Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [guga:] A kezdet

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Kicsit depresszív írás, ám tetszett mint szinte mindegyik.

Forward thinking. كرر

(#2) guga válasza rep3at (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nem annak szántam, sőt baromi jó kedvemben írtam, veled lesz a gond :D
Na mindegy, ha már megígértem, akkor jutigörl, hátha ettől jobban fogod érezni magad :DDD
Tényleg, el tudnád viselni, ha egy csaj így lejtene előtted egy buliban :F és utána? Meddig mennél el?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) rep3at válasza guga (#2) üzenetére


rep3at
őstag

Lehet hogy ma inkább én vagyok ilyen hangulatban, igazad lehet. Mostanában nem igazán látom az élet értelmét (nem, nem vagyok depressziós, megelőzöm).

A csajról meg: A mai bulis táncok nem igazán tetszenek, nem izgatnak fel, nekem nem ettől áll föl. Amúgyis nem az ilyen "húdejólnézki" csajok tetszenek általában hanem azok akikben meglátok valamit amit más nem. Ritka az ilyen de akkor elvesztem a fejem :)

Forward thinking. كرر

(#4) guga válasza rep3at (#3) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ne is mond, nekem sem volt soha könnyű dolgom a csajokkal. Először a trófea miatt mentem bele kapcsolatokba, majd szükségletté vált. Volt 4 éves, egy éves, egy hetes, és ilyen kirándulósos megrántom a motelben oszt jónapot :D

Nejemmel nemrég beszéltük, hogy nincs undorítóbb dolog az ismerkedési fázisnál, és baromira örülünk, hogy ezen már rég túl vagyunk. Végre önmagunk lehetünk az összes szarsággal, nem kell viselkedni, meg bemutatni magunkat :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#5) guga válasza rep3at (#3) üzenetére


guga
Közösségépítő

Hja bocsi, minden kommentért jár jutigörl :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) rep3at válasza guga (#4) üzenetére


rep3at
őstag

Én szeretem az ismerkedési fázist. Megvan a varázsa amikor az ember még tenné, de nem meri. Rossz lenne csak úgy "belecuppanni" egy kapcsolatba.

Nekem igazán nem volt gond sosem a "csajbeszerzéssel" de meguntam már az állandó váltogatást. Értsen meg, vígasztaljon, beszéljen hozzám. Csak ennyi a vágyam :)

Forward thinking. كرر

(#7) guga válasza rep3at (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

Én elcipeltem magammal néhány lányt étterembe, kín volt kivárni, amíg választottak ételt maguknak, kész cirkusz, hogy mit miért nem. Aztán jött, hogy feltérképezés, mit kedvel, mi az érdeklődési köre, nehogy idegen területre tévedjek, s magasztaljam, amit nem szeret.

Aztán meg kihámozni a gúnyájából, megkérdezni, hogy mik az igényei, van e különleges kívánsága, nehogy már az elején elrontsam. Na elmegy az összes a picsába. Nejem reggel akármilyen álmosan ébred, simán belemarkolhatok a fenekébe, mert mindig elmosolyodik rajta. Ha elmegyek slozira, nem kell felhangosítani a rádiót, nem vesz róla tudomást, jó vagyok neki így. Szóval ismerkedjen újra az, akinek két anyja van :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) guga válasza rep3at (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

Bazz, jutigörl megint lemaradt :DDD

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) rep3at válasza guga (#7) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem ezzel sosem voltak gondjaim, szeretem várni az újabb találkozást, szeretem fokozatosan megismerni a másikat, hiszen végülis így lehet igazán megismerni, fokozatosan. Nem a változatosságot szeretem, csak az ismerkedési periódust, a csajváltogatásokból már kicsit elegem van (azaz már nincs).

Forward thinking. كرر

(#10) darál0w


darál0w
Jómunkásember

mi a pék f*sza történt?

ez csak negyed olyan hosszu, mint a szokásos írásaid... :DDD

még nem olvastalak el, de kerítek rá időt. :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) guga válasza darál0w (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

tényleg viszont ilyen negyed annyi hosszúból írtam négyet :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) guga válasza darál0w (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

Természetesen egy jutigörl neked is jár :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) darál0w válasza guga (#11) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tényleg. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [guga:] A kezdet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.