Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Egyet értek az előttem szólóval.
A házi praktikákkal semmi gond sincs, de időben észbe kell kapni, nehogy késő legyen!
A pálinka meg hagyma / méz, forró tea, forró fürdő / húsleves stb mind szép és jó, ha egy 7köznapi megfázásod van. Segít, hogy 3-4 nap helyett 1-2 nap alatt kiheverd. De egyik sem orvosság. Igaz vannak benne jótékony hatóanyagok, de egy rendes betegséget egyik se gyógyít meg.

A vérnyomással nekem is voltak / vannak problémáim. Pedig csak 25 vagyok. Mi is csukló mérővel kezdtük, engem is rábeszéltek :) Aztán amikor 160/100 lett akkor mindenki nagyott nézett. Ugye az én koromban még a 120/80 az ideális.
Én is mentem vérvételre, ugyan úgy a koleszterin volt a ludas. Talán még az is. Sok tünetben okozóban magamra ismertem a történetedben. Én 15 kilót szedtem fel 2 év alatt. Nem tűnik soknak, de az előző 5 évben kilóra pontosan tartottam magam.
Engem se érdekelt mit eszek, mit iszok, mennyit alszok... Sokszor kidőlök délután, etse 8 kor felkelek, majd hajnali 2-3ig fenn vagyok. Aztán fél 7 kor kelés, és irány a meló.
Sajna muszáj változtatni. Gyógyszert szedek már én is 4 hónapja. Eddig bevált.
Muszáj változtatni, de nem könnyű. Aki ezt mondja az nem mond igazat.
Egy több éve berögzült életmód, amibe bele tartozik szinte minden. A kaja, pia, alvás, stb... Azon bizony nehéz egyik pillanatról a másikra változtatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.