Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shadowfax


Shadowfax
addikt

A szandai papa maga volt Isten egy darabja itt a földön, aki megmutatta hogyan kell egymást szeretni.

Bárcsak több ilyen ember lenne a Földön, s nekünk is lenne szemünk és szívünk meglátni Őket. :)
Nyugodjon békében.

Köszönöm ezt az írást is. ;)

(#2) brownus


brownus
veterán

hmm, nekem a nagymamám hiányzik nagyon. apai ágon már elköltöztek a nagyszülők, anyai ágon már csak a papa él. itt.

szerettem járni a mamához, amikor fősulis voltam minden hétvégén szombaton reggel 8 körül már ott voltam náluk. a mama várt a vajas kiflikkel, és a cikória tejes kávéval. aztán felsöpörtem az udvart, a ház elött az utcát. miután végeztem még visszamentem hozzájuk, beszélgettünk, ittam még egy tejes kávét. belekostoltam a készülő ebédbe:) és közben éreztem, hogy feltöltődtem energiával. hihetetlen, hogy azóta csak párszor érzetem ilyet.
csak a mama volt képes arra az önzetlen szeretetre... bassza meg, most tudnék sírni. na, sétálok egyet.


kiszaladtam egy ásványvízért. és a mosolyát nem felejtem el soha. ahogy a ráncok összeszaladtak a szeme körül. hmmm....
annak örültem én is, hogy csendben ment el, nem voltak fájdalmai.
köszönet az égieknek, hogy voltál és vagy nekem.


[Szerkesztve]

(#3) agent_k


agent_k
őstag

béke poraira

(#4) b0rZ


b0rZ
aktív tag

ez most megrikatott, akarmennyire sem ismertem a szandai papat, megis mintha.
sokkal tobb gugara lenne szuksegunk.

(#5) 7


7
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#6) guga válasza 7 (#5) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszi.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#7) guga válasza brownus (#2) üzenetére


guga
Közösségépítő

Neked is, meg mindenkinek, aki tiszteletet érez elhunyt rokonai iránt és ezt megosztja.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) 7 válasza guga (#6) üzenetére


7
addikt

Üdv! Tanulj szandai papától, Papától és tőlem... ha még nem tetted eddig

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.