Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guppy


guppy
őstag

Kész a forrasztás része, majd rakok fel képeket h is néz ki, teljesen összeszerelve a nyák, transzformátor még egy ideig nem lesz, meg csatlakozók, meg ház, de ami késik nem múlik :)) .

(#2) Z86


Z86
őstag

Ahogy olvasgatom az ilyen elektronika témakörében írt bejegyzéseket és cikkeket, egyre inkább a hatalmába kerít az érzés, hogy nekem is alkotnom kellene valami hasonló kütyüt :)

(#3) guppy válasza Z86 (#2) üzenetére


guppy
őstag

Ehhez nem kell túl sok szakértelem, csak össze kell rakni mint a puzzlet, vagy legót, ezért mertem én is hozzákezdeni, azt h működik is e azt még nem tudni :B .

(#4) Z86 válasza guppy (#3) üzenetére


Z86
őstag

Nálam még hiányoznak a szükséges eszközök is, multiméter van de pl. pákát és egyéb a forrasztáshoz szükséges kiegészítőket még be kellene szerezni. Bár ez csak elhatározás kérdése.
Nagyon tetszik, hogy egy csomagban minden szükséges alkatrész megvan. Így tényleg olyan mint a lego, csak egy kis kézügyesség kell az összerakásához :)

(#5) slfln


slfln
senior tag

Show must go on! :C

A mérésnél nem stimmelő alkatrészekkel mit csináltál? :F

Úristen, hogy bírod ki, hogy ne röffentsd be? Miért nem rendeltél trafót is?

[ Szerkesztve ]

(#6) guppy válasza slfln (#5) üzenetére


guppy
őstag

Annak h nem rendeltem trafót nagyon egyszerű oka van, nincs most pénzem(Matrix mini-i), 1 hónap múlva lesz :K

(#7) guppy válasza guppy (#6) üzenetére


guppy
őstag

Nem azt írtam h nem stimmelnek hanem azt h szórtak, de így is 5%-on belül vannak kb, tehát simán beforrasztottam, csak kíváncsi voltam 1%akat használnak e.

Jah, az persze hozzá kell tennem h ezek a mérések sehol nem állnák meg a helyüket, se nem 4 vezetéke, se nem hivatalosan bemért eszközök, se a hibák nem voltak számolva hozzáadva.

(#8) szilu7


szilu7
senior tag

Szép munka! Várjuk a trafót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.