Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Na hiszen, például mit csinálna Jézus, ha én buzi lennék, és elsőnek érnék a vízbe? Félreugrana, ha a nyakába akarnék ugrani, hogy megcsókoljam örömömben?"
Ecsém, ha csak ezt az egy gondolatot olvasom, akkor is tudom, hogy guga! :K

Lehettél volna prédikátor.
Ha eleinte kevesen is hallgattak volna, de szájról szájra, és mára már wattok özöne kéne, hogy az utolsó sorban is lehessen érteni, mit mondasz.
Lehettél volna temetkezési vállalkozó.
A halottját gyászoló sírna beszéded hallatán, aki viszont nem komálta a holtat, az görcsben fetrengve röhögne.

Adni jó, hisz' ki ne látná az örömöt mondjuk karácsonykor a megajándékozott arcán. Ám rögtön mérlegelünk, hogy amit adtunk, az milyen arányban van azzal, amit kaptunk.
Ez persze nem vonatkozik azokra, akiket feltétel nélkül szeretünk.

"Mindenkinek szüksége van Istenre..."
Csuda tudja. Nem várok isteni csodára, élem prózai életem. Örülök, ha találok egy fém húszforintost, örülök, ha látok egy szép virágot, örülök, ha jól sikerül a babgulyás. Az ilyesmikhez nincs szükség Istenre.
Volt, hogy szükségem volt rá, könyörögtem neki, tojt rám magasból.
Téged kitessékeltek a szülői házból. Engem kipereltek belőle, mert anyám elköltözött, és neki lenne joga, de nekem coki. 3,5x3,5-ös albérleti szuterén szoba havi 500-ért, az első befizetés után maradt 300 froncsim két hétre, hogy egyáltalán élni tudjak.
Szólongattam Istent egyszer, aztán később megint. Ki ne lenne soha kutyaszorítóban?
Süket fülek.
Életem bármely szakaszát nézem, mindig másnak volt jó, hogy én létezem.
Vegyük példának a házasságomat. Marikám egyke volt. Az anyja imádta, egyben bilincsben tartotta. Mellettem talált rá a szabadságra, mellettem kapott jogot, hogy dönthessen bármiről. Utolsó éveit úgy élhette meg, hogy tudta, betonkemény támasza van személyemben.

Na jó, elég volt belőlem.
Jó kis írás, hogy sablonos legyek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) guga válasza Vakegérke (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Folytathattad volna, pont a lényeget nem írtad le :DDD mármint értem, csak hiányérzetem van :DDD ha egyszer belefogsz a mesédbe, akkor az embert padlóhoz szögezed, és vágyik rá, hogy két lábbal tipord tovább, tovább :DDD

Akkor is kapsz egy jutigörlt, kellett neked elsőzni :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) Vakegérke válasza guga (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A jóból csak keveset adnak. :K

Azzal a gebe jutigörllel meg ne büntessél már. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak nekem tetszik az írás?
Na jó, talán nem vették észre. Talán most. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) guga válasza Vakegérke (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

100 olvasás eddig, elmegy ez 7-800-ig is lassan, de kommentelni nem szokás :D meg nem kiemelt, azt mindig többen olvassák.

Szerintem bedobok egy sört, baromi fáradt vagyok.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) Vakegérke válasza guga (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, kérem alássan, valamikor régen priviztem egy fórumtársunkkal. Nem Te voltál a fő téma, de szóba kerültél írásaid kapcsán. A srác azt mondta, hogy túlbonyolítod, csapongó vagy, és rákényszerül, hogy gondolkodjon, ha meg akarja érteni az irományt. Ráadásul hosszú, nincs hozzá türelme.
Nem vagyunk egyformák. Amiket ő kifogásolt, én épp azért rajongok. Legfeljebb nem szólalok meg, mint a mostani címlaposodnál. Nem mintha nem tetszene, nagyon jó, de nincs mit mondanom.

Meg ne változz. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) guga válasza Vakegérke (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

Esélyem sincs rá, maradok ilyen demoralizált :DDD
Nyugdíjba vonulsz, és erlső dolgod legyen meglátogatni gugát, hogy egy kicsit lazulj el :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) Vakegérke válasza guga (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm a szíves invitálást, majd talán az egyik Nemzeti Vágta alkalmával találkozunk. :)

Kérlek szépen, ilyen még nem volt. Egyetlen vagyok, aki reagál. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) guga válasza Vakegérke (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

Engem ez nem zavar, tavaly volt, hogy arra jöttem haza, megjelent a cikk, címlapos, és 68 hozzászólás :DDD enni sem tudtam leülni, mert ugye válaszolni illik mindenkinek :DDD :Y

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.