Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Talán megbocsájtod, én azt mondom, ez szörnyű.

Hallgasd meg ezt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Samus


Samus
addikt

Szerintem magasan ez a legjobb az összes közül, amit hallottam: [link]

Meg persze a Shrek béli.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez nagyon rossz. Én is muzikális vagyok, meg amatőr zenész, de inkább maradok a zongoránál ének nélkül. :D

Egyébként ez a legjobb feldolgozása ennek a számnak Jeff Buckley Hallelujah. Nagyon profi jobb mint az eredeti. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) Lenry


Lenry
félisten

vedd ki a linkből a feature=player_embedded& részt, és jó lesz a beillesztés

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Senkinek sem esik le???? Szégyeljétek magatokat....

Guga.... Büszke lehetsz rá :U

(#6) Vakegérke válasza Gézengúz (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azonnal tudtam, hogy ki a női szereplő. Ettől még nem változik a véleményem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Maxi thx. a hozzászólásokért, igazából Lenryére vártam, s köszi, mert nem jöttem rá magamtól, ezután alkalmazni fogom.

A kritikát is köszönettel. Az a helyzet, hogy színpadon lenni, annak ellenére, hogy megelőzte vagy 10 próba, emberpróbáló, s az ember hibázik. Természetesen én elfogult vagyok :DDD rójátok fel.

Az előadást megszervezni, mindenkivel egyeztetni, sokat telefonálni, rengeteg feszültség gyűlik össze a végére. Én mondtam a duónak, hogy előtte dobjanak be egy felest, olajozzák meg a kerekeket, ragaszkodtak hozzá, hogy csak is utána :D

Aki nem hiszi, járjon utána, sok munka volt ebben, s nem csak ennyi volt az előadás, majdnem egy teljes óra. Ez csak egy részlete volt.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) guga


guga
Közösségépítő

Hja, és ez nem az X faktor, a szöveget a nejem írta, nem kellett versengenie senkivel, nem volt tábla, hogy most kell felállni tapsolni :D ez egy természetes jelenség volt, és lenyűgöző, hogy az én feleségem képes egy ilyen volumenű rendezvényt levezényelni, megszervezni, 1500 ember tapsolt csak, s másnap rengeteg gratuláció.

[Ennél már csak ez a pillanat volt felemelőbb, az én fiam, melyik apa nem lenne erre büszke?]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) guga válasza Lenry (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

Wáááhhhh, s lőn csoda :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) guga válasza Vakegérke (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ezt az embert felkészítették, 24 órából 48-at dolgoztak rajta, hogy ilyen legyen, tökéletes :D
Az én feleségem meg úgy szép, ahogy van, minden elkövetett hibájával együtt, nem sztárkodni szeretett volna, egy kisebb közösség értékeit növelni a maga módján. Nem jó viszonyítási alap egy trükkös média, és egy 700 fős falu. Ott az megy, itt ez van. Bár már tudsz róla, hogy mint közösségről mi a vélaményem, nem rejtettem véka alá. Ettől függetlenül mi nem változunk, tesszük a dolgunkat.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) Vakegérke válasza guga (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jaj, ne duzzogj már. :N
Az egy dolog, hogy mi az én véleményem, az pedig más, hogy a közösség miként fogadta az előadást.
Nem bírtam ki, megszólaltam. Lehet, hogy nem kellett volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) guga válasza Vakegérke (#11) üzenetére


guga
Közösségépítő

Báááhhh, duzzogjon a befőtt, az a dolga, vagy az a dunsztolás?
Nem stílusom törölgetni a könnyeimet.
Csak válaszoltam ;] ha nem válaszolok, akkor meg az a baj, és pökhendi vagyok, mert válaszra sem méltatlak :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) Vakegérke válasza guga (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Annyira kell, hogy ismerj, nem róttam volna fel neked, ha nem közvetlenül válaszolsz. Egyébként is megtetted, csak nem direktben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) guga válasza Vakegérke (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Akkor még nem értem rá, volt egy kis innivalóm, azzal ügyködtem :DDD de utána mindjárt kiemelt célpont lettél ;]

Az elfogyasztott fröccsök mennyiségével egyenes arányban, lineárisan nőtt az őszinteségem :DDD
Annyira már ismerlek, amennyire megengedted, te meg ismerhetsz annyira, hogy nem szoktam képmutató lenni, meg páváskodni, nem abban a korban leledzünk, az a pelyhedzők játszótere :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.