Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vamp


Vamp
senior tag

''idegkimerülés, remegtem és benyugtatóztak.''

Őszintén szólva valami hasonlót élek most át én is. Kicsit sok volt nekem az elmúlt 2 hét, maximáisan át tudom érezni milyen állapotban lehettél.


Észrevettétek mostanában, hogy az offtopic szekciót milyen kevesen kommentálják?

(#2) ollie válasza Vamp (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mostanában nagyon kevés a cikk.


Guga, neked aztán volt életed.

***

(#4) joghurt válasza Vamp (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Az offtopic szekció rengeteget megmutat a szerzőből, és kevesen vállalják ezt a pucéran való kiállást. Ugyanúgy, a kommentezők is sokat elárulnak magukról.

Amúgy meg az a lényeg, hogy elolvassák, és elgondolkozzanak rajta, vagy hogy oldalakon keresztül flame-eljenek, hogy Intel vagy AMD (ATI vagy nVidia)?

A tej élet, erő, egészség.

(#5) zolle


zolle
tag

gratulálok. érdekes, és élvezetes olvasmány volt, és szerintem mindenképpen több lettél az esetből tanulva, bár ezt nekem nincs jogom megmondani. mindenesetre megesik, hogy az ember együtt él valakivel, és tényleg nem is ismeri.

guga, te egy jó arc vagy:D

(#6) Vamp


Vamp
senior tag

Nem azzal van gondom hogy kevés a cikk, hanem hogy senki nem mutat érdeklődést az újak iránt. Persze hogy sokat megmutat egy írás, szvsz ennek az oldalnak ez is lenne az egyik célja, azaz megmutassa a PH-sok életét. Sajnálom hogy ilyen kevés írás születik mostanában, bízom benne hogy nem süllyed el a oldal, annál sokkal több érték van rajta.

(#7) joghurt válasza Vamp (#6) üzenetére


joghurt
addikt

Ha sok érték van rajta, az csak eggyel több ok rá, hogy elsüllyedjen. Nézd csak meg, mik azok a témák, amik pörögnek! :(

A tej élet, erő, egészség.

(#8) tildy válasza joghurt (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó cikkhez nem nagyon lehet mit hozzátenni. Az meg, hogy szuper, király, satöbbi egy idő után unalmas...

Guga: Van egy olyan érzésem , hogy Eszterrel való kapcsolatod nem volt véletlen, és az sem, hogy így vége lett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) evR válasza joghurt (#7) üzenetére


evR
aktív tag

ezt lehet pont nem itt kellene, az egyik legaktívabb szerző topikjában.. viszont mindenképpen megérdemelne a téma pár sort...

:U

[Szerkesztve]

''...trend a lelke mindennek...''

(#10) joghurt válasza evR (#9) üzenetére


joghurt
addikt

Szerintem te totál félreértesz. Én is azt sajnálom, hogy az ilyen témák helyett mondjuk a parkolási bírságok anyázása pörög.

A tej élet, erő, egészség.

(#11) Vamp válasza joghurt (#7) üzenetére


Vamp
senior tag

Hát igen, elég durva hogy az IT témák komolyan fel vannak kapva, az élettel kapcsolatos dolgok meg sehol...
Nem tudom miért kíváncsiak ennyire Pistike és társai tesztjeire, amiket ezerszer végigdumáltak minden topicban a ph-n...

(#12) Calibos válasza Vamp (#11) üzenetére


Calibos
addikt

Kedves Vamp!
Mivel ez egy számítógépes website és nem feltétlenül közösségi :P

Tudom hogy „kitörölheted a hátsódat a véleményemmel” annyira segít ez most rajtad. Minden hetero férfi átél legalább egy szerelmi bánatot. Minden szerelem elmúl egyszer, majd jön a másik....

(#13) Calibos válasza tildy (#8) üzenetére


Calibos
addikt

Mit akarsz ebből kihozni? :U

(#14) Vamp válasza Calibos (#12) üzenetére


Vamp
senior tag

Nem arról van szó, semmi köze nincs ahhoz a néhány kommentemnek, hogy úgy látom kezd megdögleni a site. Pusztán ezt sajnálom, nem a magánéletemet óhajtom minden fórumon kiteregetni.

(#15) tildy válasza Calibos (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Arra gondoltam, hogy egy jó íráshoz tényleg nincs mit hozzátenni,max búlogathat az ember, meg beírhatja óóó, milyen jó írás, satöbbi, satöbbi. Ezért meg minek beírni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) joghurt válasza tildy (#15) üzenetére


joghurt
addikt

Pl. hozzászólást gyűjteni. :DDD

Egyébként érdekes ez a különbség az első és a második rész között. Az első írás ugyebár ténylegesen tanácsadásról szólt, egy helyzet megoldásáról, meg hogy milyen fontos a kommunikáció. A második rész egy olyan kapcsolatot (?) ír le, amikor a felek csak élnek egymás mellett, egyedül; nincs kommunikáció. Kíváncsi vagyok, lesz-e egy harmadik rész ennél mélyebbről, amikor nem ilyen vakság van, mint ebben a részben, hanem valamelyik fél hiába próbálja életben tartani a kapcsolatot, de a másik magasról tojik rá, mert jó neki minden úgy, ahogy van. Vagy esetleg egy negyedik folytatás, amikor már kitört a (hideg)háború is. Van-e esély egy ilyen házasság megmentésének? És van-e értelme?

A tej élet, erő, egészség.

(#17) guga válasza joghurt (#16) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Nem véletlenül vetted észre a különbséget :D szándékosan készült és éppen aktuális személyeknek szól, akik megkerestek ez ügyben, hogy segítsek :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

guga: :R

Kicsit random módszerrel olvasom a logout-os írásokat, így a tieidet is, de akár melyiket olvasom (vagy régebben a blogodat) mindig meg tudsz lepni :) (pozitív értelemben)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.