Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Naggyon jóóó!!!

Nagyon jók az írásaid, csak így tovább.

:R :R

[Szerkesztve]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) #19617792


#19617792
törölt tag

Hát Guga!
Majdhogynem én is ezt éltem át ált.suliban mint Te! Komolyan!
Bár nem tudom mi volt nálatok de, én a szövegben éreztem azt, hogy Téged is kiközösítettek párszor... Nálunk folyton ez ment... Minden sz@rért képesek földbedöngölően megalázni-gyalázni engemet pl. Ilyen apróságokkal: Osztály ''elitjei'' 20k+ Nike cipőkben és Adidas göncökben járt és zsebükben mindig a legújabb 100k+ teló volt és így ők voltak a sztárok... Én nékem nem volt 20k+ ruháim, 100k+ telóim de, érdekes mód mindig ''elvoltam'' azzal ami van.
''Csajos'' dolog: Nekem is annó ilyen élményeim voltak csak néhol durvább...: Több napos Osztálykiránduláson az ''elitnek'' a ''legjobb csajok :F '' (Röviden: Rib@ancok...) jutottak, nyalták-falták egymást én meg lestem, hogy húúúú + hááát... Öt perc múlva léptem is onnan (mivel ez mindig éjszaka volt) és elindultam egy jó hosszú sétára (egyedül) az éjszakában és mit ne mondjak jobban esett a hűvös éjszakában egyedül sétálgatni mint, nézni ahogy nyalják egymást... És mindenki a legnagyobb szobában volt ahol mindenki jól elfért :F (Csak valahogy Én nem :F ...)
Úgyhogy az éjszakai séták nekem jutottak... JÓLestek!
De ezzel a baj hogy mindennapos :F ... Aki egy picit is kilóg a sorból az akár el is áshatja magát, merthogy az nem fog beilleszkedni abba ''osztályba'' az biztos... (Magyarán: leblokkolják az osztályt nehogy véletlenül is legyen egy haverod... Inkább betonba döngölik az embert!)
Ui: Bocsi ha hosszú volt, de ahogy elolvastam az írást, ez kikívánkozott belőlem!
Ui 2: Ilyen helyzetekben kitartás kell... Meg persze HATALMAS önuralom...

[Szerkesztve]

(#3) Blaise


Blaise
veterán

Borkum dohányok....ááá azok milyen rosszak :D

(#4) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

hű de könnyen lecafkázzátok a lányokat :( pedig ők is csak beilleszkedni akarnak, ezt várják el tőlük az erkölcs bajnoka pasik, akkor menők, ha ennek felelnek meg...

(bőrszerkó + gitár felszereléses hímkakas pedig teljesen hasonló indíttatásból elkövetett cselekedet)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) guga válasza Parci (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

Akkor 14-15 évesek voltunk.
Egy ilyen korú lánynak is kell, hogy legyen önbecsülése.
A különbség a kihasználás és a hódítás között óriási :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Én jelenleg gimibe járok, szóval páholyból látom, hogy mik történnek. Egy az egyben ugyanez amit leírsz. MIndenki mindenkit fogdos, aki meg nem csatlakozik ehez, azt lehülyézik, lebarmozzák stb... Én nem csatlakozok. Bár lenne lehetőségem rá, de valahogy nem igazán érdekel ez az egész. Volt egyszer egy barátnőm, én nagyon szerettem őt. Ő viszont sajnos nem. Pedig jártunk is fél évig. Itt csak az a gond, hogy utólag vettem észre az egészet, hogy tulajdonképpen az orromnál fogva vezetett. Azóta se volt barátnőm, mert olyan lányt keresek, akit nem csak a sex, a pénz, meg a plazazás érdekel. Egyenlőre a keresésnek nem volt eredménye. De végülis nem tudom mit kell ezen csodálkozni. Bekapcsolom a TV-t és ''ugyanezt'' látom vissza. Sajnos

(#7) Parci válasza guga (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

te is tudod, hogy ilyen korban még szinte mindennél fontosabb a megfelelni akarás. és a lányok nem csinálnák ezt, ha a fiúk nem ezt várnák el tőlük...

(annyit elismerek, hogy a 14-15 már határeset, pár évvel fiatalabb korban van a mindenképp megfelelés, ennyi idősen már jobban tudnak nemet mondani és önállósodni emberkék)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) DArchAngel


DArchAngel
tag

Nekem kábé két évembe telt, hogy elfogadjanak az osztálytársaim. Azt hiszem, előbb-utóbb egyszerűen hozzászoktak a ''különcségeimhez''. Persze volt olyan, aki egyszerűen átnézett rajtam mind a nyolc év alatt, de hát ez van, az embert nem kedvelheti mindenki.
A csajokkal kapcsolatban én is arra az álláspontra helyezkedtem, hogy aki úgy viselkedik, mint egy utcalány (azért a mi osztályunkban ilyen nem nagyon volt, a suliban annál több), az nekem nem kell. Elvi okokból. Hülye elveim vannak, na.
Persze egyébként sem voltam sose az a csajozós típus, de úgy vagyok vele, hogy az ember ne elégedjen meg félmegoldásokkal, hanem törekedjen a tökéletesre. Nem tudom átérezni a manapság jellemző ''mindegy, csak d*gjunk'' kapcsolat(?) építést. Lehet, hogy velem van a gond.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#9) Protezis válasza DArchAngel (#8) üzenetére


Protezis
őstag

''Nem tudom átérezni a manapság jellemző ''mindegy, csak d*gjunk'' kapcsolat(?) építést.'' - hat megse kellek neked?! :O

(#10) DArchAngel válasza Parci (#7) üzenetére


DArchAngel
tag

A mai világra nem jellemző az önállósodás. Bár ahogy guga gyerekeinek a korát tippelem, ő nem két éve volt 15. ;]
A megfelelésre mindig anyukám jótanácsa jut eszembe:
-Fiam, ha a XY a kútba ugrik, akkor te is?
Az elismerésért azért nem kellene mindent megtenni. Mindig is voltak birkák, akik csak sodródnak az árral, de megfigyeléseim szerint egyre többen lesznek. Sajnos :(

Protezis: neeeeeeeeeem :(((

[Szerkesztve]

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#11) MBazsee


MBazsee
tag

Akkor meg vagyok nyugodva, nem csak engem ba-ba-babráltak a középsuliban (hiába nehéz gyermekkor). Nekem is voltak hasonló éményeim, de erre rátett egy lapáttal az is, hogy -mit is mondjak- nem voltam az a sovány gyerkőc. De ennek már vége, az önbecsülésem egy darabkája is visszatért! De ezeket a mai közép és általános iskolásokat elnézve lesznek még sorstársaink dögivel! De nem kell feladni senkinek, mindenki majd megtalálja a maga helyét (ezt én mondom a második barátnőm mellett 22 évesen, és még mindig nem találtam a helyem, na puff neki)! De ez írás az fenomenális! Gratula hozzá! :R

(#12) TompapaTM válasza Blaise (#3) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

A kilencvenes évek elején az nagyon jó kis cucc volt. Ma már nagyobb a választék, de akkor az jónak számított.

(#13) TompapaTM válasza guga (#5) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Gugának igaza van. A gatyádat azért jól megnéztem volna :Y

(#15) joghurt


joghurt
addikt

Guga ez egyszerűen űberallesz írás volt. Hogy mennyire így volt minden! :R

A tej élet, erő, egészség.

(#16) k.


k.
őstag

A minap én is fültanúja voltam 2-nincs rá jobb szó- rib@nc beszélgetésének.
Na az elsQ problémájuk az volt hogy le akartak menni asszem a balcsira hogy bulizzanak.ODaút meg is volt de a visszaút az nem.Na mit találtak ki:ÁÁ majd csak találunk 1 balkeot akki visszavisz minket .Dumált az egyik megjegyzem szQke (aki olyasfajta aki a pénztárcára bukik) olyasféleségeket amitQl betelt a pohár.Pl a barna hajú csajszi(aki azért kedvesnek nézett ki) hoy az ismerQse felvarratta a melleit.SzQke erre mit reagált:óó bárcsak én is akkor tettem volna mikor mág a férjemmel voltam......Neki sok pénze volt.... :W A barna mondta hogy megérdemlik erre a szQke meg azt válaszolta hogy ááááá persze de hogy Q nem érdemli meg.......Mellesleg tuti hogy volt már párszor kés alatt szal kuss.
Szóval megdöbbentem hogy a szQkének csak azért kell 1 pasi hogy leamortizálja a pénztárcáját.Ahogy kiderült semmi másra..............................

ÉN mélg csak 14 vok(hamarosan 15 :DDD )de azért én nem szeretnék ilyen nQknek mégcsak a közelébe sem kerülni.

(#17) lorcsi válasza k. (#16) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem írd ki a szavakat, így eléággé olvashatatlan

(#18) Loader


Loader
tag

Érdekes! Nálunk nem volt soha semmi ilyesmi az álltalánosban...

''Te! Hogyis van ez?''

(#19) k.


k.
őstag

Sajnálom.Nem jó minden gomb valami szoft hiba miatt a billen.

(#20) peba0706


peba0706
csendes tag

Én tavaly augusztus óta hajtok (szerintem egy reménytelen) esetet. Mintha már kaptam volna egy-két visszajelzést, hogy nem, ez szerinte nem működne. Hát nem tudom. Én még mindig remélek. Vagy csak nem tudom elfogadni, hogy nem én. Utálom ezt az érzést!
Egyszer annyira felment bennem a pumpa (értsd már aszittem sírvafakadok) hogy felmentem hozzá és úgy beszéltem vele, hogy a hangom csuklott el, mert már annyira nem bírtam tovább... Aztán 2 hét szünet, és most megint kezdődik előlről...

(#21) Alg válasza #19617792 (#2) üzenetére


Alg
veterán

Középsuliban nálam is detto... legtöbb volt osztálytársammal alig beszélte heti 1-2 mondatot, akkor is ilyen ''van leckéd?'' stílus...
Egyetemen szerencsére ez változott...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22) Trak válasza peba0706 (#20) üzenetére


Trak
addikt

Nono...
Nő és busz után nem szabad futni.... jön a következő.

De kell néhány kapcsolat, mire ezt a mondást megérti az ember.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#23) N1


N1
tag

Ez nehezebb ügy, mint ami nálam volt.. Engem általánosban a sok kis bunkó szekált állandó jelleggel. Most látom, mi lett belőlük. Segédmunkás, melléksegédmunkás, meg utcaseprő.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#24) #19617792 válasza Alg (#21) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez a stílus mindig jellemző ált.suli és középsulis korban...
Olyan érzés mintha az embert annak ellenére kihasználják,
hogy ő maga erősen küzd ez ellen... :(
Mert az élet szép csak a világ szar...
Nem is tudom kinek az aláírása is volt ez :F ;)

(#25) rarri


rarri
senior tag

Neked írónak kellene menned!!Vagy az is vagy? Örömmel látom,hogy kinőtted időközben a kissebbségi érzéseidet,látva szép gyermekeidet.Kiegyensúlyozottak,boldogok,ez látszik rajtuk.Amugy nekem kék-fekete leopárdos gatyám volt,persze a szériafelszerelés szegecselt bőrdzsekivel,Metallica pólóval,és szegecselt övvel /háromsoros! :D / Amugy a lányom most ugyanolyan övet hord."És így válik teljessé az élet körforgása" :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26) CactuS válasza Parci (#7) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Talán ezért van az, hogy én kihagytam a kétkezi kontaktust abban a korban, és csak pár évvel később létesítettem velük fizikai kapcsolatot :D

Egyébként az íráshoz gratulálok, szinte olvastatja magát ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.