Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a2d2


a2d2
addikt

Hogy miért kell ismételni a számokat? Ennyire nem kellene kicsinyeskedniük. Jogdíjat kiperkálták már egyszer, nekik ingyen van ez, pár új számot betesznek hogy megvegye a nép, és ömlik megint be a pénz. Annyi jó számot tudok, amik hiányoznak a listából.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) Quiksilver válasza a2d2 (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ez még nem a teljes lista, ha jól tudom 48 szám lesz ezen kívül /ezzel együtt.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3) a2d2 válasza Quiksilver (#2) üzenetére


a2d2
addikt

Azt mindjárt gondoltam hogy nem hoznak ki 5-10 számmal egy játékot :)
De ha már a kedvcsináló listában is már eldurrantott számokkal találkozunk, milyen lesz a teljes lista?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4) Nunder válasza a2d2 (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Szerintem ez is csak marketing. Azért tolják a vevők orra alá a legjobb számok nevet mert azzal nem lehet befürödni. Feldobják a hangzást meg a grafikán változtatnak, betesznek pár új bandát sztárt és voilá: kész egy olyan játék amit az előző visszajelzések miatt zabálni fog a nép.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) a2d2 válasza Nunder (#4) üzenetére


a2d2
addikt

Én épp ez miatt álltam át teljesen Frets on Fire-re. Alarian mod-al teljes értékű a játék, és megvan alá az összes GH és rockband szám. Ráadásul teljesen ingyenes.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#6) Quiksilver válasza Nunder (#4) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Már megszokhattuk, hogy egy játékot vagy azért veszik meg mert tényleg jó, vagy a neve miatt.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) Nunder válasza a2d2 (#5) üzenetére


Nunder
őstag

De valld be: azért billentyűzetet csapkodni meg gityót nyomkodni nem ugyanaz hiába ugyanazok a számok.

Quiksilver: Legjobb példa erre az NFS. Kezd ebbe az irányba fordulni a GH is? :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) a2d2 válasza Nunder (#7) üzenetére


a2d2
addikt

Gyári X-box explorer gitárral, illetve házi készítésű vezeték nélküli gitárral tóljuk. Csak munkahelyen fanyalodunk néha billentyűzetre :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#9) Def26 válasza Quiksilver (#6) üzenetére


Def26
félisten

Dehát a GH sorozat tényleg jó nem? Főleg addig amíg leköt... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) Nunder válasza a2d2 (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Én kérek elnézést :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) Quiksilver válasza Def26 (#9) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Én úgy értettem, hogy vannak az olyan játékok amiket azért tudnak eladni mert tényleg nagyon jó lett, vagy olyanok mint sajnálatomra az NFS széria, hogy csak a neve miatt veszik meg.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.