Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [guga:] GY.I.K

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ez de beteg :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) guga válasza gamerkiller (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

de nem :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) gamerkiller válasza guga (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De az.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Azt hittem, hogy jobban nem tud lesüllyedni a színvonal. De most valahogy mégis sikerült lökni rajta még egyet lefelé... :D :U

Titanic effektus... Ez volt a jéghegy csúcsa? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) stangli


stangli
senior tag

EZ kész :C

(#6) guga


guga
Közösségépítő

Csak irigykedtek :DDD ahelyett, hogy megkérdeznétek: guga mit fogtatok :F ;] :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez fájt :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) Vakegérke válasza guga (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos, mit fogtatok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) gamerkiller válasza guga (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ugye fogtatok valamit. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) sviba


sviba
tag

F.A.Q that GY.I.K...

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#13) madstunt


madstunt
addikt

Kalandor +1

(#14) Lauda


Lauda
félisten

Ez k*rva nagy!

(#15) guga


guga
Közösségépítő

Ha szabad kissé közönségesen fogalmaznom, akkor a saját pöcsünkön kívül alig valamit (2db termetes kárászt a paprikás lisztbe) :DDD

Hidegfront volt, és a halak páholyból nézték a horgászokat, és úgy röhögtek, hogy csapkodták a térdüket, pardon az uszonyukat :DDD

Legközelebb gránáttal megyünk ellenük ;] :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) Vakegérke válasza guga (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyenlőtlen küzdelem. Mondom úgy, hogy a halaknak drukkolok.

Lógatjátok a kukacotokat, és ha valamelyik halnak megtetszik, akkor harap. Ha nem, akkor legfeljebb úszott a vacsora.
Mi lenne akkor, ha a halak is lógatnának nektek valamit? Mondjuk egy doboz sört, vagy egy üveg bort. Szájra a nyílással, kortyintsunk. Na ja, csak akad a horog, és küzdesz, kapaszkodsz a homokos partba, hogy be ne húzzon a hal a vízbe, mert akkor emberészlé lesz belőled.

Megjegyzem nem szeretem a halat. Állítólag jól készítem a halászlét, hiszen családocskám fülig maszatos volt tőle, én viszont egy kanálnyi után meghagytam nekik az egészet.

Igazságot, egyenlőséget, azonos feltételeket a halaknak!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) habo2 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


habo2
csendes tag

Igazságot, egyenlőséget, azonos feltételeket a halaknak!

na és 13.havi nyugdíjat, meg mentelmi jogot :DDD :DDD

emberészlé... ez mindent vitt... jól tettem, hogy locsolás helyet Logoutolás lett
most pedig megyek, és folytatom az Öreg paraszt meséit ;) :B :R

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#18) guga válasza Vakegérke (#16) üzenetére


guga
Közösségépítő

Én melléd állok, ha te is mellém ;] jer tüntetni a pusztító árvizek, és földrengések ellen, ami szintén igazságtalan, mi lenne, ha én rengenék és sok pici föld meghalna rajtam :F :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [guga:] GY.I.K
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.