Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) rarri válasza Hakudoshi (#27) üzenetére


rarri
senior tag

Megnéztelek. Hát humorod,az van! Szerintem minden oké nálad, csak még nem kapott el egy belevaló csaj! :) Én már idősebb vagyok, de van sok veled egykorú barátom. Hirtelen 5 jutott eszembe. Példaként: ebből 4-nek nincs kapcsolata, az ötödiknek egy 4O éves barátnője van. A 4-ből az egyik feladta a reményt,nem is próbálkozik /egy kicsit megértem,tényleg nincs sok esélye/.A másiknak egy ideakép van a fejében,ezért szintén nem próbálkozik,mert nem találta még meg /van egy gyanúm,hogy ez csak kifogás/,a harmadik annyira gyerekesen viselkedik,hogy ideig-óráig van barátnője, a negyediket pedig annyi tragédia érte,hogy szerintem ez kisugárzik észrevétlen rá. Mi van veletek fiúk??? :( Nem értem...
Lehet,hogy most életednek abban a szakaszában vagy, amikor a nem megfogható /materiális/ dolgokat kutatod,/nem tudom,/, de ez nem zárja ki hogy nyitottan,magabiztosan viselkedj,kedvesen közeledj mindenkihez, vállalva hogy nem mindenki fog ugyanígy reagálni. Az legyen az ő problémájuk! :) Nem kell csajoznod, csak legyél laza, szeretetreméltó....

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.