Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szétszórt vagy kissé, nem? Ez már a harmadik írásod ebben a témában.
No nem azért mondom, mert nem szeretem olvasni a "gugákat", csak fura kissé. Bár ha sorozatnak szánod, az csak jó. :K

Tény, hogy a trilógiának ez az a része, amely már nem annyira dokumentál, inkább jól mulattam olvasása közben. A filmecskében több hangsúlyt kaptak a hajók, ez is tetszik.
Valamint tetszik a 2:12-nél látható hölgy is, de meg ne mondd a férjének. :B
Az már csak extra, hogy Koncz Zsuzsa a kedvenceim közé tartozik, ez a száma pedig kissé elszomorít. Jó volt ez az egyveleg.

"...akkor még csak 50 dollár volt a valutakeret."
Szerintem meg 70 volt az az 50. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) guga válasza Vakegérke (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Inkább szét vagyok csúszva, ha a jelenlegi állapotomat jellemezni kéne :D
Vammelóm ezerrel, folyamatosan csicsereg a mobilom, aztán, amikor megunom kikapcsolom, mert a hajómodell világbajnokság teljesen leköt. Vicces figurák vannak, számomra felfoghatatlan, hogy ennyi ember idejön, és ilyen miniatűr csodákkal bíbelődnek :DDD

Eddig azt hittem, hogy teljesen normális vagyok, de látva ezeket a mukikat megkérdőjeleztem magam, hogy miért nem vagyok képes odaszánni magam valami hobbinak, amit mások így átélnek, érted, világbajnokság :DDD
Na, mindegy, nekem az írás a hobbim, önkifejezés, gondolom nekik meg a távirányítás.

A valutakeret 50 dolcsi volt, tudom, mert elég sokat csencseltem valutakeretesekkel :DDD
Meg utaztam ki az olaszokhoz, úgy, hogy kiváltottam, befizettem 3 nap kiruccra Velencébe, majd leszálltam a barátnőmmel hazafelé jövet a buszról, és dobáltak ránk üvegeket, szemetet, meg ordibáltak, hogy diszidánsok :D leszartam. Kint voltam két hónapot, brutál jó volt, egyik legszebb nyár, időm sincs annyi, hogy mindent megírjak.

kettőtizenkettőnél a hölgy német, a férjével megismerkedtem, nyugi, biztosítom az inkognitódat :DDD

Hja, ma elsüllyedt egy hajó, nem voltam ott, a fiam mesélte, a hajó elmerült, a pilincka srác beugrott a vízbe, majd megfulladt, alig kapott levegőt, két mentő jött ki hozzá.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) guga


guga
Közösségépítő

Hja, és ma délután voltak a vitorlások, elég látványos, de már nincs energiám sem írni, sem a filmet összevágni, itt a nagyobbik fiam, nyüstöl, nem hagy békén. Bungiban alvás, meg beszélgetés lesz, a többi holnapra marad :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) Vakegérke válasza guga (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd megcsinálod, majd jól megnézem, és örülni is fogok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.