Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Ez kb olyan mint a megosztás azért, hogy kapj pénzt :D :U
Kiváncsi lennék hány okos szülő próbálja ki :DDD

(#2) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Semmi extra. Az "alternatív gyógymódok" reneszánszukat élik a neten. Csodálatos fogyás-hízás-pénzkeresés-péniszövelés-rák-ellen-tengerialga, és a többi számolhatatlan mennyiségű ökörség. A hülyék a neten is hülyék.

x gon' give it to ya

(#3) total90


total90
veterán

Azt a büdös... Olvasom, meg a számok és mondom ez a mi franc, sorszám az orvosnál, hogy olyan sokat kell várni? :DDD Aztán mégegyszer elolvas és mondom, na ez nem lehet igaz.
Habár annó a természetgyógyásztanonc ismerős valami gyertyával akarta a megfázásom eltüntetni :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) dugo_


dugo_
veterán

(#5) Hannibhál válasza dugo_ (#4) üzenetére


Hannibhál
őstag

jézus segíts....ha 10 milkából ennyi idióta van akkor emnnyien lehetnek a világ többi részén? :O :O :Y :Y :W :W

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#6) guftabi96 válasza pulyka jocó (#1) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát jó, csak ott megosztod, nem kapsz pénzt. Itt meg ki tudja, hogy mi kínja van valójában a gyereknek :F
Nem tudom, hogy ha rátetováljuk a bőrünkre ezeket a számokat, akkor védettek leszünk az adott betegséggel szemben? :DDD ;]

#KeepFightingMichael

(#7) pető bá' válasza Hannibhál (#5) üzenetére


pető bá'
őstag

ezt nem rég láttam valahol itt PH!-n linkelve, le kellett mentenem:

"... and I hope you have a great day!"

(#8) Hannibhál válasza pető bá' (#7) üzenetére


Hannibhál
őstag

ne tetézd,ne tetézd...XD

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Az, mast nem is fuzok hozza.

Tihanyi legdurvább "gyógyítása"

(#11) Hieronymus válasza #20749568 (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Igen,joga van.
Ha nem lenne, már kihalt volna az emberiség.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) Chaser válasza dugo_ (#4) üzenetére


Chaser
titán

alternatív gyógymódok lehetnek, régi mondás: fűben-fában orvosság, viszont nem mindegy melyik fűben-fában és mire
pl van mézből készült homeoptáiás csodaszer - igazából nem is mézből, méhpempőből ha minden igaz -, mandulagyulladásra tökéletes volt, pár kanál cukorral pár csepp, még ideje sem volt elkezdődni már véget is ért, természetesen egyszer tudtam venni onnantól sehol nem volt kapható...mandulám viszont már egy ideje nincs:)

ez a grabojovos dolog meg pfffff...mindig ez jut eszembe ilyenekről: "két dolog végtelen, az emberi hülyeség és a világegyetem":) ezektől konkrétan megvonnék minden jogot, szaporodásit első körben

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13) #20655360


#20655360
törölt tag

Placebónak megteszi enyhe lefolyású dolgoknál, (mint sok minden más is...) de nem kicsit kell fogyinak lenni hozzá. :)

(#14) dabadab válasza Chaser (#12) üzenetére


dabadab
titán

Alternatív gyógymódnak azt nevezik, aminem a gyógyhatását még soha senkinek nem sikerült bizonyítania. Ide tartozik persze a homeopátia is, amiről elég sok tanulmány mutatta ki, hogy abszolút semmi hatása nincs, pont ugyanakkora hülyeség (az elve is), mint a Grabovoj-számok.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) Chaser válasza dabadab (#14) üzenetére


Chaser
titán

a méhpempős homeopátiás megoldást pl torokgyulladásra lehet nem bizonyították be, de sok embernek használt, nekem is olyanok ajánlották akik nem hókuszpókuszolnak':)
nekem is használt...bizonyíték? nekem bőven az
nem lélektani hatással működött, mivel miután elfogyott többet nem tudtam venni kipróbáltam sokat, kalap sz@rt se ért:) de azzzzzzz, likvidált mindent ami nem oda való
tegyem hozzá mindenféle antibiotikumot szedtem rá előtte, amik használtak is, sok nap alatt, de volt ami egyáltalán nem használt, pedig bizonyítottan kellene neki, augmentin volt az pl ami nálam mindig bejött
miután nem tudtam szerezni a méhpempős csodából végül csak ki kellett vetetni azt a csoddálatos mandulát, azóta házi pálinka és méz kombó ha valami légúti gondom van ritkán, ez nem tudom homeopátiás-e vagy sem de működik szintén:) / fele méz - nem bolti - fele házi pálinka, egy éjszaka alatt feloldódik a méz és aztán lehet kanalas orvosságként is bevinni:D /
allergiáim is alig maradtak a méhpempős időszak után
gyógyszert én mindig végső esetben szedtem, de van amikor szükség van rá valóban

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) guftabi96 válasza Chaser (#15) üzenetére


guftabi96
addikt

A mézes pálesz nálam is bevált, jó cucc :K
Mondjuk én nem kiskanállal szoktam, hanem beverek 2-őt este, aztán búcsú :D

#KeepFightingMichael

(#17) dabadab válasza Chaser (#15) üzenetére


dabadab
titán

"nekem is használt...bizonyíték? nekem bőven az"

Ezek után fogalmam sincs, hogy milyen alapon szólsz bármit a grabojovosokra. Nekik is használt, az bőven bizonyíték, nem? (Nem.)

És ne, ne akard megmagyarázni, hogy az összes témában dolgozó ember hülye és hogy az teljesen komolyan vehető bizonyíték, hogy te egyszer pont akkor gyógyultál meg, amikor elkezdted szedni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#18) fordfairlane válasza Chaser (#15) üzenetére


fordfairlane
veterán

Előre bocsájtom, hogy nem tudom, mi az a méhpempő, de az a gyanúm, hogy kb ugyanaz a hatásmechanizmus, mint a méznél, enyhíti a tüneteket. Aminek meg egyébként semmi köze nincs a homeopátiához.

x gon' give it to ya

(#19) fordfairlane válasza Chaser (#15) üzenetére


fordfairlane
veterán

pedig bizonyítottan kellene neki

Hacsak nem célzott antibiotikum volt, ami előtt tenyésztéssel állapították meg a fertőzést okozó baktériumtörzset, nem lehetett bizonyított. A különféle széles spektrumú antibiotikumok nem csodaszerek, azok sem hatnak mindig minden baktériumra.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#20) Chaser válasza guftabi96 (#16) üzenetére


Chaser
titán

én sem kiskanállal, de lehet úgy is:D

dabadab
ajánlották, kipróbáltam, amíg volt belőle nem volt mandula gyulladásom
sokszor hajnalban arra keltem kapar/ég/szúr a torkom, kristálycukorra pár csepp belőle, reggel mikor keltem már nyoma sem volt, tény
amiket utána próbáltam nem segítettek, ez is tény
a méz és elemei pedig gyógyító hatásúak egyes megbetegedésekre, házi doki se hülyeségből mondja "igyon mézes teát"
olyasmihez amit saját magam megtapasztaltam, talán már hozzászólhatok, az engedélyed nélkül is...:)
nincs párhuzam a grabojovos hülyeség meg egy konkrét méhpempőből készült termék mellett, ez mást nem gyógyít, szívbetegeknek pl kár lenne szedni:) de légúti dolgokra perfekt
egyébként homeopátia, nyaralás után bedagadt egy kicsit az egyik szemöldököm, privát szemész, megnézte, valami megcsípett külföldön, ott a szúrás nyoma, felírt valami homeopátiás "golyós" cuccot, már ott belenyomott a számba egy adagot:D na mondom ez korrekt, azt se tudom mi, kiváltottam, pár nap múlva rendbe is jött a szemhéjam
lehet, hogy nem mindegyik és nem mindenkinél hat, sőt biztos, ahogy az is, van olyan antibiotikum ami rám nem volt hatással

az emberi hülyeséges sztorit einstein bácsi mondta, de mondott valami olyasmit, nem mindent kell bizonyítani, van amit csak el kell fogadni, majd egyszer lehet bizonyítják mire hogy és miért vagy miért van/nincs hatása egyes dolgoknak

nyilván globál én sem hiszek homeopátiában, sose hittem, nem is azért próbáltam ki, hanem mert gyógyszer nem segített, azt tudom ennek ellenére volt már két fajtája ami rám egyértelműen hatott - ebből az egyik folymatosan amíg el nem fogyott - és pozitívan anélkül hogy hittem volna bennük:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) Hieronymus válasza dabadab (#17) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Megtörtént eset.
Ismerős hölgy, a harmincas éveinek elején.
A történet kezdete karácsony előttre tehető. Karácsony előtti utcai kirakódóvásárban, forralt bor helyett gyerek puncsot ivott. Ettől kiütései és gyomorpanaszai lettek.
A panaszok szaporodtak, a gyógymódok kifogyóban voltak. Utolsó lehetőségként az orvos felírt egy drága, de hatékonyt gyógyszert.
A gyógyszer hatott és a hölgy újabb adag felírása miatt, újra elment az orvosához.
Az orvos gyorsan közölte, amit kapott, az hatóanyag nélküli, gyógyszernek látszó drazsé volt. Jobb lenne egy pszichiáterhez fordulni a problémával, mert ezen egy általános orvos nem tid segíteni.

A hölgy kicsit felszívta magát, majd megkérte az orvost, hogy írja fel még egyszer ezeket a tablettákat, mert ezek legalább használnak.

Szóval a szárított kutyaszar is gyógyhatású, ha valaki elhiszi, hogy segíteni fog az állapotán.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#22) pető bá' válasza Hieronymus (#21) üzenetére


pető bá'
őstag

Milyen drága, hatóanyag nélküli gyógyszert lehet receptre kapni?

"... and I hope you have a great day!"

(#23) Chaser válasza fordfairlane (#19) üzenetére


Chaser
titán

szimpla tüszős mandulagyulladás. ami nálam "szokásos" volt, más bajom nem is volt kb, doki mindig azzal kezdte: a szokásos?:)

Hieronymus van ilyen rengeteg, talán asztmás tünetekre is valami olyasmit írnak fel amiben kb semmi nincs, semleges összetevők, de az emberke elhiszi hogy segít és segít

onnantól érdekes ha valaki nem hisz benne és kismillió gyógyszer kipróbált de semmi nem segített, csak megszüntette ideig-óráig a gondot 4-7 nap kellemetlenséggel karöltve alkalmanként
az a furcsa egyszer tudtam venni, érdekes mód utána elfogyott minden nagykerből, még egy évig próbálkoztam vele de sehol nem volt

volt benne alkohol is, nyilván az "tartotta" oldásban, pár csepp kristálycukorra és csoda, mivel már nincs mandulám így annyira nem érdekel mért hatott és hogy, de azt tudom másoknál is működött akik nem hisznek hókuszpókuszban' ahogy én sem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) #20655360 válasza Hieronymus (#21) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ne már. Ilyen gyógyszer létezik, ráadásul pénzért?? :Y

(#25) dabadab válasza #20655360 (#24) üzenetére


dabadab
titán

Igen. Egyébként rendes kutatásokból lehet tudni, hogy minél drágább a placebo, annál jobban hat :)

Egyébként meg a Boiron abból szed össze évi sokszázmillió eurót, hogy szőlőcukrot árul csillagászati áron.

DRM is theft

(#26) #20655360 válasza dabadab (#25) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ill azt tudtam h létezik, csak azt nem hogy pénzért.
Minél drágább, annál jobban hat. Nem semmi. :C

(#27) Chaser válasza dabadab (#25) üzenetére


Chaser
titán

szőlőcukorból van pénz, lesz@rom tabletta is remek példa rá:)

a gyógyszertárak meg sok gyártó meg abból kaszál, hogy az aszkorbinsavat 10-20x-os áron adják el xyz gyártó égisze alatt c vitamin néven:) szoktak is csúnyán nézni amikor azt kérem, adalékanyagok meg baromságok nélkül tizedáron, 100ft-nyi adag 1-2 hónapra elég

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) Mr.Csizmás válasza Chaser (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi a vegyipari beszerzést nyomjuk, Azúr kft rulz ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Uram irgalmazz... :DDD :U :W

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#30) bullseye


bullseye
addikt

Azért tisztázzuk, hogy amiben van bármilyen hatóanyag, az már nem homeopátiás szer. Abban ugyanis a működés egyik fő elve az, hogy széjjel kell hígítani mindent, több lépcsőben százszorosára, a sima, gyenge C3-ban már 1000000-szer annyi vízzel. C20-ban számolgassátok ki magatok...

Ami azért is szerencsés, mert a másik elve, hogy a betegséget azzal gyógyítják, ami egészséges emberből kiváltja a tünetet. Így aggódó anyukák szerencsére nemlétezőre hígított mérgező nyövényekkel gyógyítják a gyereket néha.

Szóval a méz, gyógytea, stb. az sima természetgyógyászat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31) Mr.Csizmás válasza bullseye (#30) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

C20 az bitumenemulzió felénk ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.