Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nem tehetem fel minden írásodat a címlapra, és ott is a TOP 5-be.

SAJNOS!!! :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) guga válasza Racecam (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Bocsánat, hogy így rádrontok de lenne egy kérdésem. Az ugye megoldható, hogy én ne jelöljem be, mint közérdekű témát és ha ''esetleg'' fénylő szemeidet írásomra veted s nagy hatalmas kegyelmedben úgy találod ez mehet, legyen kiemelt, akkor ezt megteszed?
Mert nemrég vétettem egy apró hibát, belinkeltem egy rövidke kisfilmet, mejnek címe az volt, hogy höhhhnyeee és tényleg arról szólt, hogy a fiam lefilmezte, amint a tök üres stadionban elordítottam magam, hogy höhhhnyeee, majd megnéztük és jókat nevettünk, gondoltam megosztom mással is legyen közérdekű, erre látom kivetted, mondtam is magamban igazad van, mit óbégatok itt :D

Egyrészt elnézést kérek mindenkitől ha lereagálja az írást és válaszra sem méltatom, ennek oka egyszerű, ha már leírtam számomra olyan, mint egy könyv, kézbe veszem és próbálok belőle tanulni, okulni és ha kérdéseim merülnének fel vagy úgy érzem ezt akár én is írhattam volna, annyira belelát a bucómba, választ úgy sem kapnék, hisz ha a villamoson ülök, lapozgatok, olvasgatok max, a velem szemben ülőt kérdezhetném.

Utazunk :D

Egy hajóban evezünk, azaz csak annyit kérnék, hogy légyszi tartsd rajtam a szemed, mert én gyámoltalan vagyok és sokszor hibázom.

Köszönöm :B

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) guga


guga
Közösségépítő

Egyébként meg kell hagyni jó érzékkel választod ki a címhez tartozó illusztrált képeket :B
S ez most nem seggnyalás volt :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) Viktor0610 válasza guga (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írás címének végére nem teszünk pontot!

(A topik átnevezését vállalom. :) )


A címben szándékos az elírás -bővér-nővér?

Samsung Galaxy A54

(#5) guga válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem.

Valahol legbelül a megtanultak alapján érzem, hogy így van, de ha arra gondolok, hogy egy cím magában egy kérdés vagy felszólítás és oda tesszük a jelet, akkor a kijelentés sem lehet több egy pontnál s mire kigondolom odarakom :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) guga válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

Tudom arra számítottál, hogy majd megsértődöm és vastagon szedettel küldelek el melegebb éghajlatra. A helyzet az hogy tényleg faragatlan vagyok és nem tanultam jó modort, viszont az is igaz, hogy én az interneten keresztül kaptt feddések által tanultam meg ilyen szinten helyesen írni.

Volt olyan időszak, hogy a mondat végi írásjelek között hagytam szóközt. Majd többen, akik kedveltek engem rámszóltak, hogy elmész ám a francba, ezt nem hiszem el hogy te ennyire hülye vagy. Pedig így van :D

Aztán ott van a ban-ben. Sosem tudom eldönteni, hogy valamiért sorban állok vagy sorba állok. Én nem vagyok eleve az a típus, hogy beálljak a sorba, mint ha sorban állnék. Megengedhetek magamnak egy korrektort. csak sajnos néha vele együtt bukok ha kiderül, hogy ugyanolyan hülye, mint én. Vagy hüje :F :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#7) Viktor0610 válasza guga (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért számítottam volna megsértődésedre és a többire? ;)
Csak megjegyeztem, de elfogadom magyarázatod. :R

Samsung Galaxy A54

(#8) guga válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


guga
Közösségépítő

Mert paranoiás vagyok :DDD tudom csak azért fogadod el, hogy megtévessz ;] :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) guga


guga
Közösségépítő

Ráadásul szerkesztetted, az meg kifejezetten gyanus :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) Racecam válasza guga (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

No-no.

Én nem vettem ki semmit sehonnan, mert nem nyúlok bele az írásokba.
Legfeljebb a szerzőt kérem meg a javításra, ha úgy érzem szükséges. Ha nem, akkor leveszem a címlapról, és marad a blogban.
Egyelőre a dolog úgy működik, hogy Te jelölöd be az írást a címlapra. Én biztosan nem fogom, mert azt is tiszteletben tartom, ha valaki csak a saját blogjában szeretné látni azt.
Ezért jelöld csak be nyugodtan, ha úgy érzed, viszont arra ügyelj, hogy címlapos írások ugyanattól a szerzőtől nem nagyon lehetnek 3 napon belül, mert másnak is meg kell adni a lehetőséget, hogy egy-két napig fent legyen.

Az írásaid számomra érdekesek, és elgondolkodtatóak, és én ezeket szeretem.
De csitt, nehogy itten még részrehajlással vádoljanak! ;)

u.i.: Ha most azt mondod a ''bővéremnek'' elírás akkor lehet, hogy nem értettem meg a szöveget. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) guga válasza Racecam (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

Látod pont ez a baj, ezért nem jelölök be semmit közérdekűnek, mivel ''általában én naponta, kétnaponta'' írok :D

A bővéremnek szándékos, de egyszer már volt egy kis nüánszunk a ''race'' szóval kapcsolatban is, pedig a mai napig úgy gondolom hogy én vagyok az, aki egézséges szintű paranoiával rendelkezik, de most hogy kérdezed, részedről ez már egészen beteges :DDD

Remélem érzed az iróniát a szövegben, azt a pikírt (csipkelődős) humort.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) guga


guga
Közösségépítő

Kifelejtettem a mondandómból, hogy race=rész.
I. race = I. rész. :DDD

De én nem szoktam szerkeszteni a hozzászólásaimat, mert az gyanús és ilyet csak azok gondolnak, akik paranoiásak, de én nem vagyok olyan.
Én azt írom, ami a szívemen van.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) Racecam válasza guga (#11) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Viktor értetlenkedett, hogy elírásról van szó, és valóban kezdtem kételkedni a képességeimben. Már ami a szövegértést illeti.
De egyáltalán nem vagyok paranoiás.
Vagy most az vagyok?
Rosszat mondtam?
Megbántottam valakit?

u.i.: Lehet, hogy nem szerkeszted, de el tudom képzelni mit gondolsz, miközben írod. :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) guga válasza Racecam (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Akkor vagy csak paranoiás ha úgy gondolod merőben gyanus dolog ha valaki szerkeszti a hozzászólását, mert felvetődik a kérdés, hogy miért tette? Mit akart a szőnyeg alá seperni?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#15) guga válasza guga (#14) üzenetére


guga
Közösségépítő

Látod most te sem szerkesztetted :D
Szerinted figyel bennünket valaki? Úgy értem érdemes helyesne írni? Mert ha igen, akkor csak arra figyelnek, nem a mondandóra.
Lemaradnak a vonatról, de érvényes jeggyel :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) Racecam válasza guga (#15) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Á, ilyenkor már mindenki döglik, ne foglalkozz vele.
De ha hiányzik, majd én időnként rád szólok.

Mire gondoltál, amikor azt írtad ''csak arra figyelek és nem a mondandóra''?
Arra, hogy ennek meg egyébként is minek mondandó, úgysem érti meg? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) guga válasza Racecam (#16) üzenetére


guga
Közösségépítő

Te tényleg paranoiás vagy :D mit érdekel, hogy mire gondoltam? Nem vád, tükör :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) guga válasza guga (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

Látom tényleg nem érted, az eddigi mondandók a paranoia parodiái voltak, de szar mondat :D
Humor, tudod, amikor nem kell senkinek megfelelned, csak úgy kacagsz felszabadultan.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#19) Wolverine válasza Racecam (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Valaki mindig ébren van :P Nem én persze.

Maestro guga, élmény olvasni, amiket írsz :) Összegyűjtött bőrkötésű verzióban kiadni 30 év múlva, és elcsoszogok hozzád dedikációért is :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Racecam válasza guga (#17) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mondom, hogy nem vagyok, miért kell kiforgatni a szavaimat?
Ha már Te is, el tudom képzelni, e többiek miket gondolnak rólam!

Szar ügy, hogy nem használok smiley-t, most azt hiszed komoly, mi?

És, ha az?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#21) guga válasza Wolverine (#19) üzenetére


guga
Közösségépítő

A 30 év múlva sajnos most van, sürget az idő, már köttetem.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#22) Wolverine válasza Racecam (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Race, kevesebbet írj Vladi-stílusban, mert összekeverlek vele :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) Racecam válasza Wolverine (#22) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pszt! Én vagyok Vladi.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24) Kokkantas válasza Racecam (#23) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Skizo Mitulásbátti...

guga: Jók az írásaid, csak így tovább...

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.