Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) rarri válasza Hakudoshi (#15) üzenetére


rarri
senior tag

Érdekes hogy én a barátaimmal iszogatás /a vége betépés :DDD / közben szoktam "megváltani a világot",vagyis filozofálni.Gondolom olyankor nektek is magvas gondolataitok támadnak! :D De az is igaz,hogy egy két dolgot csak betépve lehet megbeszélni,főleg ha ilyen fiatal az ember mint te. A világ megértéséhez nekem egyre jobban el kell rugaszkodnom a megérthető dolgoktól. Érdekelne hogy neked a világ megértése mit jelent? Amúgy én úgy gondolom,hogy ha valaki rosszindulatú felém, az legyen az ő problémája, nem az én dolgom. Az országunk tönkretételére,és hogy a világ legyilkolja önmagát,nem tudom mit mondjak...Csak bízom a szebb jövőben...Amúgy neked most az a dolgod, hogy "harcolj"az ősökkel.Szégyen,de annak idején én még a halálukat is kívántam,pedig az átlagnál "normálisabbak" voltak. A személyiséged fejlődéséhez kell a harc,hidd el anyukádék is megtették ugyanezt az ő szüleikkel. Azért büszkék rád,hidd el. Szerintem ne törődj a sok beképzelt,magamutogató emberekkel,hidd el megvan az ő bajuk is. Mutasd meg a világnak,hogy vannak másmilyen emberek is.Legyél te a követendő példa. A lányokkal kapcsolatban örülök hogy változol.Egy jó tanács: ha tetszik neked egy lány,és küldesz jelet,akkor ha nem egyértelműen elutasító,akkor ne add fel,mert lehet hogy csak bizonytalan magában /azt hiszi hogy őt úgy se lehet szeretni/ és ezért nem reagál. -peace and love- :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.