Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ecsééém, amennyire híres vagy, azt nehéz fokozni. Legfeljebb azok is tudomást szereznek róla, akik sajnálatos módon nem tudnak magyarul. ;)

Nem tudom, talán öregszem. Meghatott az a pillanat, amikor két akárki mérhetetlen szeretettel helyezte a vízre azt a gyönyörűséges hajót.
Talán a szeretet a kulcs. Bennem van, de nincs benne részem.

Hány rész lesz még?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) guga válasza Vakegérke (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Fúúú, már nagyon este van, most lett vége a váci szimfónikusoknak, ami úgy kezdődött, hogy a technikusok seggest ugrottak a tóba, s aki meg csak téblábolt, azt bedobták a vízbe :DDD
Mondtam is nekik, hogy nem kéne így viselkedni, ez egy komolyzenei koncert lesz :DDD

Hány rész lesz még?
Szerintem kedd környékén vége a vébének, addig nekem van lencsevégrevalóm. Amit bezippeltem a filmbe az semmi, 10X ennyi anyagom van. De túl hosszút nem lehet.

Ráadásul a szimfonikus vége előtt battery empty :Y
Így lemaradtok a csajokról, akiknek tánc közben szándékosan kilátszott a feneke fehér bugyiban, és még a levegőbe is emelték őket Hajmási Péter, és Hajmási Pál, mert, hogy operett gála. De attól még fasza lesz :DDD
Holnap ;]

Ma már csak egy sör vár rám, és utána horkantás.

Jocczaka.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.