Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gwent

Hozzászólások

(#1) Racionális


Racionális
csendes tag

emlékszem még arra hogy a játékban nagyon rákattantam erre a mini játékra, megszereztem az összes kártyát a játékban, volt olyan hogy 5 órán keresztül csak a kártyákat gyűjtögettem a falvakban

[ Szerkesztve ]

(#2) XharX


XharX
aktív tag

Jó cikk lett, összefoglalt kb mindent amit lehetett! :C

Egy apró észrevétel, 3. oldal, Scoia’tel leírásnál:
" ezek a távolsági egységek, ezért nem árt, ha van nálunk tiszta idő, felhőszakadás ellen"

Ostrom egység híján, gondolom ide átláthatatlan köd akart volna kerülni.

(#3) Racionális


Racionális
csendes tag

nekem az tűnt a legerősebb stratégiának:
- hogy azzal a királlyal legyek amelyik bármikor megtisztíthatja a harc mezőt az időjárás hatásoktól vagy pedig sok tisztító kártyát a pakliba betenni
- igyekeztem a lehető legkevesebb közel harcost használni, mert arra mentem rá hogy egy érzékeny pillanatban rányomjam a fagyott az ellenség közel harcosaira és mivel én a távolsági harcosokra mentem rá, így nagy előnybe kerültem, a szörny pakli használók ellen pedig ez az egyetlen hatásos módszer
- ha győzünk az első körben, akkor a második kört nyugodtan el lehet veszíteni, az a lényeg hogy az ellenfél több kártyát veszítsen a harmadik körre
- a kémek nagyon jók, ha sok kémünk van akkor rengeteg plusz lapot behozhatunk
- a halálból vissza hívó lapok is nagyon hasznosak
- nagyon vigyázni kell arra hogy mikor tesszük ki a kémeket, nagyon fontos hogy az ellenfél minél kisebb valószínűséggel hívja majd vissza a halálból a mi kémünket
- az ellenfél kémjei miatt érdemes tartani legalább 1-2 kicserélő lapot, mert így az ellenség által kitett kémet magunkhoz tudjuk venni
- a legerősebb kártyákat kinyíró speciális lap miatt vigyázni kell hogy mikor tesszük ki a párokat vagy a duplázókat

(#4) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Köszi az írást! :R

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Köszi a leírást,nagyom hasznos. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) Anubris


Anubris
őstag

Nagyon jó írás, köszönjük!

(#7) elektrotank


elektrotank
tag

Köszöntem az írást, hasznos volt! :R
Bár én nem igen játszottam Gwentet, amikor meg igen, akkor is vesztettem, aztán hanyagoltam is :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#8) Montesantos


Montesantos
senior tag

Gratula :) szép írás

Gabi

(#9) alratar


alratar
addikt

Jó cikk. :)
Nagyon hasznos információkkal látott el a gwentet illetően.

ps: a küldetések nevét, zárójelben odaírhattad volna magyarul is. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#10) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Köszi :R

(#11) tailor74


tailor74
őstag

Köszi az írást, számomra hiánypótló volt.. :R

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#12) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Az én gyerekkoromban még a haverokkal kártyáztunk (HKK) a AFK módon.
Régenmindenjobbvolt..... :O

;]

Nagyot fordult a világ mióta abbahagytam a kockulást.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) Jorus


Jorus
nagyúr

Zsír! :R :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14) elektrotank válasza Klaus Duran (#12) üzenetére


elektrotank
tag

Ne is mond... a YuGIOh korszakomat még mindig visszasírom ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#15) Klaus Duran válasza elektrotank (#14) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Csak a YuGiOh-val ellentétben a HKK paklim még meg van. Talán 2007-ben játszottam utoljára. Még általános utolsó évében.
Azok a boldog szép...... ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) elektrotank válasza Klaus Duran (#15) üzenetére


elektrotank
tag

Nekem még mindig megvannak a pakliaim. Sőt, mivel volt elég sok rossz kártyám, ezért ráragasztottam egy fehér papírt és ráírtam annak a szörnynek a nevét, támadó és védekező erejét, amelyiket akartam. :DDD Mindenesetre Yugioh Power of the Chaos szériát lehet elkezdem újra, már megint, főként ott tanultam kártyázni :K ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#17) mikej95


mikej95
aktív tag

Hú, a szörny paklikat hogy gyűlöltem.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#18) dannyl válasza Klaus Duran (#15) üzenetére


dannyl
addikt

De rohadt öregnek érzem magam. 2007-ben általános vége?! Én 2008-ban már diplomáztam :DDD

Amúgy jó cikk lett, másodjára biztos rámegyek, hogy mind meglegyen. Ez alapján talán menni is fog.

(#19) tailor74 válasza dannyl (#18) üzenetére


tailor74
őstag

Akkor én mit mondjak... 2008-ban már 12 éves volt a nagyobbik fiam... :DDD

Nekem nem ment ez a kártyázás, de második végigjátszásnál lehet bepróbálkozom vele.. Így már én is megértem miről van szó... :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#20) Klaus Duran válasza dannyl (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

És (#19) tailor74

Vének vagytok nincs mit tenni. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gwent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.