Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guppy


guppy
őstag

Szabad ám hozzászólni, vagy észrevételezni. :))

(#2) szilu7


szilu7
senior tag

Hajrá!:)
Én is várok egyet, aztán ha lesz időm, akkor összerakom. Az esetleges hibalehetőségeket, buktatókat majd gyűjtsd össze.:)

(#3) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Eredeti design lesz? (dupla elemre és 3,5 jackre gondolok, azokat szerintem érdemes lenne megváltoztatni)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4) guppy válasza szilu7 (#2) üzenetére


guppy
őstag

Buktató lesz, nekem is sikerült már hibáka belefutnom :( , majd részletezem őket, amúgy a blogon jól le van írva mire kellett volna figyelnem...

(#5) guppy válasza Tomi_Sci (#3) üzenetére


guppy
őstag

Eredeti, viszont az aksihelyet szabadon hagyon, oda remélhetőleg majd ODAC megy :))

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

mire jó egy fejhallgató erősítő? Sose értettem mihez szükséges miben másabb mintha közvetlen egy sima jack csatiba dugjuk pl a pcbe?

(#7) hoffman_ válasza kmisi99 (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pl egy 600 ohm belső ellenállású profi fejhallgatót nem tudsz normálisan meghajtani egy jack aljzatról.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) guppy válasza kmisi99 (#6) üzenetére


guppy
őstag

PCben az a jack ajzat számítógép hangfalak meghajtására van kitalálva, nem fejhallgatókhoz, össze kell hasonlítani és egyből hallani a különbséget, persze nekem a tudásom még elég gyerekcipőben jár, ezért anyira nem tudom szakszerüen indokolni, de itt és itt jól elmagyarázzák h mire is jó.

(#9) hoffman_ válasza guppy (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Fejhallgatü topicban is készségesen elmagyarázzák szerintem, magyarul :) A minőség a másik dolog egyébiránt, amellett, amit írtam.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) guppy válasza hoffman_ (#7) üzenetére


guppy
őstag

De

Ajánlom figyelmedbe az egész cikket(angol), érdekes olvasmány ha foglalkozol amúgy a témával :))

@#9 - tisztában vagyok vele h nem a legideálisabb megoldás a 3,5 jack, de valószínűleg te is belátod h nincs olyan ember aki egy vakteszten megkülönböztet egy 3,5 öset egy 6,3 aljzattól, nekem is ennyi kifogásom van amúgy a desingel, meg h a bemenet is így van megoldva, +a táp és a bemenet az elején van ami még zavar.

(amúgy rendszeresen olvasom és írok az említett topikba ;) )

[ Szerkesztve ]

(#11) hoffman_ válasza guppy (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Valóban? Ez most meglepett. Akkor marad a minőség. Köszi a linket.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) Tomi_Sci válasza guppy (#10) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Ezért szeretném én megvárni az ODA-t :)
Elvégre ez hordozhatónak készült, bár annak szerintem nagy.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#13) guppy válasza Tomi_Sci (#12) üzenetére


guppy
őstag

Lehet elkapkodtam :B , de ha belemegy az odac is és egy ekkora doboz lesz csak az asztalomon, annak azért örülnék :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.