó ez így", így már végre valóra vált.

De tényleg az a őszinte mosoly a csajszin mindennél többet ér.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Megjegyzem, hogy jelenleg 4,5 colos kijelzős mobilt használok.
De van 3,1 colos és 2,8 colos is. (napi használatban!)
És meglepő, hogy mindent látok rajta.
Sőt! tovább megyek, a zenejátszóm 2 collos. És azon is látok mindent!

Ennyit a nagy kijelzőn látható csak a lényeg dologról.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33) judas13 válasza Polarstar (#32) üzenetére


judas13
addikt

3.1,2.8-asok milyen telók?
3.3-as Palmon gondokoztam anno..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#34) Polarstar válasza judas13 (#33) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Blackberry Q10 és Bold 9700

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#35) DeFranco válasza Juhaszatti (#29) üzenetére


DeFranco
nagyúr

redmi 4x

gondolkodtam én is a böngészőváltáson, de egyrészt nem csak ezt érinti a probléma, másrészt a chrome sok funkcióját használom amit más nem tud.

nem a világvége természetesen egy nagyobb telefon, de igényem volna egy ekkorára kurrens hardverrel megfelelő áron.

(#36) beastars válasza DeFranco (#28) üzenetére


beastars
tag

Ez példának hoztam fel. Napi szinten kerékpározok télen nyáron . De farmerben sem zavar, inkább ez csak nyavajgásnak hangzik,

(#37) DeFranco válasza beastars (#36) üzenetére


DeFranco
nagyúr

értelek.

(#38) judas13 válasza Polarstar (#34) üzenetére


judas13
addikt

köszi

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) p2pp


p2pp
őstag

Miért nem lehet emberi méretben erőművet gyártani végre?
Nem 7-10" colos táblát szeretnénk végre zsebre rakni.

Iphone 14 Pro 17.2.1 Huawei Watch GT3

(#40) maximilien88 válasza Bembee12 (#3) üzenetére


maximilien88
tag

+1 ha a 4X-emben anno lett volna NFC még mindig azt használnám! imádtam! :)

(#41) Duree


Duree
veterán

Hála istennek nem jön Európába.

duree54

(#42) #65577472 válasza beastars (#36) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem hangzik nyavajgásnak. Mások az igények, ezt kellene elfogadni. Én 6" alá nem szívesen megyek, de 150x70 mm felé sem, ha nem muszáj. Előbbi kell a kényelmes tartalomfogyasztás miatt, utóbbi a szintén kényelmes hordozhatóság miatt.

(#43) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nem elég, hogy nem kicsi, még ronda is szegény. Ennél rondább előlapot el sem tudok képzelni. Max, ha még oldalt, vagy alul is lenne noccs. Ha meg a mai batárokhoz képest "kicsi" egy teló, akkor miért kell hardveresen kiheréltnek lennie?? Miért csak a böszme nagy dögök lehetnek erősek?? 5-5,5ben legyen végre választék normális telefonokból! Szakadna rá egy ZIL platónyi szar a gyártókra, hogy még mindig egyfolytában növelik a méreteket!

[ Szerkesztve ]

(#44) judas13 válasza SkyLine3000 (#43) üzenetére


judas13
addikt

"Nem elég, hogy nem kicsi, még ronda is szegény. Ennél rondább előlapot el sem tudok képzelni. Max, ha még oldalt, vagy alul is lenne noccs." :D

Kérlek ne adj tippeket mert megcsinálják!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#45) Polarstar válasza judas13 (#44) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sharp megcsinálta a relatíve kicsi mobilt - 2 noccsal. :DD
Elkéstél! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#46) #65577472 válasza SkyLine3000 (#43) üzenetére


#65577472
törölt tag

iSE 2020 csak a platform miatt nem játszik? Mert a kommentjeid alapján az lenne neked a tökéletes telefon. Ha csak droidon érzed jól magad, akkor sajnos bukta.

(#47) judas13 válasza Polarstar (#45) üzenetére


judas13
addikt

Ez igaz, 😉de egy oldalsó noccsos remekmű azért még várat magára!!😃

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#48) Polarstar válasza judas13 (#47) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Talán már van olyan is. A kínait hamisító kínaiak tudnak ám remek mobilokat hamisítani. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#49) djhalasz


djhalasz
tag

Le ragadtam egy A5 2017nél és kb számomra csak a pixel jöhet szóba az amoled miatt, így inkább stand by.

(#50) judas13 válasza Polarstar (#48) üzenetére


judas13
addikt

Egy noccs lehet önmagában az egész!:))

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.